KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  



 

 

 ♥ Katy Swartz ♥

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
avatar



♥ Katy Swartz ♥ Empty
TémanyitásTárgy: ♥ Katy Swartz ♥   ♥ Katy Swartz ♥ EmptyPént. Márc. 07, 2014 5:16 pm

Katy Swartz
25 éves - Gainesville, Florida - 1988. 07. 27. - Hajadon - Becenév: Kitten - Blogíró, Sminkes, Modell, Tanácsadó - szépségápolás, kozmetikumok, ruházati cikkek/divat, életvitel - Zongorán, hegedűn, szaxofonon kiválóan játszik Smile - Sztella Tziotziosz - #Tehetség ^^
JELLEMEM


♥ " I was always able to lose myself in reading. Books were a necessary escape I always gladly jumped into headfirst." ♥ írta:

Külsőm: 174 cm magas vagyok, hajam színe barna, szemem kék-kékes szürke színben pompázik. Hajamat általában kiengedve hordom, viszont látni vélnek olykor feltűzött hajjal is. Vékony testalkatú lány vagyok, ebből adódóan szinte bármilyen ruhadarab passzol rám, ezáltal nincs olyan amiben ne érezném jól magam! Kedvenc ruhamárkám nincs, modellként azt kell felvennünk amit ránk adnak, nincs vita! Wink Viszont minden darab amit egy bemutató során megkapunk különleges, egyedi! Ezért imádok a kifutón lenni, a ruhák mindig meseszépek és a nézőinket is leveszik a lábukról, ahogyan minket is! Smile Öltözködésem változatos, stílusomnak, egyéniségemnek és külsőmnek megfelelő. Modellként vigyázok magamra, egészségesen étkezem, sportolok és végzem tevékenységeimet is ez meglátszik rajtam! Egyedi vonásaim is vannak, ez köszönhető félig görög származásomnak édesapám részéről! Smile

Jellemem: Sokan szépnek gondolnak, ám ez belülről fakad, a modell szakma sem minden! Ezért vezetek blogot, sminkelek és játszom hangszeren! Smile Önkifejezés tetőfokon! Very Happy Édesapám görög mivolta meghatározza életem! Általa a ház körül is mindig otthonosabban mozogtam már gyermekként is, nagyszerű ember volt és jellemem nagyban neki köszönhető! Smile Imádok olvasni, blogolni, könyveket véleményezni! Ez nélkül sokszor elveszett lennék.. Tudom, hogy fontos a kritika, de én igyekszem ezt nem kivetíteni magamra! Ezért hát semmilyen rossz megjegyzés nem töri kedvem mert ismerem magam, tisztában vagyok az értékeimmel és ez fontos! Smile Hogy otthon ülő típus vagyok-e vagy sem, azt neked kell kiderítened! Wink Nyílt vagyok a világ felé, keresem az újat és a kalandot és nem félek ezáltal magammal rántani a barátaimat vagy épp Téged kedves olvasó, hiszen a kaland csak akkor kaland és bulis ha van kivel megosztanod! ;P A zene szeretete olyan mint a blogírás, életvitelem! Hogy sminkelek, az pedig azt fejezi ki, hogy modellként tudom mekkora jellemmel, önbizalommal, önismerettel jár ha kezünkbe veszünk egy címlapfotót vagy egy újságot, s megtekintjük rajta a modellek sorát amint kifutókon változatos ruhákban, kápráztató sminkekben jelennek meg! Ahhoz, hogy ne törje kedvünket a látvány tudnunk kell magunkról, hogy Mi is szépek vagyunk, sőt káprázatosak! Smile Nem mindig a ruha és a smink határoz meg minket, de ez is egy kifejezés, hogy tudassuk a külvilágunkkal kik is vagyunk! Ezért fontosnak tartom, hogy másoknak ilyen téren is segítsek illetve, hogy önbizalmat adjak nekik ezzel és tanácsaimmal, kiemeljem szépségüket és megcsillogtathassam őket! Smile Mert a Nők igen is szépek, ezt mindegyiknek így kell vélnie és itt vagyok én, hogy ebben a segítségükre legyek! Smile Szeretsz-e vagy utálsz az a Te dolgod, én meg a Magam Útját Járom! Wink :*

