KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  



 

 

 Tengerpart ♥

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
avatar



Tengerpart ♥ Empty
TémanyitásTárgy: ♥ Nevada & Daemon ♥   Tengerpart ♥ EmptySzomb. Márc. 08, 2014 2:34 am

Nevada & Daemon


Elmosolyodom a boldogságán és azon, hogy ezt rám is rám ragasztja - Csodálatosan kerek! - vigyorgok vissza - Majd egyszer meséld el, foglalkoztat! - nézek rá komolyan - Te olvastál bennem?! - pimasz mosoly ül ki az arcomra és egyben csodálattal tekintő szempár néz most rá - Pimasz! - sejtem mit szedett ki belőlem, de amikor ezt csókokkal tetézi, szinte el is felejtem - A titok azért titok, hogy rejtve maradjon édes, de ha már ismered a nevem, tartsd titokban a létem! Kérlek! - kacsintok rá - Nem szabad, hogy idő előtt ismerjenek meg, még várat magára a jöttöm és a kilétem! Ez fontos! De veled szemben engedékenyebb leszek! - simogatnám meg az arcát, de akkor Ő teszi ezt, mint ha a tetteimet is olvasni tudná, megcsókol és ismétli nevem.. megszólalnék, de döbbenet veszi át felettem az uralmat, meglepődöttség és ahogy ki pattan a kezeim közül, szinte szóhoz sem jutok.. nézek utána aztán elindulok követve. -

Szabad a játéktér!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Tengerpart ♥ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart ♥   Tengerpart ♥ EmptySzomb. Márc. 08, 2014 2:13 am

Elnevetem magam és megpuszilom az arcát
- látom tetszik a fenekem- kacsintok rá- Semmi olyan dolog. Nyugi. De túl jó a hangulat hogy az én történetemmel lerontsuk- mosolygok. Remélem többet nem kérdezősködik. Lehet ha meg tudja mi vagyok és voltam eltűnik- D B? Igen?- mosolygok. Behunyom a szemem és hagyom hogy a gondolataim az övébe fúródjanak. Most nem taszít el semmi hirtelen így könnyen megszerzem a nevét. Mást nem akarok kutakodni ezért kinyitom a szemem és gúnyosan elmosolyodok. Megállok előtte és csillogó szemekkel ránézek.
- Elmondhatok valamit?- kérdezem vigyorogva. Meg se várva a válaszát közel lépek hozzá és megcsókolom. Majd a nyakakára adok egy puszit. Közel hajolok a füléhez. Közbe hagyom hogy felemeljen. Lábaimmal átkarolom a derekát.
- Daemon Black- suttogom neki pimaszul vigyorogva- szép név. De mi ebben a titok èdes?- simítom meg az arcát- Daemon!- mosolygok és ismét megcsókolom. Élvezetes tudni amit nem akar el mondani. Látszik hogy meglepődött. Ki pattanok a kezeiből- Mindjárt ott vagyunk, végre- mondom és sétálok tovább.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Tengerpart ♥ Empty
TémanyitásTárgy: ♥ Nevada & Daemon ♥   Tengerpart ♥ EmptySzomb. Márc. 08, 2014 1:50 am

Nevada & Daemon


Persze, hogy az, és persze, hogy nem ér! - nevetek - Értékelem a humorod, csak úgy sziporkázik! - kacsintok ahogy tovább megyek vele - Na persze.. el kell mesélned! Tudod az ilyen jelekből általában nem származik jó! És ezt most halálosan komolyan mondom! Az életedbe is kerülhet, kár lenne érte! - veszem komolyabbra a figurát - Hé! - nevetek fel igazgatva a hajam, ezáltal kiszabadul a karomból - Nos értékelem az óvó pillantásokat hercegnő, de nem vagy nehéz! Sőt felettébb vicces a fenekedet cipelnem! - kacsintok rá pimaszul - Érzéki! - hajolok közel hozzá aztán elhúzódom tőle - Nem, itt a sarkon lesz, csodás tengerparti kilátás, nézelődhetsz majd nyugodtan! - vigyorgok rá - Valóban!? Nos mivel ilyen szépen kérted kapsz még egy betűt, B! - kacsintok - Azaz egy monogramm édes! - nézek rá ahogy összekulcsolom a kezem az övével és a hotel felé tartok vele még mindig abban az égetett, vágytól fokozott ütemben. -
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Tengerpart ♥ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart ♥   Tengerpart ♥ EmptySzomb. Márc. 08, 2014 1:33 am

