KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  



 

 

 Talulah Mason

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
avatar



Talulah Mason Empty
TémanyitásTárgy: Re: Talulah Mason   Talulah Mason EmptyPént. Május 09, 2014 6:28 am



Elfogadva!






Hello, Kedvesem! Már izgatottan vártam, hogy milyen történetet olvashatok majd tőled, és mint mindig most sem csalódtam! Egyszerűen remek lett, sőt mi több.. kiváló! Gyönyörűen fogalmazol, és ahogy átadott a karakter érzelmeit; az egyből átjön! Gratulálok! Nincs más hátra, mint hogy elmondjam öröm az itt léted, bár nekem annyi, de  végülis nem hiszem, hogy lenne szíved engem levadászni, avagy mégis? Na majd meglátjuk! Wink
Nincs más hátra, mint irány foglalózni, aztán tiéd az egész játéktér, drágám! Ne feledd örömmel állok elébe egy játéknak, és ígérem, hogy grantáltan nem fogsz unatkozni! Very Happy






Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Talulah Mason Empty
TémanyitásTárgy: Talulah Mason   Talulah Mason EmptyPént. Május 09, 2014 12:41 am

Talulah Mason


" Taste me, drink my soul, show me all the things that I shouldn't know and there's a blue moon on the rise.. "




 

Teljes név:
Talulah Mason
Becenév(ek):
Laly
Kor:
19
Születési hely:
Denver, USA
Születési idő:
1995. február 15.
Faj:
természetfeletti
Erő/tehetség:
A tűz elem birtoklása és irányítása
Play by:
Taylor Momsen
Jellem:
Amikor behunyom a szemem még mindig a lezárt filmvászonra tudom idézni azt a lányt, aki hosszú évekkel ezelőtt voltam, azonban mikor kinyújtom felé ösztönös mozdulattal a kezem, ő megrettenve kezd hátrálni, majd szaladni olyan messzire, amennyire csak tud. Messze tőlem, a sötét és démoni énjétől. Hosszú, vékony szálú, szőke hajam egészen a derekamig ér és legtöbbször kiengedve és hullámokban pompázva egészítik ki a mindennapi megjelenésem. Koszos tengerkék színű szemeim a ébenfekete éjszakában is sokkal szebben ragyognak fel, mint bármely másik csillag a horizonton és bár egy - egy elkapott pillanat erejéig gyönyörűnek tűnhet, ha sokáig bámulsz a szembogaraimba, te is észre fogod venni az ott szaladgáló és örökösen megbúvó fájdalmat. Mosolyom lehetne mely mindennap megkoronázza életem perceit, mégis sokkal inkább veszélyesen és őrülten hat, éppen úgy, mint mikor az ördögi gonosz testet ölt valakiben. Kinézetem sokkoló. Akaratomon kívül is szinte modellalkatúnak számítok, ma már ha akarnék sem tudnék plusz kilókat magamra szedni, de ebből származó előny, hogy nagyon sokféle ruhadarabot hordhatok, anélkül, hogy azon kellene aggódnom vajon ez most jól áll-e rajtam. Nem foglalkoztat a divat, hiszen saját egyéni és kialakított öltözködési stílusom van, a ruhatáram legtöbb esetben fekete színű ruhákból tevődnek össze, de nem tagadom meg a színeket sem, csak kevésbé kedvelem. Mindig erős smink fedi az arcom, mellyel azt hiszem a lelki sebeimet próbálom elrejteni, azokat a sebeket, melyek megannyi keserű pillanatot hozva, még most is marcangolják a szívemet. Nem voltam én mindig ilyen, nem voltam mindig egy szakadt drogos utcalány, nem voltam mindig ilyen támadóan bántó és nem voltam ennyire mélységesen megkeseredett. Volt idő, mikor harsányan tudtam én is nevetni, szívből szeretni és őszintén és törődően viselkedni, de az már régen elmúlt, felégettem azon a napon, mikor elszakították tőlem azokat, akiket a világon mindennél jobban szerettem. Hogy fiatal lennék a bosszúhoz? Hadd mondjak valamit...a pokol nem ismeri azt, hogy életkor.
 


