KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  



 

 

 Daniel & Talulah - Móló és környéke

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
avatar



Daniel & Talulah - Móló és környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel & Talulah - Móló és környéke   Daniel & Talulah - Móló és környéke EmptyKedd Júl. 01, 2014 1:24 pm


Daniel & Talulah


Lágy hangszín bizsergetően csúszik el a füleim mellett, majd biztos pontot keresve kissé tétován szakítja át a gátakat és tódul a hallójárataimba, miközben apró pontokat ütve falain, egyre erősebb ütemre játszva, halad a haldokló elmém felé. Bizonytalan útja a sötétségben néha téves ajtón kopogtat, majd utat nem mutatva szökik be az egyetlen fényt árasztó résen, a kulcslyukon, de amit ott lát borzalommal lefestett kínszenvedések, elrejtve a külvilág szeme elől. Élek még vagy már a halott világ felé exitálva lebegek? Puha bőrének érdes simítása, finom tapintásának egyetlen mozdulata rángat vissza a sötét alagút mélyéről, kapaszkodnék a csendes nyugalomba, de egy láthatatlan erő vonz magával, ismeretlen kezek ölelnek szorosan, magam szigorú mozdulatlanságba dermedek, ajkaim pergő szavakra szaladnának, de hangtalan sikolyok pezsdítik fel a levegőt, ahogy szemeimmel ridegen tekintek körös körbe a könnyektől elhomályosított helyszínen. Tán az égiek gyötörnek szentségtelen életem végett örökké? Ölj meg vagy eressz Uram, de ne hagyj többé szenvedni, ne hagyj kínok közé emelt falak közt gyötrődni, ne hagyj az élet poklában fuldokolni, letörték a szárnyaim, magam sötét és bukott angyalként hulltam a porba. Nincs már fény, nincs már pislákolás, nincs melengető tűz, nincsenek boldog érzések, csak könnyek szántják arcomat, mély barázdái írják s rajzolják történetem, fagyos arcbőrömre a hosszú szempilláim alá. Fojtogató érzés szorítja össze torkom, bőröm alá hideg szurkálás költözik, mely egyre erősebben feszít, tüdőm megdermed, de egy hirtelen erős ütéstől enged merev tartásából és óvatosan ereszti szabadjára a benne kellemesen gomolygó tengervizet. Lágy, piszoktól és kosztól csillogó folyadék mossa végig kesernyés ízzel a torkom, majd apró vörös rúzstól festett ajkaimon távozik a külvilágba, végigfolyva nyakamon, néhány köhintés mellett, ahogy egész testem feszes rándulással jelzi, hogy még élet költözik mellém és nem halál. Ólomsúlyosságú pilláim a tengeri sótól száradnak, szembogaraim kék keretét vörösre marva változtatott élőholt képében tetszelgő rongybábúvá az éjszaka, rejtelmes idők végzetén. Hosszú, szőke hajam víztől duzzadva tapad alig, csak néhány ruhadarabbal fedett vékony alkatú testemre, ahogy pedig újabb levegővételtől emelkedik meg mellkasom, bordáim szépsége hatol át és domborodik ki a bőröm felületén. Bódult arcomon sötét színű, elfolyt sminkem díszeleg, melyet az ezüstös Hold fénye simogatóan szárít rá, mint egy rejtőzködő maszkot húz fel, hogy mögüle kémlelhessem a földi pokol jelenéseit. Hosszú percek csendességbe burkolóznak, ahogy végül a sós pilláimat szemhéjaim felhúzzák üres tekintetemről, melyekben a nevető csillagok tükröződnek vissza. Testem fagyosan rezdülő remegésbe kezd, az ereimben összesűrűsödik a végtelen száguldással bíró vér, láthatatlan súly nehezedik mellkasomra, kezeim görcsbe rándulva markolnak a homokba, a nedves arcomat pedig könnyek lepik el. Mélységes kín feszíti lelkem húrjait, valaki kegyetlen dallamot játszva játszik rajta, majd mint a legócskább játékot szaggatja szét őket nevetve és arrébb dobja. Szívem erőtlenül ver. dobbanásai gyengék, mint utolsó küzdő, egyedül felvéve a harcot mindenki ellen, a végsőkig csatázik, bármely ellenség jöjjön is szembe velem. Próbálom mozdítani elernyedt, zsibbadtságba vesző testem, de mint akire hatalmas nehezéket aggattak, csak mélyebbre süllyedek a talaj ingoványos mocsarában. Érzékeim zavarosak, elmém őrült vad románca a droggal azonnali egyesülést kíván, egyre erősödő rángások közt, amikor hirtelen élesen szúródó érzés feszíti szét halántékomnál, a fájdalomtól elnehezülő fejemet. Mintha szíjjal szorítanák egyre inkább össze, kemény tartásában kiszorítva ezzel a vért, amely végül egy helyen összpontosul, feszül és durran szét eltöltve mindent vöröslő csillogással. Ez már a vég, a függőségem haldoklik, de ő a legnagyobb küzdő, az ő akarata mindig érvényesül, mindig elpusztít minden jót és kellemest, mit ismerek és a képzel világom rabláncait aggatja rám szemérmetlenül. A fülemben egy zavartalan légzés párosul az enyém mellé és őrült mozdulattal kapok a mellettem levő keze után, erősen megszorítva, majdan biztos pontra lelve, fordulok felé, bár egyetlen pillantás elég, hogy hatalmas örvény nyeljen magába. Szemeimet arcának vonásai töltik ki, égő zöld tekintete az enyémbe váj, mániákus rabjává tesz, midőn őrült és erőszakos fénytől villognak pillantásaim. A testem már rég feladta a harcot, mégis remegésem mellé most szédülés és mély hányinger párosul. Vártam rá, hogy találkozzunk, hogy szemtől szemben állhassunk, hogy tűzben égve, sebeket marva testében magam pusztítsam el őt, hitvány lelkemmel együtt.
- Daniel.. - ejtem ki erőtlenül és szinte hangtalanul a nevét, ahogy bámulok rá, emlékeim gyötrelmei szaladnak szemem előtt, az a sok vér, melyben szerető szüleim dermedten hevertek, szemükben ártatlansággal és félelemmel. - Daniel! - válik erőszakossá a hangszínem, ahogy továbbra is a kezében kapaszkodom, mint utolsó szalmaszálban fogódzkodom szüleim gyilkosában. - Miért? - lobban fel a szememben a gyűlölet, a kétségbeesés, a fájdalom és az elveszettség érzése, ahogy az erőlködéstől erős köhögőgörcs szökik fel tüdőmből és kínzó rángásaim közepette húzódik óvatosan, lobogó tűzgyűrű körénk. Mintha börtönbe zárnám magam a végzetemmel.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Daniel & Talulah - Móló és környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel & Talulah - Móló és környéke   Daniel & Talulah - Móló és környéke EmptySzomb. Jún. 21, 2014 7:23 pm





