KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  



 

 

 Roberto Santigold - Rubio

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
avatar



Roberto Santigold - Rubio Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roberto Santigold - Rubio   Roberto Santigold - Rubio EmptyHétf. Május 05, 2014 7:06 pm



Elfogadva!






Továbbra is remek az írásod, és hát nem lehet mit mondani erre, hisz le vagyok nyűgözve! Az, ahogy mozgatod a karakterek életét ámulatba ejtő, sőt én azt mondom, hogy én magam is sokat tanulhatok a karaktereidtől, mint felfogás. Én magam is ezt szeretem, sőt imádom átadni; az élet lényegét, avagy értelmét. El vagy fogadva tehát foglalj avatart, haver, és irány játszani Wink
Milyen véletlen, nem de? Én is művész vagyok, csak írói szakon! Very Happy






Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Roberto Santigold - Rubio Empty
TémanyitásTárgy: Roberto Santigold - Rubio   Roberto Santigold - Rubio EmptyVas. Május 04, 2014 8:41 pm

Roberto Santigold - Rubio


" ...de tu corazón con mi corazón. "




 

Teljes név:
Roberto Santigold - Rubio
Becenév(ek):
Beto
Kor:
21
Születési hely:
Oviedo, Asztúria tartomány, Spanyolország
Születési idő:
1992. augusztus 15.
Faj:
művészlélek
Erő/tehetség:
énekes, amatőr színész
Play by:
Pablo Alborán
Jellem:
A Beto becenévre hallgatok már kisgyermek koromtól kezdve, amit még a nevelőintézetben a legjobb barátom ragasztott rám. Spanyol, de még inkább asztúr származásomnak köszönhetően, nagyon könnyen megtalálom a hangot az emberekkel, kedves, törődő és ragaszkodó mivoltomból kifolyólag pedig, könnyen a szívükbe zárnak mások is. Minden nehézség ellenére kitartóan küzdök azért, amit el szeretnék érni és nem lomboznak le az esetleges kudarcok sem. Hiszem, hogy a pozitív és életvidám hozzáállás csak előrelendít, hogy a mosolynak és az ölelésnek nagyobb ereje van, mint bármi másnak.  Sportolói múltamból adódóan kidolgozott testalkattal rendelkezem, nem szokásom viszont ezt mutogatni. Az egyszerű ruhákat részesítem előnyben, leginkább egy póló és egy farmer a mindennapi viseletem, de nem ódzkodom az öltönytől sem, ha van miért kiöltözni. Kedvelem a sálakat, egész gyűjteményem van belőle, órákig vagyok képes válogatni köztük. Középmagas, szőkés barna hajam van, csokoládébarna színű szemeimet pedig borosta keretezi az arcomon. Nem vagyok különc, szabadidőmben azt csinálom, amihez értek, leginkább énekelek, dalokat írok, gitározok vagy zongorázom, azonban előfordul, hogy színészi tehetségemet is megcsillogtatom, persze ezt csak bizonyos keretek között. Szerencsésnek érzem magam, amiért a hobbim lehet a munkám és az csinálhatom amit szeretek. Életem egyik talán legjobb jellemzője, hogy különbséget tudok tenni, aközött ami igazán fontos és aközött, ami csak fontosnak tűnik.    



