KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  



 

 

 Aiden Carver

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
avatar



Aiden  Carver Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aiden Carver   Aiden  Carver EmptyHétf. Május 05, 2014 7:30 pm



Elfogadva!






Váó! Le a kalappal előtted; gyönyörű írás, és egy remek történet! Teljességgel beleéltem magam mind ebbe, de elgondolkoztam egy dolgon.. te vérfarkas vagy, és én is farkas vagyok; az már két farkas! Very Happy
Nos igen gyilkolsz, és nem tudsz leállni, de vajon miért? Talán megőrültél tőle, vagy esetleg ebben éled ki mindened, vagy tényleg nem akarsz róla letenni? Nagy erőfeszítés leállni, én mondom, de hát ha nem akarsz nem kell! Élvezd, ölj, gyilkolj.. bátorítalak én, aki két éve viszlátot intett ennek, de hát én sem bírom már eme látszatot sokáig! Na de irány foglalózni, kedves Aiden, és írj többet, és többet Very Happy Közben hódítsd meg a terepet, és a női szíveket!
Nos mindkét karim áll rendelkezésre, amelyiket kívánod! Wink






Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Aiden  Carver Empty
TémanyitásTárgy: Aiden Carver   Aiden  Carver EmptyHétf. Május 05, 2014 3:03 pm

Aiden Carver

   

   
"Vigyázz, mert az árnyék egyre nő, csak nő, s az este vár! E világnak már vége, hamar elsüllyed, jöjj, miért is maradnál?!"

   

   

   
     

   
Teljes név:
   Aiden Thomas Carver
   
Becenév(ek):
   Aiden
   
Kor:
   24 év
   
Születési hely:
   Nápoly, Olaszország
   
Születési idő:
   1990. június 2
   
Faj:
   Természetfeletti
   
Erő/tehetség:
   I am The Alpha Werewolf...Igézés, csettintve gyilkolás

Play by:
Charlie Carver
   
Jellem:
    magas vagyok, izmos és szexi! Mit akarsz még tudni? Hát nem látsz a szemedtől ember? Na jó…Világéletemben sokat foglalkoztam azzal, hogy jól nézzek ki. Mind öltözködésileg, mind stílusilag. Ez a népszerűséggel járt…És hogy most, hogy új küldetésem van? Hogy nézek ki? Fekete szakállam lett tarajom és köpenyem…Hülye vagy, ha ezt beveszed. Épp ez a lényeg! Semmit sem változtam4 Feltűnő is lenne azt hiszem! Olyan vagyok, mint eddig. Tekintetem szúrós mégis elkápráztató. Legyen elég ennyi!
Régen igazán kedves jóravaló fú voltam. Miután legyilkoltam a fél világot azt hiszem ez már nem mondható el rólam. Megöltem a vadászokat, a aszüleimet…GYILKOS VAGYOK! Mit nem lehet ezen érteni. A kegyetlenség az életem,! Próbáltam más lenni!
       

   