Talulah & Daniel


"Úgy látszik az élet szereti, ha váratlan helyzetekbe keveredem bele.."


Tudom jól, hogy milyen a fájdalom, a kín, és a szenvedés teljes megélése, hisz az életem része volt a gyerekkoromtól kezdve. Tudom, hogy milyen a földre esni, a porba hullani, végleg elveszni egy átok súly alatt, és lassacskán feladni minden küzdelmet, melyet ez eddig folytattam. A végtelenségig számolhatnám az ujjamon, hogy mennyi mindent kellett kibírnom, elviselnem, avagy csak egyszerűen megélnem, s végül az összeomlásom által teljesen egyedül maradtam. Magányosan éltem a napjaimat, és az egyedüli, amely bármit is ért az életemben számomra azaz ölés volt. Minden gondolatom, emlékképem, avagy csak egyszerűen maga a múltam is már jelentős mértékben ide vezet. Én mondom két évvel ezelőtt álltam le vele, és azt is úgy tettem meg, hogy a lehető legnagyobb kínzási keretek között fogtam vissza a tomboló énem. Önmagamat kínoztam belülről, és mind testileg, amíg le nem álltam végleg. Fájt.. minden egyes perc iszonyatosan fájt, és minden seb a lelkemre tapasztotta magát, de mégsem nyúltam az italhoz, a cigihez, avagy a kábítószerhez, mert nem voltam annyira őrült, hogy eldobjam a saját életemet. Mély levegőt veszek, ahogy magam mögött hagyom a lányt, és megindulok előre az utamra. Egyetlen egy mondata jár az elmémben, miszerint "én nem érthettem.." Talán igaza van, hisz nem tudom milyen az, amikor mindenkit elvesztesz magad mellől, mert komolyan mondva.. én őrültem a szüleim halálának. A testvérem már más eset volt, de mindegy is, hisz ami elmúlt; az elmúlt. Nem könyörgöm a múltamért, nem kérem vissza egyik jelenetet sem belőle, mert az egész egy átkozott kínzó pokoli lét volt. Semmi sem volt olyan, amely örömként fogható fel, de mégis lám.. életben maradtam, mert nem akartam eldobni mindent. Egyetlen dolog viszont talán mégis örömet nyújtott, és ez az ölés volt, mert olyankor a dolgokat magam mögött hagyhattam, nem volt, ami meghatározott volna. Élveztem minden egyes pillanatot, és egyben feledtetően hatott, ahogy maga a jellemem egy érzéketlen lénnyé változtatott. Megszűnt a magányom részben, mely mai napig övez, hisz ki van mellettem?! Az égvilágon semmi, és senki sem, s tán ezért kínoz oly annyira marcangolóan belülről ez az átokverte érzelem, mely felemésztő, mely magával rántó, mely kárhozat.. egyszóval; az ölési vágy, mely garantálná, hogy újra az lehessek, aki régen, de akkor mi lenne velem? Mi lenne az énemmel? Felsóhajtok, ahogy hirtelen megállok. Csupán néhány perc telt el, és én mégis évszázadoknak érzem ezt. Próbálok hűen jó maradni, teljesen odateszem magam, sőt megerőltettem a saját akaratomat, de a magány megőrjít.. egyedül voltam egész életem során, hisz a történetemben van a magány. Az ölés ezt enyhítette, de most, hogy abbahagytam nem csillapítja semmi sem eme érzelmi reakciót, eme átkot, eme borzalmat..
"Ne hagyj el kérlek.." Hallatszik az elmémben a pár perccel elhangzott szó, de én voltam oly annyira barom, hogy engedtem elmenni a fülem mellett, pedig lehet, hogy jelentőséggel bír önmagában. Hirtelen fordulok vissza az irányba, és farkasmódban kötök ki a terepen, melyen az előbb voltam, de sehol senki.. Lassú léptekkel megyek először arra a helyre ahol a lány feküdt, majdan érzékeimnek köszönhetően kiszagolom, hogy a víz felé vette az irányt?! Már csak ez hiányzott az életemből egy öngyilkos jelölt, egy olyan személy, ki eldobja önmagától az életet.. hát kellett ez nekem? Gyors tempóban közelítem meg a vizet, melybe belenézek, de nem látok mást csak kékséget, és tükörképet.. Szinte megrémülök a látványomtól, ahogy feldereng előttem a farkaskép, de egészen máshogyan, mint ahogy eredetileg kinéz; vérrel áztatott bundában látom magamat, és szívem erre heves verésben tör ki.. Átváltozom emberré, ahogy tökéletesen visszanyerem az emberi formám, és egyúttal a ruha is rajtam van, nos igen volt időm tökéletesíteni ezt. Azonnal vetem magam bele a vízbe, és bár lehet őrültséget követtek el, de nem érdekel a következmény, hisz nem fog nekem meghalni. A vízbe kerülve kinyitom a szemeimet, és keresni kezdem a kislányt, akit nem sokára meg is pillantok. Utána úszva fogom magamhoz a derekától fogva, míg nekem éppenséggel háttal kerül, így a mellkasomhoz a háta ér jelen helyzetben. Finoman, de mégis gyors mozdulattal kerülök vele együtt a felszínre, majd kihúzom a partra, ahogy végig nézek rajta. Elseprem a haját az arcából óvatosan, majdan a mellkasára téve a kezeimet elkezdem azt a fajta módszert, amelyet ilyen helyzetben alkalmazni kell.
-Kérlek, kislány..-Suttogom a szavakat lágyan.-Ne csináld ezt velem..-Teszem még hozzá, ahogy abbahagyom a tettemet, és már csak arra várok, hogy kiköpje a tüdejében lévő vizet.-Oh, hogy én mit fogok kapni..-Túrok bele a vizes hajamba, ahogy emlékeimbe szökken a lány szüleinek az emléke; én öltem meg őket. Már, amikor hozzáértem bevillant valami, de most, hogy józanabb vagyok rájöttem, hogy az akiket ő ismer; én is ismerem.. a szüleivel én magam végeztem, és ha minden igaz, akkor ezt ő is tudja.-Sajnálom, de ez van.. kislány.-Fekszem le mellé finoman, ahogy egészen közel maradok hozzá, és várom, hogy feléledjen végre.


