KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  



 

 

 Harmony Westman

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
avatar



Harmony Westman  Empty
TémanyitásTárgy: Harmony Westman    Harmony Westman  EmptyVas. Feb. 16, 2014 11:13 am

HARMONY WESTMAN
         18 - CHARLOTTE, ÉSZAK-KAROLINA, U.S.A - 1996.03.02 - EGYEDÜLÁLLÓ - HONEY , MÉZIKE DE AZT UTÁLOM - KÉPES VAGYOK DOLGOKAT IRÁNYÍTANI AZ ELMÉMMEL, GYORS VAGYOK, ERŐS ÉS A TERMÉSZET HERCEGNŐJE - SASHA PIETERSE - TERMÉSZETFELETTIEK             
JELLEMEM
Nem is tudom, hogy hol kezdjem hisz semmi érdekes dolog nincs amit tudnod kéne a jellememről. Mivel a belső fontosabb azzal kezdeném. Nem szeretnék hazudni, bár az az egyik főbb tulajdonságom így a két szép szemedbe mondom az igazságot, ami az enyémnél egy aprócskával sem szebb. Gonosz, hazug, önző csupa rossz tulajdonságok gondoltad volna? Imádom ha a középpontban vagyok és a körülöttem lévő emberek csak rám figyelnek, ezt pár perc alatt simán összehozom. Az évek alatt viszont sokat változtak a tulajdonságaim. Egy könyörtelen gyilkos voltam, viszont most már azt hiszem kezdek javulni. Már nem ölök embereket, bár néha rámtör ez a gondolat, de sikerül legyőznöm. A belsőmről egy szóval sem fogsz többet megtudni akármeddig is kínzol. A külsőmről talán annyit, hogy nézz rám és meglátod... Hosszú szőke ha, gyönyörű kék szemek, halvány smink, babaarc kell ennél több? A külsőm számomra tökéletes a te véleményedre meg teszek magasról! Régen az elválaszthatatlan partnerem egy piros kapucnis kabát volt, minden embert úgy öltem meg, hogy azzal rejtegettem magamat, bár mostanság már nem viselem valami gyakran. Ha még valamit szeretnél megtudni rólam, személyesen keress fel, bár nem ígérem, hogy sok mindent ki fogsz szedni belőlem, mert nem bírom ha nyomulnak.
TÖRTÉNETEM
Mostanra már 18 éve, hogy megszülettem, az életem viszont egy csöppet sem volt jó. Mikor 16 éves voltam az egész családomat legyilkoltam, mert azok nem törődtek velem, mintha nem is lettem volna a lányuk. Eléggé szomorú történet, de én már megszoktam, hogy így élek. Jártam a világot és öltem, csak ennyit szerettem volna semmi mást. Mivel mindig is arra vágytam, hogy az emberek rám figyeljenek Grandviewba utaztam, hogy elpusztítsam a Bentlakásos iskolának összes tagját és én uraljam azt a helyet, ám ez egy kicsit sem úgy sült el ahogy én akartam. Megismertem egy fiút Christ, aki olyan érzéseket váltott ki belőlem, amilyet még soha nem éreztem, szerelmes voltam és ám tudtam, hogy ez nem fog örökké tartani, elengedtem őt. Tudtam, hogy vannak képességeim, aztán egyre több jelentkezett, ami ezelőtt egyszer sem. Megkaptam amire vágytam, csak épp nem úgy ahogy elterveztem. Én uralom most már a természetet, én irányítom, hogy meddig tartson a tavasz, a nyár, az ősz és a tél, a felhők telején szállhatok kedvem szerint, sőt még bazinagy szárnyaim is vannak. Többször is visszatértem már, de mindig elmenekültem, a tudattól, hogy Chris mással boldog és nem velem, de ezt is el kell fogadnom. Én nem vagyok jó neki, hisz egy vérbeli gyilkos voltam és annak ellenére, hogy megváltoztam akkor is tudom, hogy nem vagyok jó ember. Most itt az ideje, hogy visszatérjek Grandview-ba és soha többé nem fogok elmenni, megszerzem amit én akarok. Végülis erőm az van. Szeretnék teljesen megváltozni, hogy azt mondhassák rám, hogy Harmony igenis egy jó ember. A minap ezt olvastam egy könyvben és talán igaz is: "Kevesen kapnak olyan képességet, hogy uralhassák a természetet, ilyen erőt csak olyan emberek kapnak, akik képesek rosszból jók lenni. Harciasságukkal és kitartásukkal megvédhetik az egész természeti világot és ez által az egész Föld is az övék..." Vajon mi vár rám ezen a szigeten, rossz és jó is egyben? Én vagyok a Természet Hercegnője, velem ne szórakozzon senki!
GRANDVIEW FRPG
i <3 blackbird
Vissza az elejére Go down
 
Harmony Westman
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Harmony Westman
» Park a sziget közepén ♥

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GrandView FRPG :: Szórakozás :: Archívum :: Régebbi karakterlapok-
Ugrás:  
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (41 fő) Szomb. Feb. 01, 2014 6:30 pm-kor volt itt.