KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  



 

 

 Aiden & Adrianna ~~ park

Go down 
SzerzőÜzenet
Adrianna Williamson

Adrianna Williamson


Hozzászólások száma : 16
Regisztráció ideje : 2014. May. 04.
Kor : 30
Tartózkodási hely : ~~Grandview

Aiden & Adrianna ~~ park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aiden & Adrianna ~~ park   Aiden & Adrianna ~~ park EmptySzomb. Jún. 28, 2014 9:48 am

Adrianna & Aiden


A fiú minden egyes csókját viszonzom, s azután kezd el mesélni az álmairól. Sok szép kedves szót mondd rólam, amiket mstanában nem sokat hallottam, sőt egész életemben alig hallottam pár kedves mondatocskát valakitől, szóval legalább ez boldogít egy picit, de csak egy nagyon picit. Megszoktam, hogy nem vagyok senkinek sem az első, Aidennél viszont más a helyzet, mert tudom, hogy szeret engem, látom a szemeiben és hallom minden egyes betűjében. Fogalmam sincs, hogy hogy segítsek rajta, mivel nem vagyok az álmokban szakértő, mert kiskorom óta csak a rémálmok támadnak le engem, amiket már annyira megszoktam, hogy igazából már fel sem tűnik, hogy álmodok-e vagy ez a való élet, mert az életem is egy rémálom. Még a sok apró jó dolog mellett is, hogy itt van Chris, Isaac, Aiden, az anyámat meg inkább nem mondom oda, mégis úgy érzem, hogy egy nagy rémálomban élem az életem. Mikor Alex-et hozza fel a témának, már annyi mosoly sincs az arcomon mint amennyi az előbb volt. Az a lány minden jót elvett tőlem, amikor Aiden őt választotta és nem engem. Akkor tényleg minden reményt feladtam és legszívesebben megöltem volna magam, csak ne kelljen egyikükkel sem találkozni. Alex-el amúgy egész kedvesen váltunk el egymástól, vagyis úgy tettem mintha minden rendben lenne, de közben utáltam őt és meg is akartam ölni, de Isaac miatt nem tettem meg, mert ott voltak a gyerekeik, akik most már nem élnek, és erről az én drága bátyám tehet, amiért a seggét rúgnám szét, meg még sok más dolog miatt is. Általában kimaradok a családi ügyekből, mert nem érdekelnek, csak ha tényleg nagyon fontos.
- Hát valóban nem lesz könnyű visszaszerezned engem, mert ha meg is bocsájtottam neked, még nem tudok úgy bízni benned már, mint régen, még akkor is ha szeretlek téged. Azt mondod, hogy én vagyok a sorsod, az életed szerelme, de én nem hiszek az iylen mesékben, vagyis még senkitől sem kaptam akkora szeretetet, hogy tényleg elhigyjem, hogy létezik ilyesmi, de remélem majd bebizonyítod, hogy létezik ilyesmi. És nem akarok balhét, de Alex-szel tényleg békében váltunk el, de ha még egyszer találkozom vele kizárt dolog, hogy élve távozik innen, mert gyűlölöm őt, jobban mint bárki mást, mert egy hülye ribanc! Ez az igazság! Félig boszorkány vagyok, talán tudok segíteni ebben az álmos dologban valahogy.
- na most végre neki is elmondtam, hogy milyen érzéseim vannak Alex iránt és hát gondolom nem lepődik meg rajta, hogy így érzek. Nem tudom, de az hogy a testvére megjelenik az álmában nekem egy kicsit gyanús, mármint még régen találkoztam egy ilyen dologgal.
- Aiden, figyelj ez csak egy tipp, de nem vagyok benne biztos, hogy meghalt a testvéred! Mielőtt a szüleim ideküldtek a suliba, a legjobb barátnőmmel volt egy autó balesetünk. Ő meghalt én meg életben maratam, de késöbb megjelent az álmaimban, szinte minden éjjel és beszéltünk egymással, aztán kiderült, hogy nem is halt meg. Mikor hazamentem az anyámhoz, ott várt rám és azt hittem, hogy megint csak egy álomban vagyok, de aztán kiderült, hogy ez a valóság. Nem tudom, hogy szellemként volt-e ott, vagy meg sem halt, még ha úgy is gondoltuk, de áttam őt. Mi van ha a te testvéred sem halt meg és az álmaidban próbálja jelezni, hogy életben van? Az meg hogy a jövőről álmodsz, szerintem boszorkányság! Úgy értem, hogy lehet, hogy egy átok, egy csali vagy nem tudom, de biztos, hogy egy nagy hülyeség! Hogy én egy légkörben legyek Alex-szel a jövőben az lehetetlen és soha nem fog megtörténni szerintem. Az is lehet, hogy valaki visszahozta Charlie-t a halálból, mert vannak boszorkányok, akik képesek erre! Sok verzió van, de nem tudjuk, hogy melyik igaz! Szóval most el kell felednünk a rossz múlbéli dolgokat és kideríteni, hogy mi folyik itt, mielőtt valamilyen baj történne!
- ennyi lenne azt hiszem, ez volt minden ötletem, de az is lehet, hogy egy teljesen más dolog fog történni a végén. De hogy őszinte legyek, egy kicsit félek, hogy mi lesz majd.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Aiden & Adrianna ~~ park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aiden & Adrianna ~~ park   Aiden & Adrianna ~~ park EmptySzomb. Jún. 28, 2014 8:53 am