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Daniel & Talulah - Móló és környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel & Talulah - Móló és környéke   Daniel & Talulah - Móló és környéke EmptyVas. Jún. 08, 2014 7:15 pm


Daniel & Talulah


- Te ezt nem értheted... - suttogom, ahogy a farkas után pillantok, ki távozóra fogja, hisz miért is maradna tovább, elhomályosuló képként vág a szemeimbe, melyek vérben forognak, pilláimat könnyek mossák, a pupilláim kitágultak és kócos hajam lóg pillantásaim ékköveként a tekintetembe. Percekig bámulok utána, míg nem hirtelen szédülés mentén visszahullom a homokba, akár egy élettelen levél esek őszi éjszakán a porba, mintha csak egy eltűnő mondást festettek volna az égre, porból lettünk és porrá is leszünk. A mellkasomban szorító érzés fojtogat, midőn egy erős érzés vág a szívem mellé, akárcsak egy éles tőrt próbálnának egyre mélyebbre és mélyebbre süllyeszteni a húsomban, melyen keresztül vágva hidegséget ontva maga után buggyan ki a vér. Torkon teljesen kiszárad, tüdőmbe csak lassan szökik levegő, szívem heves dobbanásai megfeszítik állandóan émelygő testemet, amely erősen kezd verejtékezni, hisz az elmém feldolgozta az eseményeket és most ordítva kívánja az anyagot, amely eltűnt, semmibe lett egy szempillantás alatt. Egy kapkodó lélegzetvétellel nyúlok a táskám után, melyben vadul kezdek kotorászni, de hiába kutatom az összes rejtek zugok mélyét, csak az ürességtől kong minden kis részlete, magam pedig egyre kétségbeesettebbé válok.
- Ne hagyj el kérlek.. - nyöszörgök a homokban fordulva, ahogy arrébb dobom a táskámat és lendületesen ülök fel, hogy végre elegendő levegő áramolhasson a tüdőmbe, de minden egyes lélegzetvétellel csak kevesebb kerül az immáron száradó testrészembe, ettől pedig erős köhögés fog el. A kezeimmel támaszkodom meg, de remegő mozdulataim következtében egy erős és határozott sikoly gördül le számról, amikor beletenyerelek a még mindig égő cigarettámba, amit a farkas vert ki percekkel ezelőtt az ujjaim közül. A mellkasomra teszem a kezem, a szemeim aranyszínűen kezdenek izzani, míg könnyeim borítják be az arcom, keveredve az egyre inkább belőlem szakadó vízzel. Kitör belőlem az őrült zokogás, hiszen fizikai fájdalom éget belülről, érzem ahogy teljesen felemészt engem, miközben egyre erősebben érzékelem a szédülést. Arrébb teszem a kezem és az égő cigarettám egy másik helyen is mély sebet vés a hideg bőrömön sercegve, de erre már csak épphogy felszisszenek, mert végre sikerült felállnom és bár ingatag és határozatlan lépéseket teszek, legalább sikerült elindulnom. Mögöttem magasra csapnak a lángok, de figyelmem nem köti le, mert egyre a tenger hívogatása nyel magába, így azt a kevés ruhát is, amit eddig megengedtem magamnak, hogy eltakarjon, most örökre megszabadítom tőle a testem, és amíg nem találom fehérneműben magam, addig küszködök azzal, hogy eltüntessem az engem fedő textilt, végül a magassarkú cipőmmel együtt dobom, a már talajon heverő bőrkabátom és cuccaim mellé. Ez a legtöbb ruhadarab, amelyet valaha is kényelmesnek ítéltem meg, bár most a lábamon feszülő harisnyatartó sem zavar különösebben, ahogy fellépek a móló fából készült deszkáira. Lépteim zavarosak, bágyadtak és erőtlenek, de nem bírom a józanságot és szükségem van a vízre, hogy eltüntessem magamból a mocskot. Egy pillanatra megállok az utam közepén és feltekintek az égre, de a szédülésem okozta forgás miatt megtántorodom és neki esem az egyik korlátnak, majdnem keresztül is bukom rajta.