Belsőm: A legtöbben kedvesnek, segítőkésznek, példamutatónak tekintenek! Társasági ember vagyok, nyílt, őszinte és humoros! Smile Munkám során szorgos, kitartó, céltudatos és küzdő típus! Néha kritikus, bíráló de önismeretes, határokat betartó! Mosolygós, életvidám és biztató jellemem van! Érzelmes vagyok, kifejező néha bátortalan. Van amikor őrült és szószátyár, bulizós kedvemben vagyok, akkor nehéz megálljt parancsolnom! Very Happy Ha további infókat szeretnél, olvasd el a könyvem, kezedbe ajánlom! ;P
TÖRTÉNETEM
Mint minden kislány én is azon rózsaszín felhők közt éltem, hogy a világ amibe csöppentem milyen szép, milyen egyedi és milyen csendes, biztonságos.. olyan amiben nem történhet rossz, nem érhet csalódás vagy fájdalom esetlegesen magány.. Tévedtem! Szépnek szép, egyedinek egyedi, biztonságos is lehet olykor és csendes.. de néha gonosz, sötét és rossz! Most kérdezhetnéd miért is mondom ezt, amikor a jellemzésemnél az életemet mint tökéletes édességet, tortahabbal és csokimázzal említettem.. de tudom mit beszélek! Tudom, mert átéltem ahogy az édesanyám is.. elvesztettem apámat és ez mély kihatással ért engem is és őt, az anyámat is! Imádtuk apát, Ő volt a családunk szeme fénye! Anya oda volt érte már a házasságuk után is, pontosan olyan töretlenül mint amikor megismerkedtek! Floridában éltünk a napsütötte vidéken ahol az élet tényleg mámorosan mennyei, ahol szabadnak érzed magad, ahol a világ a lábaid előtt térdepel! Smile Egészen addig amíg el nem veszted azt, aki ennek a világodnak a központja, a segítője s a mentsvára! Ezek után csak az az átlagos kislány maradsz aki még is kiakar tűnni a tömegből, de az a lány aki már nem képes határokat hágni, már csak visszahúzódó, magába zárkózó.. Anya a munkába temetkezik, én pedig a blogírásban élem ki az elfojtott érzéseimet és persze a rajongásomat is, amit apa hagyott rám amikor minden este betért hozzám jóét puszit adni és felolvasni! Épp így vagyok a kertészkedéssel is, apa nagyon szerette és rám is nyugtatólag hat! Hogy a zenében is fejlesztem magam, nos ez megint neki köszönhető, hisz apu imádott dalolni, imádott koncertekre vinni bennünket és néha eljátszani, hogy a világ rock sztárával van dolgunk egy-egy fellépés után! Smile Nála jobb embert sosem ismertem és tudom nem is találok majd hozzáhasonlót, hisz az lehetetlen! Az, hogy tanácsadással is foglalkozom abból adódik, hogy láttam anyám mennyire összetört a tragédia után.. bár nem fordult el tőlem és igyekszik vigyázni rám tudom, hogy fáj neki és amint rám néz, Őt látja.. Aput a lelki szemei előtt, bennem a lányában! Ezért is West Virginia-ba költöztünk, egy eldugott kisvárosba, ahol nem emlékeztethet minket semmi se a tragédiára, az elveszett/elvesztett érzésre.. Anyu itt nővérnek áll a helyi kórházban, én pedig iskolába járok mint minden normális diák az én koromban.. annyi kivétellel, hogy hova is jutottam innentől a világban.. Ahogy cseperedtem a nőiességem elég feltűnően megmutatkozott, bár tényleg egy átlagos lány vagyok.. ettől függetlenül komolyabban kezdett érdekelni a sminkes és modell szakma! Ebben persze anyu is támogat, ám ő jobban szereti azt a Katy-t aki a blog és a könyvek világában vesződik..! Nem változtam meg ahogy sokan gondolják, hiszen még mindig az a hétköznapi lány vagyok aki voltam és az is maradok, ugyan úgy értékelem az életem, a munkám vagy önmagam és a környezetem! Nem hagytam fel semmivel sem, mindent megjegyeztem amit apu tanított nekem! Smile Még most is sokszor megjegyzik az ismerőseink és apu barátai, hogy Ő igazából sosem ment el, belém költözött és vigyáz ránk, innen egyengeti tovább az életünket s a jövőnket! Valóban én is így gondolom, apa bárhova is került az értékeivel még mindig itt a Földön maradt és sosem veszhet el! Mert akik a szívükben őrzik azok tudják, hogy elég egy gondolat és csoda történik, apu megjelenik! Elég egy aprócska szó vagy gondolat és Ő visszatér, ahogy nekem is minden alkalommal amikor azt csinálom amit Ő is szeretett, amit megszerettetett velem és amivel én is szívesen foglalkozom! Amiket együtt csináltunk! Smile Nem veszett el belőlem ahogy anyából sem! Ezért az életemet arra alapozom, hogy olyan ember legyek akit a világ szeret, akire felnéznek, olyan akire az apám is azt mondhatja, hogy "Ez igen, Katy drágám Te igazi harcos vagy, ne add fel soha, küzdj és győzedelmeskedj..!", olyan lány, aki a világ segítségére lehet, akire számíthatnak, akiben bízhatnak! Szeretnék jót tenni, világot váltani szinte hős lenni.. de szerény keretek között, a magam erejéből és tudásából, apa óvó pillantásával, támogatásával s büszkeségével. A jelenlétével! Vele! Anya az álmaimat akarja megvalósítani azzal, hogy küzd, hogy nekem teljesülhessenek, ezért ide ebbe az iskolába irat az Art Centerbe, hogy tovább fejleszthessem magam, hogy az legyek akiről álmodtam, akire Ők is büszkék lehetnek és akit nagyon szeretnek! Smile Most itt vagyok, hogy tényleg elérjem amit kitűztem és ebben az édesapám lélekjelenléte és szelleme vezérel! Smile Remélem nem bukom el! Wink ^^
GRANDVIEW FRPG
i <3 blackbird
Vissza az elejére Go down
 
♥ Katy Swartz ♥
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GrandView FRPG :: Szórakozás :: Archívum :: Régebbi karakterlapok-
Ugrás:  
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (41 fő) Szomb. Feb. 01, 2014 6:30 pm-kor volt itt.