Ade & Aiden



Mielőtt megszólalék, szorosan magamhoz húzva megcsókolom. Úgy érzem, hogy ez ad erőt nekem. Talán valami mítikus erő járja át ajkait, melytől én is erősebbnek érzem magam. Ki tudja. Csókunk befejeztével, megölelem és így szólalok meg: - az álmom...nem is tudom Ade. Olyan zavaros az egész. Mintha az univerzum vagy Isten vagy akárki jelezni akarna. A két legjelentősebb személy éjszakáról éjszakára megjelenik az álmaimban. A Rád vonatkozó részre azonnal rájöttem. Vissza kellett hozzád jönnöm. Mikor elmentem Alex-szel, az olyan volt, mintha..mintha a sorsommal szegültem volna szembe, érted? Éreztem, hogy rossz helyen vagyok és álmomban a megoldás jelent meg. Te, Ade! Egyszerűen valahol mélyen tudtam, hogy hatalmas hibát követtem el, amikor elmentem és itt hagytalak. Féltem a visszatéréstől, hisz annyit bántottalak, nem tudtam, hogy szerezhetnélek vissza újra. De örülök, hogy volt bátorságom visszatérni. - hajolok el tőle és mélyen a szemébe nézve intézem hozzá a szavaimat.-ami Charlie-t illeti....az teljesen homályos. Nem szokatlan, hogy álmodom róla. Az ikertestvérem volt. Újra és újra lepereg a szemem előtt, hogy kivégzik. Meg egyéb múltbéli dolgok: a gyerekkorunk, ahogy felnőttünk, a sok ökörködés vagy épp vitatkozás. De ezek az álmok most másak. Felnőttek vagyunk és olyan..olyan, mintha a jövőről álmodnék. Szerinted mit jelenthet? Olyan képek villannak be, hogy ott vagyunk mind. Te, Charlie, Alex, én....hogy lehetne ez lehetséges? - mondom hitetlenkedve és kissé kiborultan . Ezerszer vagy talán milliószor rágtam át magam a képeken de sosem jutottam semmire. Emiatt tértem vissza a szigetre , hogy kiderítsem, mit jelentenek az álmok. Kérdőn pillantok Ade-re, és némi hála és öröm is megcsillan szemeimben.