- Nem bírok már sokáig várni, el fog engem temetni rózsákkal.. - szólalok meg, ahogy meglátom a hitvány tükörképem a vízben apró hullámokat vetni, majd eltolom magam a korláttól és tovább sétálok. Szinte vonszolom a lábaim magam után, minden egyes lépés nehezemre esik és félek, hogy mielőtt elérném a tenger összerogyok a deszkákon. Lépéseim halkak, mégis hatalmas zajt csapnak, ahogy végül kiérek a palló végére és megállok a szélén, bár egészen beleszédülök a látványba. Óvatosan és lassan fordulok vissza a másik irányba, hogy láthassam milyen messziről is érkeztem és a lelkemben dúló harc egy pillanat alatt ül le, midőn a szemem a lobogó lángok közé vésem, az pedig teljesen kialszik és csak füst száll fel a levegőben. Hirtelen éles emlékképként hasít az elmémbe a farkas, aki ma este megpróbált megmenteni és a hangjának csilingelése itt dalol a fülembe.
- Én ismertem a hangod... - fűzöm hozzá alig halhatóan, hiszen ha nem is tudom mitől tűnt olyan ismerősnek, mégis hallanom kellett már valahol. Egy jóleső mosoly jelenik meg az arcomon, lehunyva a szememet tárom ki a karjaim, mintha csak meg szeretnék ölelni valakit, de csak az engem körbetáncoló hideg, esti szellő lengedez. - Én ismertem a hangod.. - ismétlem suttogva, majd teszek egy lépést hátra és hangos csapódással zuhanok hátra, a víz vadul összecsapó hullámai pedig teljesen elnyelnek magukba, nem emlékeztet már senkit sem semmi, hogy arra jártam, csak a suttogó szél és néhány füstölgő cigarettaszál.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Daniel & Talulah - Móló és környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel & Talulah - Móló és környéke   Daniel & Talulah - Móló és környéke EmptyHétf. Május 19, 2014 7:43 pm





Talulah & Daniel


"Nem vagyok jó.. egy gyilkos vagyok.."


Részlet; Daniel Bright, A Vér Kötelez című könyvéből;
"Egyetlen szó, egyetlen gondolat, és életérzés az, mely át fut az agyadon egy pillanat alatt; a gyilkosság gondolata. Előtted hever a kés, és már épp készen állsz arra, hogy megtedd, de ekkor hirtelen valami visszahúz.. valami igazán váratlan tett. Belegondolsz abba, hogy mi lenne veled, és hogy mi lenne azokkal, akiket csak úgy itt hagynál.. megérné? Nem, nem érné meg a halál, hisz ez csak a sátán egyfajta őrült gondolata. Főhősünk túl esett a próbán, és kiesett kezéből a kés, mely mindez idáig meghatározta az életét, de immár döntött, és élni szeretne, mert tudja, hogy a családi vér kötelez.. kötelez, mert sohasem tagadhatjuk meg az ereinkben folyó vért, és ez benne is tudatosult. Eddig egyetlen egy családtagja sem adta fel sosem, és innentől kezdve ő sem fogja, mert megtanulta, hogy a küzdés után jönnek a legnagyobb boldogságot hozó élmények. A küzdés meghozza a várva várt eredményt, avagy jutalmat, melyet mindenki jogosan megérdemel.. tehát így ér véget egy ifjú srác története, aki megtanulta, hogy az akarata a legerősebb, és ő mélyen hit benne, hogy a dolgok jó irányba is fordulhatnak, de amikor kést ragadt; egy eszközt, amellyel megölhette volna magát, akkor elgondolkozva kétségbe esett, hogy vajon mit is tehetne.. de végül minden jóra fordult, és élete immár boldogság. Az élete telésével lett egy szerelme, akitől négy gyermeke született, és boldogan élnek még most is.. örökké, amíg az életük fénye tart.. Többet ér egy gondolat, egy eszme, egy akarat, mint az, hogy eldobd egy jelentéktelen kudarc miatt az életed; állj fel tehát, hisz megtehetted; Nyomatékosítom, hogy Mindenki Megteheti!"