   
1990-ben születtem Olaszországban. Ikertestvéremmell együtt érkeztünk meg szerető szülők közé. Testvéremmel, Charlie-val éltünk-haltunk egymásért. Elválaszthatatlan barátok voltunk, akár tűzbe is mentünk volna a másikért. Mindig is vezető egyéniség voltam, valahogy jobban kitűntem a többeik közül, többen követtek, pedig semmi extra nem volt velem. Én legalábbis ezt hittem! A gimnáziumi évek alatt a foci csapat kapitánya voltam, bomlottak utánam a lányok, de engem senki sem érdekelt! Csupán egyetlen egy lány: Alexia Crawford….a testvérem barátnője. Mi 3-an valahogy mindig jól elvoltunk. Lex-ék a mi utcánkban laktak, már kisgyerekként sokat játszottunk együtt, de ahogy felcseperedtünk egyre jobban vonzódtam hozzá. Ő meg a bátyámhoz. Folyton csak azt láttam, hogy Lex átjön és Charlie-t keresi, az iskolában karöltve sétálgattak a folyosón, míg engem körbeálltak az emberek. Úgy éreztem elzárnak tőlük, mintha azt akarnák, hogy ne kerüljek közel Lex-hez. 15 éves voltam, amikor a testvéremmel együtt kiszöktünk otthonról és elmentünk a temetőbe! Hogy miért ide? Ugyan, hiszen mindenki látott már filmeket…a temetőbe mászkálás éjszaka mindenkit érdekelt a mi korosztályunkban. Csak az volt a baj, hogy arra nem számítottam, hogy Lex-szel a temetőnél találkozunk. Charlie elhívta őt is. Kezdtem azt érezni, hogy elveszítem a testvéremet egy lány miatt. Egyikünk sem tudta, hogy mit fogunk tapasztalni a temetőben…Eleinte csak szépen lazán sétálgattunk, majd miután ismerős hangokat hallottunk lapulni kezdtünk…Az idősebbik Mr. Crawford-dal találtuk szinte szembe magunkat! Egy nagyobb sírkő mögül hallgattuk ki a beszélgetésüket, amit…amit Rólunk folytattak. Nehezen értettük a szavakat…volt ott vérfarkas, vadász és minden ilyesmi. El kellett tűnnünk onnan, mielőtt észrevettek volna, így ahogy a lábunk bírta rohantunk, keresztül a temetőn…De észrevettek és üldözőbe vettek…Egy idő után Lex levált tőlünk, nem akartuk, hogy bántódása essen, mi pedig szinte beestünk a házunkba, magyarázatot követelve, hogy miért is vadásznak ránk. apánk ekkor elmondta, miféle teremtmények vagyunk és némi árammal elérte, hogy mi átváltozzunk. Vérfarkasok vagyunk! Apa, Charlie és én is! Napokig kuksoltunk a házban, nem mertünk előmerészkedni, nehogy a vadászok esetleg könnyen elkapjanak. De minek után nem tudtuk mivel állunk szembe, hirtelen ért minket a támadás..betörtek az otthonunkba és meggyilkolták Charlie-t. Nekem sikerült elrejtőznöm, hiszen a ház minden zugát ismerem, de az, hogy végig kellett néznem, hogy megölik a testvéremet…borzalmas volt. Apáméknak sikerült elmenekülniük, otthagyva engem a vadászokkal egy házban. +-an voltak LEx nagyapja, a nagybátyja és egy harmadik. Dühös voltam! Mérhetetlenül dühös, így hát nem tétováztam…nekik rontottam és megöltem őket. Mindhármukat. Fogalmam sem volt róla, hogy ekkora erő birtokában vagyok. A szemem vörösen izzot és hatalmas fogaim nőttek. Több tonnákat is fel tudtam volna emelni, ha akarok. Miután végeztem egyenesen Lex-hez akartam menni  és elmondani mindent….Alexia apja épp egy boszorkánnyal kötött alkut, miszerint a Carver testvéreket örökre száműzni kell Alexia emlékéből. Ezt a pillanatot kénytelen voltam végignézni.. Kifinomult hallásomnak köszönhetően mindent hallottam. Ahogy elfeledtetnek vele minket és mindent ami azon az éjszakán történt. Alexia-t elküldték otthonról egy iskolába…messze innen. Én bosszút esküdtem…a vadászok ellen és…és apám ellen. Tudtom, hogyha hamarabb értesülünk a dologról, akkor Charlie most is élne…Minden Crawfordot sorra gyilkoltam le az évek alatt. Grandview szigetére a bosszú visz, ám nem is gondoltam rá, hogy újra érzések nyílnak bennem. Hiszen újra találkozok Alexiával, aki a kemény páncél mögé jut, így előhozva emberségemet. Mindent elmesélek Lex-nek  vadász mi voltjáról, hosszadalmas küzdelmek és sértések során megyünk keresztül, végül Lex szembeszegül sorsával…értem.. Két gyermekével és térünk vissza Olaszországba, ahol jó ideig éldegélünk. De kapcsolatunk alig pár hónapig tartott. Túlzottan kapaszkodtunk a múltba, a régi érzésekbe, amit éreztünk, de így összerakva minket...hát nem úgy alakultak a dolgaink, ahogy reméltük. Békességben váltunk el és barátok maradtunk. Most visszatérek grandview szigetére? Hogy miért? Egy álom miatt...és hogy mi volt az álomban? Majd megtudod, ha figyelmesen követsz!
     

   
Ilsday | 21 | Wink

   
♥️

   
Vissza az elejére Go down
 
Aiden Carver
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Aiden & Adrianna ~~ park

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GrandView FRPG :: A karakterek világa... :: Elfogadott karakterek-
Ugrás:  
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (41 fő) Szomb. Feb. 01, 2014 6:30 pm-kor volt itt.