Vissza az elejére Go down
Adrianna Williamson

Adrianna Williamson


Hozzászólások száma : 16
Regisztráció ideje : 2014. May. 04.
Kor : 30
Tartózkodási hely : ~~Grandview

Aiden & Adrianna ~~ park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aiden & Adrianna ~~ park   Aiden & Adrianna ~~ park EmptyHétf. Jún. 02, 2014 5:13 pm

A szerelmem és én ^^


"Veled akarok lenni, hallgatni téged, beszélni hozzád. Hallani akarom a nevetésed, és ölelni téged, amikor akarsz. Melletted akarok ülni, ugyanazt a levegőt szívni, mint te, ugyanazt az életet élni. Így akarok felébredni rád minden reggel, örökre. Akarlak."

Úgy látszik nem csak velem történnek fura dolgok, mármint Aiden is most rólam és a halott testvéréről álmodik. Segíteni fogok kideríteni, mivel ehhez nekem is közöm van, ha már rólam is van szó ebben az egészben. Az álmok néha valóra válnak, tehát akár lehet valami valós is az álmaiban, amiket lát. Sok mindent átéltem vele, így soha nem gondolkodnék azon, hogy segítsek-e neki vagy sem. Ahogy újra a karjaiban lehetek, megcsókolhatom, ez olyan érzés ami boldoggá tesz engem. Boldog vagyok mellette, soha senki más mellett nem voltam ilyen boldog de most az vagyok újra. Tudom, hogy nem lesz talán már a kapcsolatunk soha olyan, mint amilyen ezelőtt volt, de ha apránként közeledünk újra egymáshoz, akkor mégis lehet, végülis egy próbát mindenképp megér. Hogy őszinte legyek az álmokkal kapcsolatban ötletem sincs, hogy miért lát ilyesmiket, de van egy könyvem, amiben talán találhatunk valami hasznosat is.  Ő is érez még valamit irántam, látom a szemeiben és a szavairól is csak ennyit tudok kideríteni. Vajon igazat mondott és tényleg, hogy ha bármelyik exe felbukkanna akkor nem érdekelné őt. Mi lenne ha Alex újra visszatérne? Mi van ha újra összejönnének és megint az én szívem törne össze. Sok a rossz dolog amit nem szeretnék újra átélni. Most nem kéne ilyesmire gondolnom. Ha most közösen fogunk rájönni, hogy miért jönnek elő ezek az álmok, akkor közelebb is kerülünk egymáshoz ez által, újra. Szóval mindent meg fogok tenni.- Hogy őszinte legyek te voltál az utolsó ember akivel találkozni akartam, de mégis te lettél az első a visszatérésem után. Tudod, örülök, hogy újra látlak, hiányoztál! - mosolygok rá.- Aiden, segítek kideríteni, de mit álmodtál pontosan? - Nézek rá kérdően, szeretném tudni, hogy pontosan mi is az az álom, vagy álmok.

tag: Aiden | words: 285 | notes: Remélem tetszik bébim ♥


▲▲▲
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Aiden & Adrianna ~~ park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aiden & Adrianna ~~ park   Aiden & Adrianna ~~ park EmptyVas. Május 25, 2014 7:25 am