Jól ismert sztori, amikor az ember épp a feladásra készülve dobná el az életét, de csak azért, mert jelentéktelenek érzi. Átérezhető szituáció, és tudom, hisz volt olyan, amikor én is ennek a szélére sodródtam.. amikor is abba hagytam az ölést, akkor egyfajta gondolat ment át az agyamon, avagy érzelmek hadai törtek fel bennem, és nyomasztóan elárasztva löktek a földre. Oly annyira kínzónak éreztem, és oly nehezéket vettem ki ezzel az életemből, amely már magában meghatározta az eddigi létem. Megszüntetem az egyedüli forrását annak, ami a magányomat csökkentette, és épp ezért omlottam össze akkor éjszaka.. egy konyhában ültem az asztal mellett a kés nem messze hevert tőlem az asztalon. Egy pillanatra a kezembe vettem, majdan a mellkasomhoz tartva készen álltam arra, hogy magamba szúrjam, már épp érintette a konyhakés hegye a bőrömet a mellkasomon, és éreztem, ahogy a hideg is kirázza a testemet. Szívem heves dobbanásba kezdet, tudta, hogyha most megteszem, akkor az élete utolsóit veri, ezért is sietett talán rohamosan, hogy minél többet dobbanhasson. Arcomat könny áztatta, és gondolatok kellege áradt az elmémbe, míg nem a kés kiesett a kezeim közül.. egészen le a földre. Megráztam a fejemet, és aznap este oda-vissza járkálva a helyiségben átértékeltem az életem, és egyben önmagamat, mert egy élettel nem szabad; nem lehet játszadozni csak úgy!
-Kaptál egy szérumot, amely a testedből eltüntette a drog hatását.-Válaszolom, és szándékomban sem áll átváltozni emberré, hisz érzem, hogy valakiét megöltem.. ez mindig élesen hasít az elmémbe, ha egy-egy áldozat szerettével találkozom. Semmi jogom nem volt neki ártani, és most talán elvettem mindenkiét, amin nem tud annyi éve túllépni. Hátrálni kezdek, ahogy a bűntudat egyvelege elönti a lelkemet, de nem a halottakat sajnálom, hanem azt, hogy őt tettem ilyenné.. én magam!-Nem ismersz.-Vágom rá hirtelen, ahogy egy ideig még a szemeibe nézek, majdan elfordulva más irányba tekintek. Már csak épp az kellett, hogy felismerjen.. így most már a gyanúm igazzá vált. Nem, nem akartam senkiét sem elvenni..-Lehetetlenség, hogy ismerj, hisz csak egy egyszerű farkas vagyok, aki varázslat által beszél.-Válaszolom, amikor is hirtelen az éles hallásomnak köszönhetően kiszúrom a cigaretta meggyújtását. Egy hirtelen mozdulattal kerülök elé, majd kilököm a szájából, és morogva nézek a szemeibe. Talán még cuki farkasnak is tekinthetne, de nem.. nem vagyok az. Egy gyilkossal néz szemet.-Nem tehetted tönkre az életed! Hallgass ide.. ember vagy, én viszont sohasem lehettek az.-Pillantok a földre, ahogy suttogok, és hangom szinte megbabonázó.-Megátkoztak, hogy beszéljek, és íme beszélek, míg a többi társam nem.. de figyelj, ha ember lennék nem tennék ilyet, hisz minden megoldható! Győzd le az életedben a problémát, és akkor minden rendben lesz.-Mancsomat megemelem a mellkasához ahol a szíve dobban, majdan egy pillanatra ráhelyezve hallgatom a dobbanásokat. Lágyan végig húzom rajta a mancsomat, majdan hátat fordítva neki megindulok az erdő felé, hisz ideje eltűnöm.. nincs rám szükség.