Tehetetlenül nézek körbe ahogy feldob a hátára.
- Ez így könnyű... De ez nem ér na- nevetek durcásan- Ha tudni akarod nagyon is jó. Legalább vissza kaptad!- mosolygok és hagyom hogy cipeljen- Ja hogy ez?-mutatok a karomon lévő jelre. Ez már komolyabb téma- Ezt a lottón nyertem- mosolygok viccesen- Azt mondod minden más mellékes? Ez cuki- borzolom össze a haját. Majd kiugrok a kezéből- Van két csodaszép lábam amivel tudok sètálni... Nem kell most elhasználni az energiád... Jól fog az jönni később is- kacsintok pimaszul és szorosan mellé sétálok- messze van a hotel édes?- nézek rá- De most komolyan... Áruld el a neved... Jól fog az jönni ha tudom!- mosolygok. Boci szemekkel nézek rá, hátha végre elárulja ezt a nagy titkát...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Tengerpart ♥ Empty
TémanyitásTárgy: ♥ Nevada & Daemon ♥   Tengerpart ♥ EmptySzomb. Márc. 08, 2014 1:16 am

Nevada & Daemon


Elmosolyodom a reakcióján, kedvem egyre csak fokozódik amikor megcsókol, váratlanul ér és meglep, nem számítottam rá.. vagy talán még is, a bennem lévő kis tigris most édesen dorombol - Azt meghiszem! - kacsintok rá - Vettem észre! - mosolygok de amikor visszacsókolnám, ő eltol magától - Mi a baj édes?! A hotel jobb helyszín lenne?! - mosolyodom el ahogy ránézek - Mit tennék!? - nevetek fel - Nem akarod Te azt megtudni! - vigyorgok szélesen - Az egy jel volt rajtad! - döntöm oldalra a fejem - Ki jelölt meg téged hercegnőm?! - komolyodik el az arcom.. ha magam voltam akkor veszélyben az élete.. ha más akkor azzal egy határt húztak most kettőnk közé, jó esetben nem nyírnak ki a lány esetleges megrontásáért vagy azért mert közelebbi kapcsolatba kerültünk egymással.. de kitudja?! Még bármi megtörténhet.. - erre csalódottan húzom el a szám, de még mindig várom rá a válaszát, aztán amikor folytatja elmosolyodom. Jól tud az idegeimen és az érzéseimen lovagolni ez nem is kétség, nem is tetteti, élvezi! Én meg élvezem, hogy élvezi! Kettős élvezet mondhatni! - nevetek fel szinte a gondolatra, de úgy hat mint ha azokon tenném amiket most elmondott - Nekem TE kellesz! Az ágy, a hely mellékes! De elviszlek oda bölcsis! - vágom rá és lépek hozzá közelebb nevetve - Ugye édes?! Jó szórakozni?! - suttogom a fülébe, egy szempillantás alatt mögötte termek és úgy karolom át a derekánál majd a fejem felett átlendítve a hátamra vetem, a karjaim még mindig a derekánál tartják meg nekem háttal van most így a hátammal tartom a hátát ezáltal esélye sem lehet, hogy baja essen, így indulok el vele a hotel felé. -
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Tengerpart ♥ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart ♥   Tengerpart ♥ EmptySzomb. Márc. 08, 2014 12:51 am

