KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  



 

 

 Isaac & Jade- Tengerpart

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
avatar



Isaac & Jade- Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Isaac & Jade- Tengerpart   Isaac & Jade- Tengerpart EmptyKedd Júl. 01, 2014 6:01 pm

Kisöpröm a szememből a hajtincseimet, és kezet nyújtok neki viccelődve.
- Hát, üdv az "elcseszett ügyek" csoportjában. Én is csoport tag vagyok- mosolygok - Jó neved van. Ismertem valakit akit így hívtak...- merengek. Aztán kicsit elmerengve a múltban gondolkozok mi is lett azzal a fiúval. Aztán, ahigy beugrik e morbid emlék ráncokba fut össze homlokom - Hát, remélem a mi kapcsolatunk nem fog úgy végződni mint az- kicsit leemelem róla tekintetem, de csak annyira, hogy a tűz fényét megnöveljem. Így már tisztán látom az arcát, a kemény vonásait, és az elveszett csillogást szemeiben. Nagyot sóhajtok szavaira
-Hát mindennapi biztosan nem vagyok, bár néha jobb lenne az lenni- vonom meg a vállam. Feltérdelve közel hajolok a tűzhöz és óvatosan bele nyújtom egyik kezem, közben lassú mosoly csúszik az arcomra. A lángokban ökölbe szorítom a kezem, majd szemeimet lehunyva, gyorsan kirántom azt. Ahogy felé fordulok, szememmel együtt, öklöm is kinyílik, és ott lebeg benne a kicsi lángcsóva, ami lassan lobog kinyújtott tenyeremben. Ránézek
- Néha viszont szórakoztató másnak lenni, így legalább nem unatkozok- magyarázok. Szemeim kicsit elkalandoznak az éjszakában, ahol már csak a csillagok, és a tűz világít. Az égen lassan úszkálnak a fehér felhők, de a hold gyér fényét messze elkerülve. Lassan vissza fordítom a fejem, és ismét figyelek halk szavaira
- Rossz élet? Olyan nincs. Mindenben valami jó, szerintem nézőpont kérdése. A rossz is abszolút tág fogalomnak számít. Hiszen gondolj bele...- kezemmel lassan elengedem a markomban tartott tűz darabot, aminek eredménye képpen, az a levegőben lebeg tovább - Ha egy ember, aki nem szereti a disznókat, kénytelen egy disznó farmon dolgozni, az neki rossz. Viszont, aki szereti a disznókat, és direkt oda megy, akkor annak jó. Felfogás kérdése-mosolygok, befejezve a vad gesztikulálást.
- Engem nem traktálsz, inkább örülök, hogy van társaságom. Hidd el, senki se tartozik a szerencsés esetekhez. Mindenkinek az életében van valami szar, csak néhányan azt próbálják eltakarni, mintha úgy eltűnne- közelebb ülök hozzá, és a tekintetemmel követem a tekintetét, ami messze elveszik a távolban. Úgy kezdek ismét beszélni hozzá
- Látod, szerintem az a baj, hogy a boldogságokat amik értek, az ember idővel elfelejti. Kezdenek elhalványulni, és a rossz dolgok tűntetik el őket. Mintha a jó emlék lenne a rajz, a rossz pedig a radír. Csak tudod, a radír egy idő után elfogy, bármennyi is volt belőle. És ha elfogyott, még mindig ott a papír, hogy újjat rajzoljunk. Boldogságot - nagyot sóhajtva vissza fordítom rá a szemem, és kemény vonásaimat, újra elrejti a mosoly
- Nem fárasztassz. Nem rég érkeztem, ezt jól láttad. Azt hiszem jó hely ez, a hideget leszámítva. Te mióta vagy itt? - kérdezem kíváncsian, és elnevetem magam
- Hát azt is tudni kell, hogy eltudom oltani a tüzet- vonom meg a vállam - Nem sokat kell tudni rólam. Leginkább a nevemet, meg, hogy nem vagyok ember. És...- gondolkozok el - Ennyi- mosolygok.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Isaac & Jade- Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Isaac & Jade- Tengerpart   Isaac & Jade- Tengerpart EmptyVas. Május 18, 2014 9:00 am

 