Bizsergető hidegség fut végig rajtam, melybe ösztönösen rándulva remegek bele, mintha apró pici tűszúrásokat döfnének elernyedt testrészeim minden apró kis pontjába, miközben a hideg csempe, melyen zsibbadtan fekszem, konokul és keményen tartja magát alattam. Mozdulni sem bírok többet, csak a kezeim szorulnak ökölbe, miközben néhány pirula kihullik erőtlen ujjaim közül. Hol vagyok? Ez az első gondolat, ami bevillan, ahogy szinte ólomnehézségű szempilláimat próbálom megemelni annak érdekében, hogy érzékelhessem a külvilágot. Homályosan elmosódó képek azok, mik a szemembe szöknek és amelyek valahol az elmémben egy emlékképbe kapaszkodva rakják ki a mozaikdarabkákat, hogy azonosíthassam azon helyszínt, melynek kellős közepén szinte mozdulatlanul fekszem, mindössze egy szakadt neccharisnyában, egy semmit nem takaró fekete bőrszoknyában és egy sötét színű melltartóban. Meredten bámulok a felettem éles fényt kibocsájtó lámpába, de a tartós pillantás kitartása után zavarni kezd a világítás, ezért lassan megemelve a fejem, elfordítom balra. Egy felbontott doboz cigit vélek felfedezni, de ahogy felé próbálnék nyúlni, kínzó és hasító fájdalom szúr a halántékomba, amitől megveszve ordítok fel. Őrülten fáj, az egész testem ismét görcsmozdulatra képes csupán, amíg összekucorodva fordulok az oldalamra és a kezemmel teljesen szétmaszkírozom, a már amúgy is elkenődött sötét színű sminkemet. Élek, még mindig élek. Hatalmas ajtócsattanást hallok meg, majd ideges és kapkodó kutakodást és valami porcelánból vagy üvegből készült tárgy csattanását a padlón, aztán csend. Hosszú, mélységes és őrjítő csend, nincs egy lélegzetvétel sem, aminek halk nesze a füleimbe mászhatna, nincsen semmi.
- Nikki. - suttogom a semmibe az egyetlen olyan személy nevét, aki az utóbbi időben mindig mellettem állt és vigyázott rám, ha a sok szervezetembe vitt drogtól napokra kiütöttem volna magam. Ő volt az egyetlen, aki tudta, hogy mit kell ilyen helyzetben tenni és aki a szakadék széléről mindig visszarángatott engem, mielőtt teljesen elmerültem volna az alkohol mámorában vagy túladagoltam volna az általa beszerzett bogyókat. Igen, Nikki a dílerem, a szeretőm, a védelmezőm, a bátyám. Undorító, hogy lefekszem azzal az emberrel, akiről azt állítom a bátyám? Szerintem is, de nem érdekel. Semmi sem érdekel, sosem volt bátyám, sem testvérem, ma már családom sincs. - Nikki, segíts! - mondom fuldoklóan a levegőért kapkodva, amikor határozott és sietős léptek zaja veri fel a nyomorgató csendet, aztán érzem, hogy két erős kéz ragad magához és az ölébe fektet, lassan kezdi simogatni a hajam, ahogy átölel és az suttogja a fülembe, hogy nem lesz semmi baj. Hirtelen semmiből jövő erővel kapaszkodom bele a kezébe, majd végig karmolom a szinte mindenhol tetoválás borította karját, amiből vér fut ki és csepegni kezd a hófehér színű csempére. Nem szól semmit, csak felszisszen és egy halk kis altatódalt kezd nekem dúdolni, hogy megnyugtasson vele, de addigra már túl késő. - Nikki! - kezdek el zokogva és őrült módjára kapálózni és üvölteni, pontosan úgy, mint azon a borzalmas éjszakán, amelynek gyötrő emlékképei még mindig megjelennek álmaimban. Még mindig látom őket, még mindig látom a szüleimet vérben fagyva, félelemmel a szemükben holtan feküdni a családi otthonunk nappalijában. Egyre erősödik bennem a belső düh és ahogy a harag kitör belőlem, a körülöttünk lévő eddig biztonságot nyújtó szoba hatalmas lángok közé szorul. Nikki meg sem rezzen csak tovább énekel, miközben a tűz mindent a saját magáévá tesz és felemészt. Ő már tudja vége van, tudja, hogy meg fog halni, tudja, hogy én fogom megölni.
- Mondj egy mesét kedvesem, mondj egy mesét és én többé soha nem vétkezem. - suttogja a fülembe, miközben már a saját testemen is érzem a lángokat, a tüdőmben a fojtogató füstöt, ő pedig elhallgat, nem szól többé hozzám, soha többé, mert megöltem őt a lángokkal, melyeket a kontrollálhatatlan haragom lobbantott meg. Nem maradt más belőle, csak egy halkan elsuttogott kedves szó, miközben az én agyam kezdett kitisztulni és az elmosódott képekből hirtelen dühítő bosszú kerekedett. Egy leégett ház poros falai között pedig nem maradt más hátra mint a fájdalom, az őrült és vádló szavak, darabokra tört emlékek és egy név, melyet egy meggyötört lány suttogott: Daniel.  
 

komolyan érdekel? | ilyet nőtől nem illik kérdezni | én mindenhol ott vagyok Wink

♥️

Vissza az elejére Go down
 
Talulah Mason
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Daniel & Talulah - Móló és környéke

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GrandView FRPG :: A karakterek világa... :: Elfogadott karakterek-
Ugrás:  
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (41 fő) Szomb. Feb. 01, 2014 6:30 pm-kor volt itt.