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Daniel & Talulah - Móló és környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel & Talulah - Móló és környéke   Daniel & Talulah - Móló és környéke EmptySzomb. Május 17, 2014 4:43 pm


Daniel & Talulah


Olyan vagyok, mint egy jól megformált elképzelt tükörkép, hiszen látom nyomorúságos valómat, ahogy a tengeri homokban süllyedve egyre lejjebb ránt az alkohol és a drog mámora, amely olyan bódítóan hat rám, hogy az elmémet teljesen kikapcsolja. Az agyam minden sejtje teljesen belezsibbad, a testem elernyed és olyan könnyűnek érzem magam, akár egy tollpihe, melyet a kellemesen lengedező szél bármelyik pillanatban felkaphat. A szívverésem egyre inkább gyengül, a véremben szinte megfagy a mindig száguldó vér, midőn a lélegzetvételem is egyre inkább kihagy, a szemeim pedig jól esően lecsukódnak, elzárva előlem a világ külső hatásait. Levegőért kapok, ahogy egy kis versikét kezdek suttogni, lehunyt szememből pedig könny csordul alá.
- Ne sírj értem édesapám, ha meghalok, nem sírj értem, hisz körülöttem táncolnak az angyalok. Ne sírj értem, ha lecsukódik a szemem, ne sírj értem, örökké az arcodon tartom a kezem. Ne sírj értem, mert én sohasem feledlek, ne sírj értem kérlek, én még mindig szeretlek. - a hangom sivár, szomorú és fájdalmakkal teli, mégis olyan halk, hogy alig lehet hallani. Elhalkuló hangok csapnak fel bennem, olyan mintha a fülembe suttognának végül mindegyik elszalad, ahogy egy tű szúrását érzem meg a karomban, amire idegesen reagál az agyam, a szívem hevesen kezd verni és lever a víz, mintha tisztulna az állandóan pokoli testem, melyet folyton a mocsok lepi be. Hatalmasat csap az tűz vad lángja és mintha tiltakozna a történések ellen hangosan kezd minden égni, amely engem körbevesz. Ne engedj el engem, nem akarok oda visszamenni, gyűlölöm a valóságot, amely körbe vesz, gyűlölöm a fájdalmat, a kínt, gyűlölöm, nem akarom többé érezni. Hirtelen csapódnak fel a szemeim, amint újabb levegővételt igényelnék, de a tüdőm görcsbe rándulva tiltakozik ellene, majd egy halk sikoly tör fel a torkomból, ahogy a szemeim homályos képe elé tárul egy farkas képe, aki megszólít és azt hiszem ennek következtében végre fuldokló kapkodásom hatására képes vagyok a tüdőmet levegővel tölteni.
- Nikki igazán büszke lenne rám, hogy egy beszélő farkast hallucinálok. - nyújtom ki felé a kezemet, a bódulattól a szemeim még mindig keservesen sötétek. - De meghalt. - fűzöm hozzá egyszerűen, ahogy felrémlik a hangjának csilingelése, midőn az utolsó percben is csak énekelt nekem, holott tudta hogy én egy szörnyeteg vagyok és megégetem majdan a tűzzel. A pokoli tűzzel, amely most is egyre erősebben ég és ahogy ez eszembe jut, hirtelen mozdulattal ülök fel és a lángok felé fordulva fúródik bele a tekintetem, amely szépen lassan csillapítja azt, végül pedig teljesen kioltja, helyén csak a gomolygó füstfelhő marad. Én nem vagyok olyan, nem akarom, hogy mások meghalljanak, nem akarom megölni őket, nem akarom. Kétségbeesetten fordulok vissza és tudatosul bennem, hogy a farkas, akiről azt hittem csak egy elképzelt kép, mégis csak az idegesítő valóság része. Van valami a szemében, valami olyan amitől úgy érzem mintha már találkoztam volna vele, de nem tudnám megmondani, hiszen még sosem beszélgettem egyetlen farkassal sem, ha csak nem a drog hatása miatt nem emlékszem rá.
- Mit csináltál velem? - teszem fel szemrebbenés nélkül a kérdést, ahogy ránézek, majd újabb kérdéssel folytatom meg sem várva, hogy válaszoljon az előzőleg feltettre. - Honnan ismerlek? - nézek vele farkasszemet, ami jelen esetben szó szerint értetendő, majd a kiszórt cuccaim közt kezdek kotorászni, a kezembe veszem az öngyújtómat és tárcámból elővéve, rágyújtok egy cigarettára.  


A hozzászólást Talulah Mason összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jún. 05, 2014 9:38 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Daniel & Talulah - Móló és környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel & Talulah - Móló és környéke   Daniel & Talulah - Móló és környéke EmptySzomb. Május 10, 2014 8:55 pm

Talulah Mason & Daniel Bright


"Az élet nem kellemes.. az élet kegyetlen lételem.."