Ade & Aiden



Mosolyogva hallgatom végig a mondandóját. Hosszú idő után újra őszintén tudok mosolyogni és ez  nagy dolog. azt hiszem ezt Ade váltja ki belőlem. Jobb emberré tesz, őszintébbé. voltak idők, amikor ezen átsiklottam, nem törődtem semmivel és senkivel. Pedig mindvégig itt volt ez a lány, aki szíve minden szeretetét megosztotta velem, de önző voltam és ostoba. Magamhoz húzva megölelem és mélyen beszívom illatát. Ez hiányzott az elmúlt hónapokban, míg távol voltam. A szívem egy része mindig is itt maradt nála és most, hogy a karjaimban tudhatom, újra eggyé vált a lelkem. A tetteim egy része is mindig arról árulkodott, hogy meg kell őt védenem, mert fontos nekem. Mikor a halálból visszahoztam, feláldozva ezzel az Alfaságomat. Kiért tesz meg ezt az ember? Azért, akit szeret. Bár kimondani azt hiszem még nem tudnám. Bár megbocsátott nekem, mégis az kell ehhez a szóhoz, hogy én is meg tudjak magamnak bocsátani. De ez azt hiszem egy hosszabb folyamat lesz! Még mindig szorosan ölelem és úgy szólalok meg. - Köszönöm Ade! eleinte nem is tudtam, mi lesz, ha találkozunk, hogy fogunk viszonyulni egymáshoz, de egyszerűen megláttalak és kész...vége. azonnal tudtam, hogy mit is kell tennem. - mondom mosolyogva, majd eszembe jut, hogy voltaképpen miért is vagyok itt. -De be kell, hogy valljam, nem csak emiatt jöttem vissza! Talán bolondnak hiszel majd, de egy álom vezetett ide vissza. Egy álom rólad és...és a testvéremről. Éreztem, hogy ide kell visszajönnöm, de az okát még nem tudom. És ki kell derítenem!- mondom komolyan ezúttal és utolsó szavaimat már a szemébe nézve intézem hozzá. Nem tudom, mi lesz a vége ittlétemnek, hogy végződik történetem, de nem nyugszom míg meg nem fejtem az álmot!










Vissza az elejére Go down
Adrianna Williamson

Adrianna Williamson


Hozzászólások száma : 16
Regisztráció ideje : 2014. May. 04.
Kor : 30
Tartózkodási hely : ~~Grandview

Aiden & Adrianna ~~ park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aiden & Adrianna ~~ park   Aiden & Adrianna ~~ park EmptyVas. Május 25, 2014 7:13 am

Aiden & Adrianna




I love you, Aiden!

Igaza van, tényleg undorító alak volt, s úgy is viselkedett velem, de mégis szeretem őt. Talán ettől én leszek a leghülyébb a csaj a világon, de akkor is szeretem őt, mert a hibáival együtt elfogadom őt. Hogy most ebben a pillanatban mit is érzek én azt nem tudom elmondani szavakkal, egyszerűen lehetetlen. Ettől a fiútól megkaptam mindent amire szükségem van. Ő az, az ember aki ha nem lenne akkor már nem élnék, mert ő hozott vissza a halálból. Tényleg sok mindent köszönhetek neki, még ha sok rossz dolgot is elkövetett. És hát most megcsókolt, természetesen viszonoztam, már miért ne tettem volna. Soha nem tudnám tagadni az érzéseim előtte, ő az egyetlen ember aki teljesen belelát a fejembe, s tudja, hogy mikor mit is érzek .  Most tényleg igazat mondott nekem, talán még mindig vannak irántam érzései, mert ha nem lennének akkor nem mondta volna ezt el nekem, szerintem. A csókunk után nekem is mondanom kell valamit, bár legszívesebben megismételném és nem szólnék semmit, de most nem így fog ez történni. - Aiden én nem haragszom rád, soha nem is tudnék. Igen, régen talán gyűlöltelek azért, amit tettél velem, de az már régen volt és el kell felejteni. Én úfy szeretlek ahogy vagy, a hibáiddal együtt és nem szeretném ha megváltoznál! Nagyon sokat köszönhetek neked, s ezt soha nem fogok tudni meghálálni! Na meg ha ilyen volt pasim lenne mint te, akkor én is ezt csináltam volna! - Most már nem félek, a szemébe nézve mondtam el, az igazságot. De valamit még mindig elfelejtettem megmondani neki szóval mosolyogva folytatom tovább. - Ja igen, és még mindig jól csókolsz! - kacsintok rá.
 




Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Aiden & Adrianna ~~ park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aiden & Adrianna ~~ park   Aiden & Adrianna ~~ park EmptySzomb. Május 24, 2014 4:29 pm

Ade & Aiden



Látom az arcán, hogy mennyire...izgatott?Boldog? Valahol jó érzés, hogy mindezt én okozom neki. Átfut az agyamon néhány múltbéli gondolat: emlékszem, mennyire megbántottam. Eleinte a közönyösségemmel, aztán az Alex dologgal.Nem ezt érdemelte volna, most már én is tudom. Pláne, hogy Alex-szel mégsem találunk egymásra annyira...Egy aprót megrázva a fejem, elhessegetem a gondolatokat, majd megfogom Ade kezét két kézzel és mélyen a szemébe nézek. - Ne haragudj Rám! egy undorító alak voltam! Mindenem megvolt, de a múltba kapaszkodva mindent eldobtam magamtól. Megbántva sok embert ezzel. Én nem voltam régen ilyen...Én..én...sajnálom Ade! - mondom teljesen őszintén, majd odahajolok hozzá és megpuszilom az arcát. Együtt fut cégig rajtunk a hideg. Ez qaz. ez az ami számít két ember között, hogy kölcsönösen borzonganak meg egymás érintésétől. elhajolva tőle rámosolygok. - Ja és még valami! Valószínűleg ha akármelyik volt barátnőmmel találkoznék szembe, leszarnám őket! - vigyorgok -Ám, ha olyan volt barátnő lenne, mint Te, akkor nagy valószínűséggel ezt tenném! - fogom meg az arcát, majd magamhoz húzom és megcsókolom szenvedélyesen, teljesen átadva magam az érzéseknek.










Vissza az elejére Go down
Adrianna Williamson

Adrianna Williamson


Hozzászólások száma : 16
Regisztráció ideje : 2014. May. 04.
Kor : 30
Tartózkodási hely : ~~Grandview

Aiden & Adrianna ~~ park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aiden & Adrianna ~~ park   Aiden & Adrianna ~~ park EmptyKedd Május 13, 2014 2:15 pm

Aiden & Adrianna




I love you, Aiden!

Te jó ég ezt el sem hiszem. Én már ott leragadtam, amikor találkoztunk, most meg itt még hozzám is ér, hát na igen vannak még csodák. Tudom, hogy gyűlölnöm kéne őt a történtek miatt, de egyszerűen annyira nem tudom őt gyűlölni, azért mert szeretem őt még mindig. Igen jól gondolja, tényleg kattognak a kerekeim, és épp azon, hogy miért nem csókol már meg végre, mert igen, ióta már egymáshoz simult a testünk, azt kívánom, hogy bárcsak megcsókolna. Sok minden történt köztünk. Ha ő nem lenne, talán már nem is lennék az élők közt, hanem a Túlvilágon éldegélnék tovább. Szóval, gondolom sokan emlékeznek arra, hogy azért kéne gyűlölnöm őt, mert ott hagyott Alex-ért, de áhh nem is tudom, annyira úgy tűnik, hogy megváltozott. Az arcán kedves mosoly van, s a beszédéből is csak béke árad. Mikor végre a szemébe nézek, nem is tudom, hogy mit csináljak, hogy megszólaljak-e, vagy néma csendben bámuljam őt, de ha már ő is beszélt, akkor nekem is beszélnem kell, így hát elkezdem. - Ömm, nem is tudom, te mihez kezdenél, ha találkoznál az ex-csajoddal? Mármint már megtetted, szóval mihez kezdesz most? Igen, valóban forognak a kerekek, de azt inkább nem részletezném! - mosolygok miközben beszélek, ha megtiltaná valaki, akkor sem tudnék most nem mosolyogni, mert örülök, hogy találkoztunk, most hogy tényleg ránéztem, teljes mértékben, láthatja, hogy mennyire csillognak a szemeim, az örömtől. - Na most már téged nézlek, szóval remélem minden okés! - Úristen de gyönyörű szemei vannak még mindig, és milyen sexy, ez biztos csak egy álom.  