1992. augusztus 15.-én születtem a spanyol Asztúria tartomány " fővárosában ", Oviedo-ban. Édesanyám tanárnő volt a helyi gimnáziumban, míg édesapám tűzoltó és talán az élet furcsa fintora, hogy születésem után 3 hónappal egy tűzvészben haltak meg mindketten. Először nevelőotthonba kerültem, ahol sokáig nem találtam meg a helyemet, de ennek köszönhetően sok olyan dolgot megtanultam, ami mára már az életem egyik legfontosabb része. Itt tanultam meg zongorán és gitáron is játszani és itt ismerkedtem meg egy velem egy idős sráccal, Yago-val, akivel életre szóló barátság szövődött kettőnk között. Ahogy az évek teltek, mi is egyre idősebbek lettünk, Yago pedig végül megtalálta az igazi családját, akiktől még gyermekkorában elszakították, én pedig nevelőszülőkhöz kerültem. A Rubio házaspár gazdag családnak számított szerte az egész országban, ezért el is várták, hogy hozzájuk méltó gyereket faragjanak belőlem és végig azt szerették volna, ha sportösztöndíjas egyetemista váljon belőlem. Kiválóan tanultam mindvégig az iskolában, hogy valóban megfeleljek az elváraiknak, többek között ekkor tanultam meg perfektül beszélni angolul. Profi szinten kézilabdáztam és az ő álmaik az én álmaim is lettek, mindaddig amíg egy csúnya térdficam ketté nem törte sportolói karrierem és innentől vége volt a nyugodt és boldog családi békének. Ezek után a veszekedések, a feszültségek csak rohamosan nőttek, ami rám is rám nyomta a bélyegét. Egy nap amikor Yago-val a központi téren járkáltunk, belebotlottunk egy vándorcirkuszba, ahol rögtön beleszerettem a színészetbe, ezért beiratkoztam a legjobb barátommal együtt, egy amatőr színésztársulat köreibe. Itt jól éreztem magam és az otthoni viták elől is ide menekültem mindig. Több nagy sikerű előadást csináltunk, amikor egy este egy zenés előadást szerettek volna készíteni az időközben már családommá kinőtt színésztársak. A próbák jól sikerültek, annyira jól, hogy még saját magamat is megleptem azzal, hogy ilyen hangot rejtegettem eddig magamban. Soha előtte egyszer sem gondoltam arra, hogy énekeljek, de akkor este megpecsételődött a sorsom. A többiek látták rajtam, hogy ezt nem titkolhatom tovább, és unszolni kezdtek, menjek és iratkozzak be egy művészeti iskolába. Sokáig töprengtem azon, hogy egyáltalán nekem ezt kell-e csinálnom és ha igen akkor hol, nem akartam ugyanis az addigra már szinte teljesen elhidegült nevelő szüleimnél maradni. Ezért aztán nyakamba véve a világot, Amerikába utaztam, hogy az egyik legnevesebb művészeti iskolában tanulhassam meg azt, amit talán mindig is tanulnom kellett volna. Nagyszerű embereket ismertem meg, új barátságok köttettek, azonban ekkor történet egy borzalmas tragédia, ami szörnyű űrt hagyott bennem, a mai napig fájdalommal tölt el, ha rágondolok. Ez a tragédia pedig a legjobb barátom, Yago autóbalesete, majd későbbi halála. Rosszul érintett, hogy nem lehetettem mellette, hogy nem búcsúzhattam el és hogy nem mondhattam el, mennyire hálás vagyok neki és hogy több volt nekem, mint a legjobb barátom, ő a soha meg nem született testvérem volt. Ekkor tájt eléggé magam alatt voltam, nem is igazán mentem emberek közé, azonban volt valaki, aki mellettem állt és nem hagyta hogy elvesszek. Grace-szel előbb igen szoros barátság, utána pedig mindent elsöprő szerelem alakul ki közöttünk. Nem sokkal később munkát kaptam az egyik helyi bárban hétvégi éneklési lehetőséggel és az ebből befolyt pénzt pedig arra szántam, hogy Grace-nek kifizessem a sulit, viszont később a halottnak hitt szülei felbukkanásával erre nem volt tovább szükség, valamint a divattervezői pályája felfelé ívelésével tökéletesen alakult minden. Boldogságunk határtalan, egy késői este azonban, egy autó gyorsan száguldva csap el és csak egy véletlenül arra járó személynek köszönhetem az életem. Több hétig feküdtem kómában kritikus állapotban, mialatt azt hiszem ha képletesen is, de átértékeltem az életem. Amikor felébredtem, tudtam, hogy senkinek nincs elég ideje, nem fogok tovább várni, ezért megkértem Grace-t, hogy legyen a feleségem.
 

komolyan érdekel? | ilyet nőtől nem illik kérdezni | én mindenhol ott vagyok Wink

♥️

Vissza az elejére Go down
 
Roberto Santigold - Rubio
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Roberto Santigold - Rubio ♥
» Roberto és Grace szobája ♥

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GrandView FRPG :: A karakterek világa... :: Elfogadott karakterek-
Ugrás:  
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (41 fő) Szomb. Feb. 01, 2014 6:30 pm-kor volt itt.