Vér áztatta táj, emberi testrészek maradványa, hullák hevernek össze-vissza, s mindez a lábaim előtt terül el, sőt bármerre is nézek mindenhol csak halotti testek vannak, mint egyedüli látvány forrás. Lassú, mégis határozott léptekkel indulok meg előre végül, ahogy a cipőmet eközben a vér mossa el. Ruhám immár nem fehéren, hanem vérvörösen csillan meg a napfényében. Szívem hevesen kezd dobogni, és e tempó egyre jobban növekszik, míg maga a lélegzetvételeim is szaporábbak a kelleténél. Remegni kezd a testem, és érzem, ahogy az öléssel járó bűntudat felemészteni kezd mind inkább.. mindent mit eddig hittem ez váltotta fel, s mostan ez taszít a sötétség felé. A remény elhagyottsága uralkodik rajtam, és a fájdalom kering körülöttem. Az érzelmeimet nem tudom, nem akarom elnyomni.. nem megy. Kapkodni kezdek a levegőért, és térden állva találom magamat hirtelen.. A nyakamhoz kapom a kezemet, de mind hiába, hisz haldoklom. Érzem, hogy annyi év után most lesz vége mindennek. Talán megérdemlem a halált, hisz annyi személynek ártottam, hogy megszámolni sem tudnám. Kezeimet vér áztatja el.. rengeteg vér, mely nem az enyém, hanem másoké. Fáj.. oly annyira fáj, hogy leírni nem tudnám. Bal kezemmel beletúrok a hajamba, mely ezáltal véressé válik némely helyen, míg a jelenetet követően egy erősen bele nyilalló fájdalom keletkezik a mellkasomban, mely teljességgel átjár engem. Még a hideg is kiráz, s érzelmeim szinte izzóan égetnek belülről. Rendkívül sokkol az érzelmi hatás, aminek a következtében leáll a szívem. Feladja a létét, feladja a szolgálatát.. mely immár hasztalanná, sőt már-már jelentéktelenné vált. Megszűnik minden dobbanása, míg én pedig élettelenül a földre hullok, mint egy bábu, mint egy nem létező személy, ki eddig sem létezett. Aki ez eddig mit sem számított, most pedig már mindegy is neki. Szemeimből a fény kihull, de nyitva maradnak azok, így bámulva üresen magam elé élettelenül, míg a lelkemet elemészti a végtelenség, avagy a sötétség időszaka.. S immár vége.. vége lett mindennek.. örökre!
Egy azonnali, mégis rögtönzött mozdulattal ülök fel az ágyban, ahogy megébredve felüvöltök. Mellkasom összeszorul, és levegőért kapkodva veszem tudomásul, hogy még mindig életben vagyok. Csak egy álom volt csupán? Ha nem ébren létem alatt kínoznak az érzelmek, akkor elaludva rémálomként kísértenek, és ezt mindaddig fogják így tenni, míg vissza nem térek az öléshez, de az súlyos hiba lenne a részemről, hisz ha valamit én elkezdek, akkor azzal le nem állok, ha én ölni kezdek, akkor nem lesz visszaút. Mellkasomhoz felhúzom a lábaimat, és karjaimat ráhelyezve végül lehajtom a fejemet, ezáltal eltakarva magam a világ elől. A gyötrelmes képek úgy törnek fel bennem, hogy szinte szavakba sem tudnám önteni. A bűntudat, az ölés iránti vágy, és az ehhez társítható különféle érzelmek.. egyszerűen darabokra szaggatják a bensőmet. Mély levegőt veszek, majd hangosan felsóhajtva fújom ki azt, míg felülök az ágy szélére, és a telefonért nyúlok, ami az éjjeli szekrényre van rakva. Megnézem az időt, amely az esti közeget jelentősen jelzi.. Remek, aludhattam vagy egy félórát! Igazán szuper teljesítmény! Felállva megindulok a ruháimhoz, és előszedve egy fekete nadrágot, és egy fehér pólót kapok magamra, majd így indulok el a kijárat felé egy hirtelen mozdulattal, míg nem sokára ki is érek a lakásból, majdan utamat a külterületek felé veszem. Idegesen, összezavarodottan, és legfőbb képen vággyal telten teszem meg az utamat egy darabig, míg egy laza mozdulattal felugorva farkassá változok végül, és így érkezem négy lábra a földre, ugyanakkor ezt követően rohanni kezdek a fák sokasága közt. Meg sem állva, csak futva mindinkább előre, és eközben így próbálom a gondjaimat kizárni magamból, míg nem éles hallásomnak köszönhetően egy halk ember lélegzésére leszek figyelmes, és mintha ez a levegővétel.. túl gyenge lenne.. s már-már erőtlen. Egy hirtelen mozdulattal indulok meg a hang irányába, míg nem a móló környékén kötök ki.. Az égre pillantok, amelyet a Hold látványa, és a csillagok sokasága tölt meg élettel. A földet pásztázva pedig kiszúrok egy fiatal lányt.. a szaglásom által megérzem az alkohol mámoros illatát, majdan ehhez társítva a cigaretta füstjét is, melynek hűlt nyoma lehetne immár, de én mindent kiszúrok mindig.. Egyáltalán ez normális? Elakarja rontani az életét? Közelebb megyek hozzá, és mellette állok meg, míg jobb mancsomat megemelve finoman a nyakára helyezem, amellyel megnézem a szívének dobbanását, mely igencsak lassan, sőt már-már feladva ver.. Hirtelen ér a felismerés, ahogy az arcára tekintek.. valahonnan ismerem.. valakijét megöltem volna? Megrázom a fejem, és finoman hátrébb lépek tőle, majdan felüvöltve jelzek néhány farkastársamnak. Vonyításom határozottan éles, így bármelyik farkas egyed meghallhatja. Nem sokára páran meg is jelennek a hátamnál, és az egyik közelebb indul a lány felé, míg emberré változik, és a ruhája zsebéből előhúzva egy injekciót beadja neki, majdan ismételten farkas lesz, és eltűnik a társaival..
-Köszönöm.-Suttogom utánuk tekintve, míg végül ismételten a lányra siklik a tekintettem, és finoman a mellkasára helyezem a mancsom.-Minden rendben lesz.-Bár hülyén jöhet ki, hogy egy farkas beszél, de... nos ez a képességem ezen által pedig senki ne lepődjön meg semmin.-Jól vagy?-Nézek szemeibe, és a szernek már jócskán hatnia kellett ahhoz, hogy megtisztuljon a szervezete, de még mindig nem tudom, hogy honnan ismerős ő számomra ennyire.. ez még rejtély!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Daniel & Talulah - Móló és környéke Empty
TémanyitásTárgy: Daniel & Talulah - Móló és környéke   Daniel & Talulah - Móló és környéke EmptySzomb. Május 10, 2014 12:56 am