Jade & Isaac

Elmosolyodom ismét, ahogy pillanatok alatt belém lát. Vagy csak szimplán rohadtul kiül az arcomra, hogy bajom van. igen, valószínűleg. Helyet foglalok mellette és válaszra nyitom a számat: - Azt hiszem elcseszett ügy vagyok! Amúgy Isaac vagyok! Isaac Cooper! - mutatkozom be, mert az sajnos elmaradt az előbbiekben. Idő közben természetesen végigmérem észrevétlenül az új lányt, majd leesik, amit mondd. -Várj,várj! Azt mondod, hogy ezt a tüzet te keltetted életre? akkor Te sem vagy mindennapi lány, igaz? - mosolygok rá. Érdekes személyt ismerhetek meg. És valószínűleg nem Ő az egyetlen! Csak nyitott szemmel kellene járnom. Kár, hogy akár nyitva van, akár csukva, csak egy embert látok...Elkalandoztam és ezt nyilvánvalóan Ő is észrevette, úgyhogy gyorsan megszólalok ismét: - Ne haragudj! Néha kissé elmerülök a gondolataimban. Bár rossz napom lenne...az a baj, hogy rossz hetem, rossz hónapom, rossz évem és talán meg merem kockáztatni, hogy rossz életem volt! Nem akarlak traktálni a részletekkel, legyen elég annyi, hogy nem tartozom a szerencsés típushoz. Volt boldogság is, de a semmiből szabadult Rám a Pokol, szinte a szó szoros értelmében. Na de tényleg nem a bajaimmal akarlak fárasztani! inkább mesélj egy kicsit magadról! Még nem láttalak itt a szigeten! Nyilván nemrég érkeztél! Mit lehet rólad tudni, azon kívül, hogy tüzeket gyújtasz!? - mosolygok rá és várakozom, hogy válaszra méltasson!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Isaac & Jade- Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Isaac & Jade- Tengerpart   Isaac & Jade- Tengerpart EmptyHétf. Május 12, 2014 8:35 pm

A csendet és a magányomat egy fiú töri meg. Lekapom a szemem a  szépen,már már festőien lángoló tűzről és fel vezetem a tekintetemet az ismeretlenre. A sok aggályom ellenére, ami eddig az ismerkedéssel gyötört, most szinte ösztönösen jönnek ki a szavak, mondatok a számon
- Szia! Eltévedni nem tévedtem el. De igazad van, a társaság mindig jó- meg győzően elmosolyodok és pár centivel arrébb ülök, hogy ő is letudjon ülni.
- Mi a neved? Én Jade vagyok...-a tekintetemet gyorsan végig futtatom rajta. És észre veszem ahogy ő is a tüzet figyeli-Ha zavar elolthatom... És hogyan kerültél ide, ilyen későn?- mutatok körbe a parton. Persze, ez egy hülye kérdés, hiszen én is itt vagyok, de jobb mint csendben ülni, ugyebár. A térdemre könyököl és ismét rá téved a szemem. A testtartása, a nézése, arról árulkodik, hogy valami nagyon nyomasztja. Nem csak, hogy nyomasztja, lassacskánt felemészti. Először próbálom figyelmen kívül hagyni, de nem bírom. A régi énemet nem érdekelné, de most itt én vagyok. És ez, hogy meghallgatom, egy jó kezdés lehet az új Jadenek. Ha egyáltalán elmondja, bár szerintem biztos jól esne neki ha meghallgatnák.
- Mi a baj? Valami nagyon nyomaszt azt látom. Rossz napod volt?- húzom el a számat, majd egy picit felpiszkálom a tüzet. A parázs ide oda száll és én hangtalanul figyelem a filmbe illő tájat. Majd nagyot szippantok a füstös, de kellemes levegőből.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Isaac & Jade- Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Isaac & Jade- Tengerpart   Isaac & Jade- Tengerpart EmptyHétf. Május 12, 2014 1:27 pm

 


Jade & Isaac


Jó idő eltelt, hogy itt jártam. Mármint itt a tengerparton. régebben rengeteg időt töltöttem itt. imádtam ezt a helyet. Most már csak elhamvadó emlékeket idéz fel bennem. Fájdalom és keserűség tőrként döfik át a szívemet, amikor erre a helyre gondolok. De ez az érzés az egész szigeten körülvesz, hisz minden egyes helyhez kötődik az elmém. Hetek óta sínylettem egy pincében, de azt hiszem a varázslat mely fogva tartott elmúlt. Felix eltűnt a képből hetek óta és végre én is újra önmagam vagyok. De jó ez? Jó, hogy ugyanaz vagyok, aki a történtek előtt? hiszen az életem nem szólt másról, csak szenvedésről és kínokról. Viszonzatlan szerelem, gyász és harag. Talán jobb, volt, amíg nem éreztem, amíg kiölt belőlem mindent az az átkozott. És most ismét itt vn minden, ami akkor volt. Rám tör egyszeriben az egyedül lét. Valaha boldog ember voltam. Ott voltak a gyermekeim, a szerelmet is magaménak tudhattam és most mi van? Semmi...a nagy büdös semmi. ezen gondolatok viharában sétálgatok a parton, a nap már lenyugvóban, így színezi aranysárgává a vizet. Ez a jelenet valahogy mindig elkápráztat. A színek és az a nyugodtság, ami régebben eltöltött, ha a naplementét néztem. Ez si a múlté már. A parton végignézve egy kövön ücsörgő fiatal lányon akad meg a szemem. Ismeretlen számomra, mégis mintha valami furcsa aura venné körül. Van benne valami, ami arra késztet, hogy megszólítsam, így tehát, ahogy közelebb érek meg is szólítom: -Szia! Ne haragudj, nem szoktam idegeneket leszólítgatni, de láttam, hogy egyedül ücsörögsz itt, gondoltam hátha elkél a társaság vagy valami. Netán, ha eltévedtél, útbaigazítás!- mondom kedvesen és egy apró mosoly villan meg az arcomon. Te jó ég, milyen rég volt már az, hogy mosolyogtam. Talán azelőtt pár perccel, mielőtt meghaltam. Ki emlékszik már rám. Egyetlen ember volt képes mosolyt csalni az arcomra...z a lány, akinek neve hallatára most már nem a mosoly, hanem a sírás kerülget. az éetem romokban, ez tény. Talán erre a szegény lányra is csak keserűséget hozok és fájdalmat. Meg vagyok átkozva...nincs mit tenni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Isaac & Jade- Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Isaac & Jade- Tengerpart   Isaac & Jade- Tengerpart EmptySzer. Május 07, 2014 7:50 pm