Beleremegek minden tettébe amit csinál. Amikor már a szám sarkàt megcsókolja hirtelen fordítom oda a fejem. Megcsókolom és hagyom hogy elszaladjanak velem az érzelmek.
- Jó embert fogtál ki!- kuncogok fel- szeretem ha kényeztetnek- mondom majd ismét mohón neki esek a szájának. Aztán eszembe jut hol is vagyunk. Bárki erre jöhet akár Jason is. A kezem a nyakáról a mellkasára csúsztatom és finoman eltolom.
- Hotel!- kacsintok rá és hagyom hogy letegyen. Aztán eszembe jutnak az előbbi szavai.
- Héj! Most mit csinálsz ha azt mondom hogy nem megyek tovább amíg nem mondod el mi a neved... Didi!- vigyorgok gúnyosan. És a mondandóm megerősítéseként leülök a földre. Elkezdek komoly arccal bámulni a messzeségbe, mikor a jegy a csuklómon felcsillan. Reflexből lehúzom a pólóm ujját majd kíváncsian nézek a fiúra- Na mi a helyzet? Látom torkodon akadt a szó- nyújtom ki a nyelvem mint egy bölcsis. Most legalább visszakapta- Végülis igazad van. Üljünk itt egész éjjel és nézzünk ki a fejünkből... Végülis kinek kell hotel, nem igaz? - nézek álmodozón hogy fokozzam a hangulatot- fürdővel amibe van jakuzzi. És jó nagy ágy....- halálosan komoly arccal és elkezdek unottan meredni előre. A belsőm már készül az ördögi röhögésre. Sürgetően elkezdek dobolni az ujjaimmal a földön. Jó érzés szórakozni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Tengerpart ♥ Empty
TémanyitásTárgy: ♥ Nevada & Daemon ♥   Tengerpart ♥ EmptySzomb. Márc. 08, 2014 12:13 am

Nevada & Daemon


Nagyon szívesen! - nevetek fel - Szerintem még sok is lesz! - húzom végig a kezem az oldalán - Már hogyne tudnék?! Rettentő jó vagyok benne! - kacsintok rá - Akkor sokáig fogjuk egymás társaságát élvezni! - simítok végig a combján ahogy megemelem a lábát és a derekam köré fonom majd hirtelen a karomba kapom és egy fának szegezem, a lábainál tartom meg - Van, és a kérdésedre válaszolva, utálom a pizzát! - vigyorgok a nyakához hajolva, édes és meleg fuvallatot fújok rá - Csini vagy csajszi! És az a csúnya igazság, hogy akarlak, most bárhol, akár itt is! De várok vele a hotelig! Kényeztetésből jeles vagyok! Neked viszont a torkodon akadt a mondani való! - nevetek és magam is meglepődöm viselkedésemen.. még egy lány iránt sem éreztem, hogy első látásra kívánom szinte vonzanám magamhoz, vonzódom hozzá.. most találkoztunk és már is elvette az eszem.. ezek után mi jöhet még!? - esem gondolkodóba de ajkait figyelem és közel hajolva szinte a leheletemmel cirógatom végig aztán óvatosan csókolom meg az állánál, majd a szája szélén.. várom a hatást. -
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Tengerpart ♥ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart ♥   Tengerpart ♥ EmptyPént. Márc. 07, 2014 11:22 pm

Pimaszul elmosolyodok.
- Hát köszöni szépen!- mosolygok- tudod lehet nem lesz elég a kád kettőnknek!-lógatom az orrom közbe belül mosolyogva. Hagyom hogy megpörgessen- Na Didi... Tudsz táncolni?- kezdek el nevetni- csak úgy megsúgom- veszem hallkabbra a hangom én is- Addig foglak becézgetni amíg nem jutveszembe a neved- kacsintok rá- Remélem van ott minibár. Meg azt is hogy nem szereted a pizzát. Több maradna nekem!- meglepődve hallgatom amit mond. Randi lenne? Hát úgy néz ki. Most először kicsit elpirulok- Mi a helyzet?- kétdezem mosolyogva. Gőzöm sincs mit mondjak. Mostanába nem szoktam meg az ilyen helyzeteket. Reméltem hogy nem találkozok ilyennel, legalábbis. A torkomon akad az összes csipős megjegyzés.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Tengerpart ♥ Empty
TémanyitásTárgy: ♥ Nevada & Daemon ♥   Tengerpart ♥ EmptyPént. Márc. 07, 2014 11:07 pm

