KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  



 

 

 Nicolas Chavez

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
avatar



Nicolas Chavez Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nicolas Chavez   Nicolas Chavez EmptyVas. Jún. 29, 2014 10:57 am

Elfogadva!

Üdvözlöm Igazgató Úr! Cool


Nagyon örülök, hogy végre személyesen is megismerhetem az új igazgatóját az Art Centernek! Mint művészlélek azt mondanám, hogy igazán sokoldalú vagy, ami valljuk be, hogy sohasem hátrány! Rengeteg eredményt értél el, és az életterületein is megállod a helyed. Nos öröm, hogy megnyerted ezt a rangos elismerést magadnak, de van egy kitérő pont.. nos amikor idejöttél nem számoltál a szigetveszedelmeivel, ezért megsúgom neked, hogy készülj fel! Persze nem félelem keltés a célom, hanem mint jó tanácsként egy javaslat! Wink
Nos remek karakterlapot hoztál össze, gyönyörű fogalmazás, remek sztori.. S még kritizálni sem tudlak, pedig én próbálkoztam Rolling Eyes Túl jó vagy, hogy igaz légy! Nos irány foglalózni, aztán hódítsd meg a játékteret, és vigyáz ne, hogy a suliba járó lányok beléd essenek Razz
Ugyanakkor, ha már itt tartunk, akkor szívesen játszanék veled, hisz van egy remek kis ötletem a jövőt nézve, ha ebben benne lennél majd, akkor jelezz, és el is rabollak egy játékra Very Happy Na menj foglalózni most már! Wink




Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Nicolas Chavez Empty
TémanyitásTárgy: Nicolas Chavez   Nicolas Chavez EmptyVas. Jún. 29, 2014 6:36 am

Nicolas Chavez


„Jól csak a szívével lát az ember, ami igazán lényeges az a szemnek láthatatlan!”




 

Teljes név:
Nicolas Victor Chavez
Becenév(ek):
Nick
Kor:
33
Születési hely:
Madrid, Spanyolország
Születési idő:
1981. november 25
Faj:
Művészlélek
Erő/tehetség:
labdazsonglőr, ének, rendezés
Play by:
Xabi Alonso
Jellem:
Sosem voltam egy mogorva ember. Talán ezt szerették bennem annyira az emberek. Meg talán a spanyol akcentusomat. A hajam barna, akárcsak a szemem, ez  határozottan spanyol gyökereimet bizonyítja. Élvezem az életet. minden lehetőséget megragadok, ami csak az utamba kerül. Harcolok az álmaimért, a vágyaimért és ez a legfontosabb az életben. Merjünk kockáztatni. Azzal, hogy eldugott szigetre jövök, hogy egy ismeretlen helyen, ismeretlen emberek között egy ismeretlen feladatot ellássak hatalmas kockázat. Átvenni egy iskola irányítását…hát nem könnyű, de ez az amire vágytam és most bekövetkezik.
   


1981 novemberében láttam meg a napvilágot a verőfényes spanyol fővárosban Madridban. Édesanyám a spanyol nagykövet lányaként szült meg engem. Apám egy ide tévedt amerikai leszerelt katona volt . Mindig is imádtam hallani, ahogy egymáshoz beszélnek. Szeretet, szenvedély és odaadás. Nos igen. Az én családom ilyen szempontból kicsit teátrális. Mindent nagy dobra vertek, legyen az bármilyen apróság!  És a művészetek iránti vonzalom is tőlük ered. A spanyolokról köztudott, hogy szenvedélyesek. Nos az én szenvedélyem 3 dologban gyökerezik. A football, a zene és a filmek. Mikor kisebb voltam a szüleim beírattak az iskolában külön tartott fociedzésekre és mint kiderült, volt is hozzá tehetségem. Kitűntem a többiek közül, de szerencsémre ezt a társaim nem vették zokon, sőt…tanácsot kértek tőlem, hogy mit hogy csináljanak. A foci mellett nagy figyelmet fordítottam a zenére. Megtanultam gitározni és zongorázni, valamint az énekléssel is megpróbálkoztam, teszem hozzá sikerrel. Néhány gyerekeknek  való mondjuk úgy, tehetségkutatóban fel is tűntem és nyertem. Sosem szálltam el magamtól, hisz tudtam, hogy a fejlődés létrájának még csak az alsó léceit taposom, hosszú az út a csúcsig. A gimnáziumi éveim alatt lettem figyelmes a 3. pontra. Akármikor néztem egy filmet, valahogy mindig más szemszögből láttam, mint a többiek. Elmerültem benne, kutattam az adott film alkotóiról, létrejöttéről, a rendezők munkásságáról és hamar kiderült, hogy ez az, ami eddig hiányzott a repertoárból. A filmek világa magával ragadt. Rendezni akartam. 17 évesen tagja lettem az iskolai film klubnak is. Jó alapokat adott, hogy ezzel is tovább mehessek az életben. Érettségi előtt eldöntöttem, hogy a művészetekkel akarok foglalkozni. Bejelentettem, hogy ősztől a Julliard-on akarom tovább képezni magam. Édesanyám csak sírva fakadt, apám meg megveregette a vállam azzal a mondattal: „ Érd el az álmaidat fiam!” Vagyis szabad kezet kaptam a sorsomat illetően. A nyár folyamán át is költöztem Európából Amerikába. Szerencsém, hogy apám révén folyékonyan beszéltem az angolt, így nem volt probléma az átállással. Apám testvére fogadott be egy időre, jó egy évig nála laktam, aztán eljött az idő, hogy maximálisan a saját lábamra álljak. Másodévesként sikerült állást találnom, így lett pénzem arra, hogy lakást béreljek. Az 5 éves képzésem meghozta gyümölcsét. A legjobbaktól tanultam, majd sikerült néhány filmben rendezőasszisztensként helyt állnom. 2 évig jártam az egyesült államokat, illetően az egész világot, hisz a forgatási helyszínek sokrétűek. London, Párizs, Budapest. olykor, olykor Spanyolországban is jártunk, így volt időm a szüleimet is meglátogatni. 25 évesen egy 3 éves képzésre iratkoztam be. Ének-zene tanári szakra, amit sikeres vizsgákkal végeztem el, így tehát tanár lett belőlem. A focit természetesen nem hagytam abba, abban is jeleskedni akartam. azt hiszem kicsit maximalista vagyok, de elfér!  Teltek, múltak a napok, hetek , hónapok és évek, amikor is megláttam egy hirdetést az egyik újságban. Igazgatóváltás egy művészeti iskolában. Gondoltam, miért ne?4 Megpályáztam…bejutottam. Szóval, ha az érdekelt, hogy miért érkeztem ide, hát ezért. Az Art Center új igazgatójával van dolgod. Természetesen időbe telik, míg belerázódom a dologba, hisz nem lehet egyszerű egy egész iskolát igazgatni, de bízom benne, hogy a tanári kar és a diákok egyránt segítenek nekem ebben. Segíteni akarok a diákjaimnak, hogy elérhessék azt, amire a legjobban ágynak és talán még tanulhatnak is tőlem.
 

Xabi | 22 | az irodámban.

Vissza az elejére Go down
 
Nicolas Chavez
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GrandView FRPG :: A karakterek világa... :: Elfogadott karakterek-
Ugrás:  
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (41 fő) Szomb. Feb. 01, 2014 6:30 pm-kor volt itt.