Össze húztam magamon a pulcsimat és nyugodtan indultam el a tengerpart homokjában. A szigetről eddig össz gyűjtött tapasztalataimról gondolkodva kirándulgattam a festői tájon egész nap, mire ide értem. Eddig ez a hely bizonyosult a legkellemesebbnek. Még a hűvös idő ellenére is átjárt valami nyugodtság, amiben régóta nem volt részem. Ezért is döntöttem úgy, hogy most egy kicsit megállok és lepihenek itt. Levéve a cipőmet bele sétáltam a vízbe, addig amíg a térdemig nem ért. Majd egy sziklára felülve szemléltem aztán a szigetet. Senki nem járt már akkor itt kint, hiszen késő este felé járt az idő. Így persze nem sokat láttam, de ettől volt izgalmas. A lábamat eközben a vízbe lógattam, és éberen figyeltem, hátha jár arrafelé valaki, hisz jó lenne egy kis társaság. Sokat töprengtem a mai kis "túrám" közben azon, hogy mit mondanék, vagy tennék ha egy ember rám köszönne. Olyan lennék mint régen, vagy inkább próbálkoznék a kedvességgel. Aztán végül a sorsa hagytam. Ő majd eldönti miképpen formálja a szavaimat ha egy emberrel találkozok. A szél mindeközben egyre csak erősödött, csaknem arra ösztönzött menjek ki a partra. Viszont én maradtam. Csak a lábamat vettem ki a vízből, miközben eljátszadoztam a gondolattal, hogy hirtelen sellő uszonyom nőne, mit tennék. Halkan felnevettem. Már láttam sellőket és elég ostoba teremtmények, de ennek ellenére gyönyörűek. Ezekről az emlékekről eszembe jutott a világ amiből jöttem. És persze a célom ami miatt ide tévedt az utam. Én hittem a sors iróniájában, és komolyságában, tehát mindenre felkészültem. Minden helyzetbe bele képzeltem magam, de semelyikben nem tudtam mit tenni. Tehát, jó idő után inkább abba hagytam ezt a képzelődést és kikószálódtam a partra. A nadrágom szára nem lett vizes, mivel feltűrtem, de a lábam fázott. Ezért úgy döntöttem gyújtok magamnak tüzet. Nem nagy ördöngősség volt, ezért hamar kész lettem vele. A lángjai meleget adva szálltak az égig. Csak néztem azt, a narancs színekben pompázó tüzet és békére leltem. Szinte elálmosított. A ropogása kellemes ritmust hallatott amit rögtön az ujjammal kezdtem dobolni. Azért örültem volna ha ezt a meleget megoszthatom valakivel, de mégis örültem hogy nincs itt senki. Hiszen lehet nem állnék készen egy beszélgetésre. Jó ideje nem szóltam egy szót se senkihez. És be kell vallanom, nem tudtam hogyan is tehetném meg, milyen formában. Közben magamban elmormogtam egy igét, a lángok pedig még nagyobbra kaptak, mintha a csillagokat szednék le az égről. A varázserőm nélkül nem tudom mit kezdenék. Egy óriásit sóhajtottam és össze görnyedve merültem el ismét az ábrándaimban.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Isaac & Jade- Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Isaac & Jade- Tengerpart   Isaac & Jade- Tengerpart EmptySzer. Május 07, 2014 7:08 pm

……
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Isaac & Jade- Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Isaac & Jade- Tengerpart   Isaac & Jade- Tengerpart Empty

Vissza az elejére Go down
 
Isaac & Jade- Tengerpart
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tengerpart ♥
» 1. Isaac és Zoe ♥
» Isaac Cooper ♥
» Shay & Isaac ~ Főtér
» Étkező ♥

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GrandView FRPG :: Grandview Szigete :: Belterület-
Ugrás:  
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (41 fő) Szomb. Feb. 01, 2014 6:30 pm-kor volt itt.