Nevada & Daemon


Valóban?! Ez aranyosan hangzik, de ne szólíts így! - nevetek fel majd nézek rá komolyan - Persze, csodás feneked van! - dicsérem meg az ajkamba harapva - Gyönyörű, kis ártalmatlan teremtés! - nézek rá incselkedve vele - Pedig azt hittem ma éjszaka velem fürdesz! - sétálok utána nevetve és mutogatom, hogy ne siessen előre, mire beérem már a karomba is ragadom, úgy nézek rá először az ajkaihoz hajolva, majd a nyakához, végül a füléhez, aztán suttogok - Persze, hogy ne volna?! De mit számít a pénz, ha olyan életet élhetünk amilyet csak akarunk!? Veszélyeset, kalandosat?! Öntelt királykisasszony! - vigyorgok rá - Semmi gond, látom akadt ötleted amivel megoldod ha nekem is ürülne a tárcám! - nevetek fel átkarolva a derekánál - Kicsit sem feltűnő, de maradjunk az én tervemnél! - kacsintok majd megpördítem tengelye körül, úgy engedem el, aztán a kezénél fogva visszarántom magamhoz, derékszögbe döntve - Remek, de hidd el ott fogunk, bízz bennem! Ha már ez egy randi! - vigyorgok szélesen közel az ajkaihoz hajolva. -
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Tengerpart ♥ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart ♥   Tengerpart ♥ EmptyPént. Márc. 07, 2014 10:30 pm

Felkacagok a dolgokon amiket mond.
- Jól van... A te beceneved meg Dèdike- csapkodom meg az arcát, mintha megdicsérném. Fölállok- na mi van Dédike? Jó érzés lehet ott guggolni és felnézni rám- mondom öntelten. De a végét elröhögöm. Végre egy normális ember aki képes mosolyogni. Itt nem sok olyan akad- Szerinted szép vagyok alulnézetből?- kacsintok rá és megfordulok. Magabiztosan elindulok az egyik irányba. De gyorsan megtoppanok- egyébként hasznosabb lenne ha te mennél elől Dédike- követem a szememmel ahogy feláll- remélem logikus hogy ha azt mondom nem akarom hogy bárki leselkedjen... Az rád is vonatkozik- mosolygok rá pimaszul. Még mindig nem értem hogy nem hat rá az erőm. De ez így sokkal jópofább és izgalmasabb- Dédi... Van pénzed?- torpanok meg. Gyorsan lesöpröm a rövid gatyámról a sarat- Mert ha hotel akkor gondolom fizetős. Nálam nincsen semmi- vakarom meg a nyakam- bevallom ahonnan jöttem azt se tudják mi az a pénz- lenézek és kombinálni kezdek- Meg van!- kiáltok fel- bemászunk az ablakon. Az nem feltűnő, nem igaz?- kérdezem vállat vonva. Ès mintha jól végeztem volna dolgomat tovább sétálok. Mikor hátra nézek látom hogy mögöttem koslat- jó a kilátás D?- ráncolom össze a homlokom mosolyogva- tényleg díjjaznám ha te mennél elől. Úgy nagyobb az esély hogy a hotelben kötünk ki.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Tengerpart ♥ Empty
TémanyitásTárgy: ♥ Nevada & Daemon ♥   Tengerpart ♥ EmptyPént. Márc. 07, 2014 9:55 pm

Nevada & Daemon


Tényleg!? - nevetek fel és amikor belekezd a nevem kigúnyolásába, szinte egyenesen fény igyekszik feltörni bennem olyan jó kedvem lesz hirtelen amire magam is döbbenettel tekintek szinte, csak állok előtte és vigyorgok hosszasan. Ilyet még nem éreztem és meg kell mondjam rettentően vadító érzés, pezsdítő, pedig eleinte azt gondoltam mentem a föld alá temetkezem amiért meglátott és felém rohant.. Végre nem egy babusgató idegen, hanem egy frappáns vadmacska aki nem fél kimondani amit gondol, és aki nem ájul el rögtön a kinézetemtől és bámul rám nagy szemekkel, mint valami idióta aki "első látásra esik bele" egy pasiba akivel épp összefut.. - Nos édesem a D elég jó név, nekem bejön! Rövidíthetnénk a tiédet is! NeVad-óc kisasszony! - vigyorgok szélesen ahogy ránézek, tudom mire készül és ez még nagyobb örömet ad az idáig is dagadó kedvemnek - Rendben vadóckám, úgy sem illett rád nagyon a név, ez viszont határozottan megfelelő a jellemedet tekintve! - kacsintok rá - Akkor térjünk a lényegre vadócom, mit szeretnél!? - nézek rá sejtelmesen és kíváncsian - Egy teljes ellátással kecsegtető hotel szoba, ahol nem leselkednek rád pasik, megfelel?! - vigyorgok rá öntelten kissé de csábítóan, szememben megcsillan a szikra, hogy most vetélytársra akadtam, azaz erre a lányra, aki csípős nyelvű, vad és rettentő csábító, megfog a jelleme és ettől furán érzem magam, de édes borzongás fut végig rajtam és ennek jelét is adom, közelebb hajolva hozzá suttogóbbra fogom - Csak neked, csak most, kivételesen emberedre akadtál vadóckám! - kacsintok rá majd megsimítom az arcát, le a nyakát, de csak óvatosan és még is távolságtartóan, amolyan rejtélyesen megborzongtatóan - Szóval mit mondasz, elfogadod az ajánlatom?! - mosolygok rá ahogy figyelem várva a reakcióját. -
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Tengerpart ♥ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart ♥   Tengerpart ♥ EmptyPént. Márc. 07, 2014 9:12 pm