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Aiden & Adrianna ~~ park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aiden & Adrianna ~~ park   Aiden & Adrianna ~~ park EmptyHétf. Május 12, 2014 1:38 pm

Ade & Aiden



Mosolyogva nézem őt. Látszik az arcán, hogy belül csak úgy kattognak a kerekei, hogy mit csináljon. Annyira ismerem már arcának minden mozdulatát. Nem tudja elrejteni előlem, hogy mi jár a fejében. Féloldalas mosolyra húzom a szám és megszólalok ismét. - Na és most? Hogy újra találkoztunk? Mihez karsz kezdeni? Hallom ahogy forognak a kerekeid Ade! - melem meg a kezem és lelógó haját a füle mögé igazítom gyengéden. azt hiszem nem igazán tudja hova tenni a szituációt, de az igazat megvallva én sem. Valamiért érzem, hogy ez a helyes, hogy most itt kell lennem...Vele! Mélyen a szemébe nézek...legalábbis próbálok, hisze nem igazán akar szemkontaktusba kerülni velem. Így tehát a másik kezemmel megemelem az állát, közben egy kicsit közelebb is lépek, így testünk egy része kicsit összesimul. Belenézek a szemébe. A tekintetemből a kedvesség, a béke és a nyugalom árad. Csak remélni tudom, hogy ezt Ő is érzi. - Mi lenne, ha végre Rám néznél és a nem a szép és termékeny talajt, vagy épp a tündöklően kék eget nézegetnéd?Jobb szeretem, mikor ezek a szemek engem néznek és nem mást! - simítom meg az arcát. Ösztönösen jött ez a mozdulat azt hiszem, és jól eső érzés fut át rajtam. ismét bebizonyosdik bennem, hogy itt a helyem...Mellette.










Vissza az elejére Go down
Adrianna Williamson

Adrianna Williamson


Hozzászólások száma : 16
Regisztráció ideje : 2014. May. 04.
Kor : 30
Tartózkodási hely : ~~Grandview

Aiden & Adrianna ~~ park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aiden & Adrianna ~~ park   Aiden & Adrianna ~~ park EmptySzomb. Május 10, 2014 3:05 pm

Aiden & Adrianna




OMG, you? Oh no, please no!

Nem is tudom, hogy megszólaljak-e, vagy inkább gyorsan húzzak el, mert áhh úristen annyi minden történt köztünk, jó és rossz vegyesen. Azt hittem, hogy utál engem, erre a cuki mosolyával itt jó pofizik nekem, és anyám borogass én mindjárt itt olvadok el. Szóval, az első megoldás, felképelem, de nem, mert az ártana a szépségének, szóval ugorjunk tovább. A második megoldás az az lenne, hogy megcsókolom, de az jelen esetben most ennél a helyzetnél is furább lenne, szóval ez is mehet a kukába. Szerintem csak annyi lesz, hogy kedvesen köszönök neki. Igen, ha ő ilyen kedves is tud lenni velem a történtek után akkor én sem fogok most nekiállni és szétverni, mert úgyis ő nyerne, ő az erősebb! - Ööö, nem nem hinném, hogy kerüllek, csak lehet szemproblémáim vannak! - nézek rá vicces arccal - Hát visszataszító szörnyetegnek nem mondanálak, mert a külsődről még mindig nem változott a véleményem, szóval nyugodt lehetsz! - mosolygok rá, mivel tényleg nem tudnám őt pofán vágni, ha akarnám sem. - Szia Aiden! Igen valóban régen találkoztunk! Ha minden igaz akkor pár perce jöttem vissza! Na és mi újság? - Ez a helyzet még mindig annyira fura, nem is tudok a szemébe nézni, itt beszélek, de közben teljesen más dolgokat nézek, még véletlen sem nézek a szemébe, az valahogy nem jön össze. Ő a pasim volt, talán ő volt az egyetlen fiú aki ha egy kicsit is, de talán szeretett, talán azért is vagyok egy picit zavarban, de ez van.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Aiden & Adrianna ~~ park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aiden & Adrianna ~~ park   Aiden & Adrianna ~~ park EmptyKedd Május 06, 2014 5:51 pm

