KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  



 

 

 Zoey Grant

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
avatar



Zoey Grant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zoey Grant   Zoey Grant EmptySzomb. Jún. 28, 2014 5:05 pm

Elfogadva!

Üdvözlettem szépségem! Wink Very Happy


Először is szeretnék gratulálni, amiért egy ilyen sokoldalú tehetséggel van dolgom, aztán pedig sok sikert! Ez a sziget nemcsak "művészre hajló lelkeket" takar, hanem vérszomjas lényeket; gyilkosokat. Áh, dehogy, nem akarlak én elrémiszteni, csupán jobb, ha ezt tudod! Mint tehetség én is büszkélkedhettek eggyel, ezért tán együtt is érzek veled, de én már rég befutottam, és ez egy másik sztoriba való történet... Very Happy
Szóval nem húznám tovább a szót, hanem kijelentem, hogy mehetsz is tovább foglalózni, aztán pedig irány a játéktér! S persze, amíg eszembe van addig szeretném elmondani, hogy remek történetet, avagy lapot hoztál össze! Még mindig itt vagy? Sipirc már meghódítani a terepet! Wink




Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Zoey Grant Empty
TémanyitásTárgy: Zoey Grant   Zoey Grant EmptySzomb. Jún. 28, 2014 4:49 pm

Zoey Grant


What doesn’t kill you makes you stronger!”




 

Teljes név:
Zoey Claire Grant
Becenév(ek):
Zo, Zoey
Kor:
22
Születési hely:
L.A., U.S.A.
Születési idő:
1992. 12. 18.
Faj:
Művészlélek
Erő/tehetség:
éneklés, színészet
Play by:
Bridgit Mendler
Jellem:
Megmondom neked a frankót: néha rohadt nehéz kiigazodni rajtam. Képes vagyok 10 percenként megváltoztatni a vleményemet. D ekomolyan..elképesztő…néha már engem is irritál, csak az a baj,. hogy míg mások elmenekülhetnek én folyton össze vagyok zárva magammal!  Imádom az állatokat, a zenét és a jó filmeket. Van is egy kutyám, akit Nala-nak hívnak. Magammal is hoztam ide.
Mit mondhatnék még? Általában jól kijövök az emberekkel, ritkán fordul elő hogy nagy a harag a másikkal. Külsőm nem nagy szám. Szőke a hajam, nem vagyok egy kosaras termetű. A szemem színe barna és a nyilas csillagjegyben születtem. Nincs barátom, de bevallom már hiányzik az életemből egy kis románc. De ami késik, az nem múlik, igaz? Wink    


Mit is mondhatnék magamról kedves idetévedt vándor!A nevem Zoey Grant. Ismerősen cseng a nevem? Emiatt mi8ndig is megkülönböztettek, ugyanis színész családból származom. Hugh Grant híres színész az édesapám. igen jól olvasod: A Bridget Jones naplójának és a Sztárom a párom sztárjának lányával van dolgug. ez most nem fenyegetés volt, ne aggódj. Szóval igen, apám révén ismerkedtem  meg a színészettel, rengeteget is tanultam tőle. Sok embert ismerek, sok városban jártam. ez az én életem…amit most untam meg. Elegem lett abból, hogy minden lépésemet figyelték. ugyanis apám szerint mindig kell, hogy legyen mellettem valaki, aki vigyáz rám. Jó nem mondom, hogy nem volt soha valamilyen incindens, de ez semmiség szerintem. Szóval azt hiszem beléptem a kamaszkorba, amikor is lázadok. Eldöntöttem, hogy a magam útját karom járni. Hosszú harcokat vívtam azért, hogy eljöhessek L.A.-ből. Fura igaz? A legtöbben oda vágynak, Hollywoodba én meg csak menekülnék onnan. Tanulni akarok, fejleszteni magamat. Nem csak színészileg, hanem zeneileg is. Ugyanis 10 éves korom óta nagy szerelmese vagyok a muzsikának. Gitározom is, de  ezt még gyakorolnom kell. a leglényegesebb az éneklés. szeretnék profi lenni. Pár évvel ezelőtt volt egy bandám, aminek a frontembere voltam. A giminkben kialakult elnyomásnak adtunk hangot, mit ne mondjak eleinte ellenezte is az igazgatónk, de egyre több ember előtt hallattuk a hangunkat, míg nem A Madison Squere Garden-ben nem találtuk magunkat 400000 néző előtt. Jól hangzik, mi? Csak egy idő után kissé szétszéledt a csapat és nekünk annyi lett. Szóval évekig csak otthon énekeltem, apám örömére.  Talán ez lehet az oka, hogy végre elkezdett randizni anyu halála után. Addig sem kell az énekórámat hallgatnia. Visszatérve arra, hogy miért vagyok itt. Sok iskolát nézegettem, de vagy nem felelt meg, vagy túl közel volt L.A.-hez. aztán valamilyen véletlen során  az egyik közösségi oldalon beugrott egy link: az Art Center honlapja. Átböngésztem és szerelmes lettem. Mármint belezúgtam az iskolába. Jók a referinciák és elég messze is van. Így leboxoltam apuval…csak fél évembe telt, és beiratkoztam. Bevallom majd össze fosom magam az izgalomtól…nem tudom mire számítsak, e próbálok pozitívan hozzáállni és legyőzni a démonjaimat.
 

Zo | 22 | itt….

♥️



A hozzászólást Zoey Grant összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 28, 2014 7:52 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
 
Zoey Grant
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Zoey & Dorian - Táncterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GrandView FRPG :: A karakterek világa... :: Elfogadott karakterek-
Ugrás:  
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (41 fő) Szomb. Feb. 01, 2014 6:30 pm-kor volt itt.