Lerázom magamról a kezét. Eléggé gyűlölöm ha nyugtatgatnak.
- Teljesen nyugodt vagyok!- aztán próbálom uralni az idegeimet. Amik nem éppen a nyugodtságukról hiresek. Össze ráncolt szemöldökkel fogadom amit mond- D? Már bocsi de... Anyukád nevezett el így? Vagy részleges amnéziábab szenvedsz ès csak a neved kezdőbetűjét tudod?- kérdezem grimaszt vágva. Úgy döntök megpróbálok olvasni a gondolataiban legalább a nevét. De mikor megpróbálom, valami blokkol. Meglepődve nèzek szembe a sráccal. Ez meg ki?- Ne...- teszem fel a kezem a cica megszólításra- bocsi hogy összetöröm az álmod hogy ezúttal cicának hívj... De utálom a macskákat. Hívj bárhogy... Tapsi füles vagy ilyemi. Csak macskát ne- borzongok bele. Nem tudom mikor alakult ki ez a nagy macska utálatom... De egy jó ideje ha kiejtik hogy macska... Fúj...- na szóval. Próbálok konkrét lenni... Szükségem lenne egy kajáldára. Bármilyen hely jó... Csak ne legyen patkány a szendvjcsbe. Hidd el az kellemetlen. Másodszor... Tudsz ajánlani valami helyet ahol lefürödhetek anélkül hogy kanoy pasik állnak az ajtóba és leselkednek? Ja és kéne valami hely ahol aludhatok úgy hogy ne rángassanak fel pénzt követelve. Bármelyikbe tudnál segíteni... Azt meghálálnám- mesélek. A szigetről nincsenek valami szuper emlékeim. Legalább fésülködni tudtam. Meg arcot mosni. És átöltözni. Ha ezeket se tudnám, könnyen megpályázhatnék egy horror film főszerepet.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Tengerpart ♥ Empty
TémanyitásTárgy: ♥ Nevada & Daemon ♥   Tengerpart ♥ EmptyPént. Márc. 07, 2014 8:46 pm

