KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  



 

 

 Harmony Westman

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
avatar



Harmony Westman Empty
TémanyitásTárgy: Harmony Westman   Harmony Westman EmptyCsüt. Május 08, 2014 3:12 pm

Harmony Westman


FINE! Don't care,
but don't pretend it
never happened!




 

Teljes név:
Harmony Westman
Becenév(ek):
Honey, Mézike (by Chris, de utálom)
Kor:
18
Születési hely:
Charlotte, Észak Karolina, Amerikai Egyesült Államok
Születési idő:
1993.03.02
Faj:
természetfeletti
Erő/tehetség:
Irányítani tudok dolgokat az elmémmel, kezdő angyal, a természet hercegnője
Play by:
Sasha Pieterse
Jellem:
Na lássuk csak hol is kezdjem, ja igen hát az elején hol máshol. Bonyolult lány, bonyolult személyiség, de tessék, legalább egyedi vagyok! Szóval, a belsőm igen csak érdekes. Régen gonosz, önző, semmivel nem törődő lány volam, most már mondhatni javultam, de nem vagyok valami nagy szent, az túl unalmas lenne. A jó tulajdonságaimról nem szívesen beszélek, már ha egyáltalán van olyan, azt majd te kitalálod ha meg nem akkor annyi, az sem tragédia. Nem tagadom, szeretem ha én vagyok a középpontban, s ezt hamar el is tudom érni, ezt sem részletezem tovább, mert akarlak sokáig untatni. Szerelem? Hogy mi a véleményem a szerelemről? Hát nem is tudom, az egy olyan dolog amiket szavakkal nem igazán tudok elmondani, a szerelem egy érzés amit nem sokszor tapasztaltam. Sokszor hazudok, régen minden szavam hazugság volt, néha már nem is tudtam, hogy mi volt az utolsó hazugságom, így magam is eléggé össze voltam zavarodva, na de most ez van. Volt egy időszak amikor egy könyörtelen gyilkos voltam, csak is az számított, hogy valakit megölhessek, semmi más, most már sikerült ezt a rossz tulajdonságomat legyőznöm így angyalként. A külsőmről annyit, hogy nyitsd ki a szemed és meglátod, ha meg alszol már el, akkor azért elmondom, csak ha komoly szemproblémákkal küzdenél esetleg. Hosszú szőke haj, kék szemek, gyönyörű mosoly, halvány smink, cuki babapofi, kell ennél több? Szerintem nem! Számomra tökéletes vagyok, még annak ellenére is, hogy sneki sem tökéletes. A ruháimról... Lássuk csak. Szeretem az egyszerű nem túl csilivili cuccokat. Régen amikor öltem, akkor egy vörös kapucnis kabátban rejtegettem magamat, de ezt már porig égettem, szóval erről ennyit. Ha szeretnél még valamit megtudni rólam, akkor személyesen keress fel, de jobb ha tudod azt, hogy utálom a nyomulást, szóval azt hanyagold!
   


Ide jön a kb. 300 szavas előtörténeted, ami lehet egy naplóbejegyzés, egy szerepjátékpélda, vagy egy sima bemutatkozás. Ha kész vagy akkor jelezd az elkészültem topicban, hogy valemelyik admin elbíráljon! Ide jön a kb. 300 szavas előtörténeted, ami lehet egy naplóbejegyzés, egy szerepjátékpélda, vagy egy sima bemutatkozás. Ha kész vagy akkor jelezd az elkészültem topicban, hogy valemelyik admin elbíráljon! Ide jön a kb. 300 szavas előtörténeted, ami lehet egy naplóbejegyzés, egy szerepjátékpélda, vagy egy sima bemutatkozás. Ha kész vagy akkor jelezd az elkészültem topicban, hogy valemelyik admin elbíráljon! Ide jön a kb. 300 szavas előtörténeted, ami lehet egy naplóbejegyzés, egy szerepjátékpélda, vagy egy sima bemutatkozás. Ha kész vagy akkor jelezd az elkészültem topicban, hogy valemelyik admin elbíráljon! Ide jön a kb. 300 szavas előtörténeted, ami lehet egy naplóbejegyzés, egy szerepjátékpélda, vagy egy sima bemutatkozás. Ha kész vagy akkor jelezd az elkészültem topicban, hogy valemelyik admin elbíráljon!
 

user neve | kora | elérhetősége

Vissza az elejére Go down
 
Harmony Westman
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Harmony Westman
» Park a sziget közepén ♥

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GrandView FRPG :: A karakterek világa... :: Elfogadásra váró karakterek-
Ugrás:  
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (41 fő) Szomb. Feb. 01, 2014 6:30 pm-kor volt itt.