Ade & Aiden



És újra itt. El sem hiszem, hogy képes voltam visszatérni ide. Minden bajnak okozójának helyszínére. De már mindegy. Eljöttem Olaszországból amiatt az álom miatt. azt sem tudom már, hogy merre menjek. Chris-szel, Isaac-kel vagy kivel beszéljek? Azt sem tudom merre vannak. Ó basszus minek jöttem vissza? Úgysem lelek válaszokra. Vagy ki tudja. Itt mindig ilyen hűvös volt? Vagy csak a farkas érzi az időt hűsnek? Milyen régen is volt már, hogy bunda borította a testemet. Biztos furcsa lenne újra négy lábon. Ehhez hasonló gondolatokból egy feltűnően magát elrejtő egyén feltűnése zökkent ki. Távolról megismerem ezt a hajzuhatagot. Alkata kecses íveit, kezének lágy vonásait. Te jó Isten...miféle szavak jutnak eszembe. mosolyogva lépek elé, mielőtt elhaladna mellettem -Csak nem kerül engem kisasszony? - mosolygok és várom, hogy rám nézzen. -Ennyire visszataszító szörnyeteg lennék, hogy már rám sem bírsz nézni? - húzom fel a fél szemöldökömet, majd a kezemmel óvatosan megemelem az állát, hogy végre gyönyörű szemeibe nézhessek -Szia Ade! Rég találkoztunk! - mondom nemes egyszerűséggel a nyilvánvalót. Fogalmam sincs mire számíthatok tőle. Megajándékoz gyönyörű mosolyával, sírva fakad, vagy felképel és egyszerűen tovább áll. Fogalmam sincs. De most azt érzem, hogy ennek így kellett lennie. Vele kellett először találkoznom!












A hozzászólást Aiden Carver összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 12, 2014 1:31 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Adrianna Williamson

Adrianna Williamson


Hozzászólások száma : 16
Regisztráció ideje : 2014. May. 04.
Kor : 30
Tartózkodási hely : ~~Grandview

Aiden & Adrianna ~~ park Empty
TémanyitásTárgy: Aiden & Adrianna ~~ park   Aiden & Adrianna ~~ park EmptyKedd Május 06, 2014 5:37 pm

Aiden & Adrianna




OMG, you? Oh no, please no!

Ez az első napom! Visszatértem hosszú idő után Gradview-ba, de csakis azért, hogy újra lássam Isaac-et és Chris-t, de csak idő kérdése, hogy mikor húzok majd el újra. Igazából nem nagyon tudom összefoglalni, hogy pontosan mit is érzek, de legalább az anyámmal rendeződött a kapcsolatunk amennyire tudott. Szóval mit is mondhatnék, az idő eléggé szép, a nap süt, bár már kezd esteledni. A parkban sétálgatok, azon a helyen ahol mindíg a legtöbb időt töltöttem. Na már rögtön az első napomon megtörténik az, amit nem akartam, hogy megtörténjen. Ahogy sétálgatok épp Aiden közeledik felém, próbálom lehajtani a fejem, s elsétálni mellette, de tudom, hogy előbb utóbb úgyis észre fog venni. Előbukkannak az érzések, minden emlék, minden fájdalom előjön, nem akarom ezt! Boldog akarok lenni, de soha nem jön össze, miért mindíg én szívom? Ez talán soha nem fog kideülni.



Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Aiden & Adrianna ~~ park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aiden & Adrianna ~~ park   Aiden & Adrianna ~~ park Empty

Vissza az elejére Go down
 
Aiden & Adrianna ~~ park
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Aiden Carver
» Adrianna Williamson ^^
» Adrianna és társainak művészkedései ♥
» Park a sziget közepén ♥

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GrandView FRPG :: Grandview Szigete :: Belterület-
Ugrás:  
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (41 fő) Szomb. Feb. 01, 2014 6:30 pm-kor volt itt.