Nevada & Daemon


Ahogy ezen a helyen állok 15 év és kb. 3 hónap elteltével, mosolyra húzódik a szám.. azaz nagyon még sem, de mondhatni csodával tölt el, hogy újra valami olyan bolygón lehetek, ahol megfelelőek a körülmények, amik nekem kedveznek természetesen! Szóval ahogy itt állok, még is csak jót derülök magamban. Érkezésem nem volt mindennapi, a meteorzápor sokaknak felkeltette a figyelmét, köztük egy angyalnak is, de nem nagyon törődtem vele, nem talált meg és nem is keresett.. valószínű valami eltérítette és ezért fel sem sejlett benne, hogy a záporban nem csak kövek jöttek az űrből, hanem kisebb-nagyobb lények is.. mindegy is, egy angyallal amúgy sem volt dolgom és nem is lesz, remélem.. fura lények és paranoiásak.. amúgy meg nem szeretek feltűnést kelteni.. most sem tettem volna, itt álltam ezen a részen, tengerrel borított övezeten és csodáltam a hold fényében úszó messzire nyúló, mély, sötét és csillogó vizet.. hiányzott a testvérem Dawson és a húgom Dee. Szerettem volna ha velem tartanak és így is lett.. csakhogy Dawson eltűnt, Dee pedig lábra kelt.. azaz útra és elhagyott, itt hagyott. "Remek!" - gondoltam magamban ahogy itt ücsörögtem a sötétben, aztán a gondolatom szinte kővé is dermedt, valami megriasztott.. ennyit arról, hogy nem keltünk feltűnést.. csóváltam a fejem vajon most mitévő legyek.
Hozzám kiáltott aztán mint valami istenverte villámlás olyan sebesen felém rohant, majdnem meg is botlott, de sikerült megtámasztanom magam és ezáltal őt is, de ha ez mind nem lenne elég, akkor a lány rám rontott és kérdezősködni kezdett.. - Nyugodj meg! - próbálom megnyugtatni még viszonylag kedves és nyugodt hangnemben ahogy szemlélem - Na tessék.. nem szoktam kedveskedni, de ez hihetetlen fura volt.. a semmiből rontott rám, és én csak így pátyolgatom.. Hol az eszed Daemon!? - kérdezem magamtól, de a válasz.. szinte gondolhattam volna.. megráztam a fejem és rámeredtem - Nos Nevada, én D vagyok! - mondtam és el is mosolyodtam ahogy leültettem a mellettünk tornyosuló kövekre - Elárultam neki magam, azaz még sem.. elég lesz most annyit tudnia, hogy D vagyok, aztán ha lesz még valami, úgy is kitudódik a kilétem, szóval majd meglátom, elővigyázatosság, hogy most csak a kezdőbetűmet említem neki, remélem elég lesz.. ha nem hát mindegy is, segítek amiben tudok bár ez is szokatlan, de ha ezzel nem kell többé a nyakamon tudnom, már nyert ügyem van! - Attól függ mit szeretnél cicám! - mosolygok rá ahogy letérdelek hozzá és várom a válaszát. -
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Tengerpart ♥ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart ♥   Tengerpart ♥ EmptyPént. Márc. 07, 2014 7:57 pm

Magányosan és éhesen sétáltam a tengerparton. A hullámokat kèmlelve egyre a szökésen gondolkodtam. Hülye voltam hogy igent mondtam gondolkodás nélkül. Ezen a helyen még aludni se zudok normálisan. Minden honnan elzavarnak, beszarás. Az alanyomat is akit meg kéne védenem elvesztettem. Bele rúgtam az elém kerülő kavicsba és néztem ahogy vízbe csobban. Fürdeni se tudok normálisan. Nem vagyok túlélő fokozatra kapcsolva. Ha találnék valakit aki útba igazít az most iszonyatosan jól jönne. De amilyen szerencsétlen szerzet vagyok, akkor jut eszembe sétálni amikor senki sincs itt. Fáradtan leülök egy korhadt fatörzsre. Már éppen készülnék a szokásos rituálémhoz mikor hirtelen egy alakot veszek észre a távolban. Amilyen lassan leültem olyan gyorsan felpattanok
- Hé teee!!- ordítok és iszonyat erővel kezdek szaladni az idegen felé. Hogy megtudjak állni és ne szaladjak fának, mikor oda érek megfogom a vállát.
- Helló.. Bocsi csak...- kezdem de levegő hiány miatt megállok. Kifulladva állok. Szó mi szó edzenem kéne eléggé kijöttem a formából. Hiába próbálok neki rugaszkodni újra. De a szavak újra a torkomon akadtak- Bocsi csak.. Kijöttem a formámból. Szóval...- sóhajtottam- Szia Nevada vagyok! Tudnál segíteni?- adtam elő magam mikor már a levegőm engedte.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Tengerpart ♥ Empty
TémanyitásTárgy: Tengerpart ♥   Tengerpart ♥ EmptyVas. Feb. 23, 2014 5:52 pm

***
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tengerpart ♥ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart ♥   Tengerpart ♥ Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tengerpart ♥
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Isaac & Jade- Tengerpart

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GrandView FRPG :: Szórakozás :: Archívum :: Régebbi játékok-
Ugrás:  
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (41 fő) Szomb. Feb. 01, 2014 6:30 pm-kor volt itt.