Daniel & Talulah


Gomolygó füstfelhőt fújok ki a vérvörösre festet apró ajkaimmal, miközben mámorban úszva tekintek fel a fényes csillagokkal díszített ébenfekete égboltra, mely ma este is takaróm lészen alkohol ittas és tudatmódosított pillanataim alatt. Bizsergetően csípős és hűvös szél lengedez felettem, amely lassan kiszárítja a szemeim, miközben az eddig kezemben szorongatott ír wiskeys üveg tartalmát meghúzom, de keserű ízétől fuldokolni kezdek és köhögve, levegőért kapkodva ülök fel hirtelen a homokban, miközben a drága ital végig folyik a ruhám alatt a fehér bőrömön.
- A rohadt életbe! - vágom arrébb az üveget, mire a másik kezemben tartott cigaretta automatikusan esik ki az ujjaim közül és oltódik el poros talajon, ott ahol pedig valaha az italomat tartalmazó üveg földet ér és darabokra csattan, izzó vörösben és vakító fénnyel csap fel a tűz, melyet kontrollálhatatlan haragom egyre inkább csak fokoz. Jól emlékszem pár évvel ezelőtt is ilyen békésen indult egy estém, végül pedig szembe találtam magam egy egészen pusztító lángokban égő erdőtűzzel, melynek hatalmassága a mai napig kísértő emlékként fogad. Néhány pillanatig eltereli a figyelmem a tűz, de aztán megtartva ezen nagyságát, hagyom, hogy tomboljon, de arra figyelek, hogy ne terjedjen tovább még mielőtt emberek halnának meg feleslegesen ezen a szigeten, melyen csak néhány napja tartózkodom. Melyre egy dolog hozott. Olyan hosszú ideje vártam a pillanatra, hogy szembenézhessek vele és hogy rázúdítsam minden bosszúmat, majd kínok és gyötrődések végtelen sora után mikor már térden állva könyörög nekem, akkor, véres tűzben égessem meg. Idegesen kezdek el kutakodni a táskámban, de amikor nem találom meg, amit keresek egyszerűen megfogom és feje tetejére fordítva azt, kiszórva belőle található dolgokat. A homok és a sötétség szinte magába nyeli az apró tárgyakat, öngyújtót, cigis dobozt, pénztárcát, tollakat, egy apró jegyzetfüzetet, vörös rúzst, sötét szemfestéket, de amit én keresek az nincsen benne és ez az elmémben éles dühöt keltve hasít keresztül.
- Gyerünk már! - dobálom arrébb a cuccaim mindenfelé, még nem fogyhattam ki az anyagból, tudom, hogy tegnap este kiütöttem magam, de még lennie kell valahol azokból a pirulákból. Magam elébe kapom a bőrkabátom, melynek zsebébe egy csomag papírzsepi mellett meglelek néhány apró, szinte alig észrevehető bogyót. Ennyi? Mindegy, most ez is jó lesz, amíg nem szerzek valahonnan másikat, bár ezen az átkozott helyen azt sem tudom, hogy kihez fordulhatnék ezzel a problémával. Remegő tenyerembe veszem a fehér színű már - már cukorkákhoz hasonlító tudatmódosítókat, majd egy mozdulattal viszem be őket a szervezetembe és újra eldőlök a homokban, hogy így várjam a hatást. Kicsit szédülök, de ez az elfogyasztott wiskey eredménye, amivel a legkevésbé sem szoktam törődni, ami aggaszthatna, az az egyre lassabban verő szívem, illetve akadozó lélegzetvételem lehetne, de kit is érdekel. Még élek, még mindig élek. Halkan azt az altatódalt éneklem, amit utoljára hallottam immáron hallott bátyám karjaiban és ahogy szaladnak a percek, egyre kábább leszek, a kezeim szétterülnek, egyre inkább szédülök és mégis őrült mosollyal, alig halhatóan dúdolgatok tovább.  


A hozzászólást Talulah Mason összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jún. 05, 2014 9:36 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Daniel & Talulah - Móló és környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel & Talulah - Móló és környéke   Daniel & Talulah - Móló és környéke Empty

Vissza az elejére Go down
 
Daniel & Talulah - Móló és környéke
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dexter & Daniel - A Tópart környéke
» Talulah Mason
» Temető ♥
» ł Daniel Bright..
» ł Daniel Ajándékai..

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GrandView FRPG :: Grandview Szigete :: Belterület-
Ugrás:  
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (41 fő) Szomb. Feb. 01, 2014 6:30 pm-kor volt itt.