KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  



 

 

 Demetria Devonne Lovato ♥

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
avatar



Demetria Devonne Lovato ♥ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demetria Devonne Lovato ♥   Demetria Devonne Lovato ♥ EmptyHétf. Jún. 30, 2014 10:58 am

Elfogadva!

Üdvözlettem, drágám! Cool


Nagyon jó látni, hogy van egy olyan tagunk, aki már befutott sztár, és nem kell ehhez tanulnia! Demi én gratulálok neked, és a sikereidhez, ugyanakkor sok sikert az iskolában való segítéshez! Biztos örülnek majd neked! Wink
Nem is húznám tovább a szót, hisz a karakterlap jó lett, és semmibe sincs kivetni valóm. Ideje foglalózni, majd irány a játszótér! Very Happy




Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Demetria Devonne Lovato ♥ Empty
TémanyitásTárgy: Demetria Devonne Lovato ♥   Demetria Devonne Lovato ♥ EmptyHétf. Jún. 30, 2014 6:52 am

Demi Lovato


Stay Strong! ♥




 

Teljes név:
Demetria Devonne Lovato
Becenév(ek):
Demi
Kor:
21
Születési hely:
Albuquerque, Új-Mexikó, USA
Születési idő:
1992. augusztus 20.
Faj:
Sztárok (Művészlélek)
Erő/tehetség:
Énekesnő, dalszerző, színésznő, táncos, televíziós személyiség
Hangszerek: Vokál, gitár, zongora, billentyűk
Play by:
Demetria Devonne Lovato
Jellem:
Demetria Devonne Lovato. Sokak számára ismerős név. A küldőm nem túl visszafogott, szeretek mindenféle stílust kipróbálni, főleg a hajammal játsszok nagyon sokat. Az eredeti színe barna, viszont már a szőkétől kezdve a kékig és egyéb ombre frizurákat is kipróbáltam már. Jelenleg barna szíbű a hajam, az egyik oldalán egy pici rész szinte kopaszra el van távolítva és a végén a lila árnyalatai vannak megjelenítve. Idő kérdése, hogy mikor változtatok újra. A szemem színe szintén barna. A csillagjegyem oroszlán. A magasságom 162 cm, a testsúlyomról, pedig nem szeretnék beszélni. Boldog párkapcsolatban élek Wilmer Valderrama-val. Legtöbbször a sötétebb ruhákban járok, csak nagyon kevésszer láthatnak az emberek színes ruhákban. Egyáltalán nem vgayok egy gonosz sezmélyiség, sőt épp ellenkezőleg. Imádom a rajongóimat, ők azok akiktől minden nap erőt kapok. Nagyon szeretek jótékonykodni, valamint az éneklés és színészet mellett szoktam táncolni és termszetesen a dalaimat is én írom.
   


A nevem Demetria Devonne Lovato, vagy ahogy a legtöbben ismernek, Demi Lovato. Énekesnő, dalszerző és színésznőként dolgozom, de a jótékonykodási akcióimról is ismert vagyok. Az első szerepem, Angela volt a Barney és barátai című filmben, de simerté a Rocktábor című film tett, valamitn a Sonny, a sztárjelölt xímű vigjáték sorozat. Idáig összesen 4 studióalbumot adtam ki és jövőre várható a következő. Mikor az Unbroken albumomat kezdtem el készíteni közben turnén is voltam, de 2010. Október 23.-án abba kellett hagynom és kezelésekre mentem, mivel bulémia, étkezési zavarok és önbántalmazással küzdöttem, emiatt a sorozatomból is ki kellett lépnem. Szeretek őszinte lenni, nem titkolom el azt sem, hogy drogoztam és alkoholproblémáim is voltam, az orvosok pedig elmondták enkem, hogy idegösszeomlásom volt. 2012 márciusában kiadtam egy dokumentumfilmet, Maradj erős címmel, amiben beszéltem a turnézásról és bemutattam a kezelések időszakát is. Mostanra már sikerült teljesen talpraállni, mentorként dolgoztam az X-faktor tehetségkutatóban is, majd kiadtam a egyedik studióalbumomat, ami a DEMI címet viseli. Jelenleg 14 tetoválást viselek, amik jelképeznek valamit, ami nagyon fontos a számomra. Majdnem elfelejtettem megemlíteni az édesapámat, aki számára nem is vagyok fontos, írtam is egy hozzá szóló dalt, ami a For the Love of a Daughter címet kapta. Nagyon elhidegült tőlem az apám. Nem rég fejeztem be a Neon Lights nevezetű turnéma,t most pedig úgy döntöttem, hogy meglátogatom a Grandview szigetén található Art Center iskolát, hogy segítsek az ottani diákok tanításában, valamint, hogy én is tanuljak valami újat.
 

Alííí | 13 | itt

Vissza az elejére Go down
 
Demetria Devonne Lovato ♥
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GrandView FRPG :: A karakterek világa... :: Elfogadott karakterek-
Ugrás:  
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (41 fő) Szomb. Feb. 01, 2014 6:30 pm-kor volt itt.