KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  



 

 

 Daphné & Dorian - Red Lion Pub

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
avatar



Daphné & Dorian - Red Lion Pub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daphné & Dorian - Red Lion Pub   Daphné & Dorian - Red Lion Pub EmptyHétf. Jún. 30, 2014 5:47 pm






Daphné

&

Dorian


Kedves mosolyt közvetít, megbiccenti fejét és teljes testével fordul felém mint, ha teljesen nekem szentelné magát. Ez egyszerre volt fura és különleges. Bár, ha jól belegondolok az emberek nem egymásnak háttal, a földet nézve szoktak társalogni.. habár van olyan ember, aki az esetek többségében nagyon is így tesz, mert zavarban van partnerétől, de ez esetben látom épp egy különcöt fogtam ki, egy olyan nőt, aki nagyon is biztos a dolgában, akit első benyomásra nem lehet zavarba hozni. Én viszont olyan vagyok, hogy néha-néha igen csak kellemetlen, értelmetlen helyzetekbe sodródok és keverem magam és, akkor valami őrületeset csinálok mint, amit most tettem nem rég.. Az asztal alá néztem, hogy kandikamerákat keressek, mert a lány megjelenése hirtelenjében átverésre, megheccelésre engedett következtetni és nem tudtam hova tenni! Tényleg, szélvész kisasszony szó nélkül, vagy magam álltal nem hallott szavak nélkül került a semmiből az asztalomhoz, s most bájosan vigyorog.. Nagyon kész vagyok! Lehet, hogy a figyelmetlenségem oka, hogy nem vettem észre, de istenem, ez a mix olyan remek, hogy belelendültem és elragadott, esélyem sem volt másra figyelni, persze nem mintha akartam volna, itt mindenki jól szórakozott és én is ezt tettem, az utam alatt is csak a zenére figyeltem és arra vágyakoztam. Evidens, hogy most is, amikor senki nem látja, ezt teszem! Habár megjegyzem nem egyedül vagyok a helyen.. Na de ez olyan mint, ha valami drog lenne, ami nélkül nem tudok élni, amivel együtt létezhetek csak, mert nélküle megvesznék, eltűnnék, nem lenne értelme az életnek! Egy fontos dolog, ami picikoromtól kezdve meghatároz, mondhatni ez a szerelmem, ez a másik felem! Szavai egyszeriben sokkolnak, azt hiszem teljességgel jól érzem, hogy kerekre nyílik a szemem és tátva marad a szám.. a végén csak megrázom a fejem, aztán nevetés tör ki rajtam, majd egy rajta megállapodott mosoly kúszik az arcomra, életem eddigi évei alatt, neki sikerült totál ledöbbentenie, úgy, hogy még csak nem is ismerem! Teljességgel elámultam tőle, csak néhány szó kellett, hogy igazán jó kedvre derüljek! Eddig jól megvoltam, de most, valami egészen különös öröm, pezsgés is társult hozzá, amit Ő okozott, még csak nem is tudom a nevét, de meg kell hagyni, a Csinos jelző névként se lenne rossz, hiszen nagyon is az! Ezt kár lenne titkolni, meg aztán Ő is jól viseli és tisztában van vele, elég magabiztos, sugárzik! Selytelmes mosoly és ajak harapás.. Bámulatos! Nem jutottam szóhoz, tényleg letaglózott! Ismerem én egyáltalán!? Azt kétlem, hiszen csak most érkeztem! De még is van benne valami, ami azt súgja olyan mint, ha már ezer éve ülnék itt Őt bámulva, a szavait hallgatva és reagálva arra, amit tesz vagy épp mond.. Fura! - És mi az a csúnya dolog, ami az eszedbe jutott cica!? - mosolygok rá, fejemet a kezemre támasztom - Sok ilyen fickót látsz!? - nézek körbe, majd vissza rá - Örülök a találkozásnak Daphné! - ízlelgetem a nevét, miközben kényelembe helyezkedik. - Meg kell hagyni, illik rá, jól választott, gondolom a szülei tudatában voltak, hogy micsoda elképesztő gyermeket hoznak a világra! - A szépfiú pedig Dorian, a tetkós pasi, akitől az ajkadba haraptál! - kacsintottam rá - Ugyan, semmiség! Látom jó megfigyelő vagy! Amúgy gyakran csinálod ezt!? Mármint az ajakba harapás, a szélvész mozdulatok és a jó kedvre derítés, no meg az, hogy támaszt nyújtassz a bárokban magányosan ülő embereknek!? Mert ez igazán.. hogy is mondjam, hát vonzó és nagyvonalú, kedves tőled! - vontam fel kíváncsian a szemöldököm, majd válaszolva rá elengedtem a megjegyzésem - A tetkók vonzottak ide, vagy tényleg ilyen silány a létem, hogy én vagyok az egyetlen, aki egy ilyen tömött és fűtött bárban egyedül gubbaszt!? Mentségemre szolgáljék, hogy én csak most érkeztem! - gondolkodtam el, aztán magyarázatba kezdtem, majd körbe néztem - Mindenkinek volt párja, sok ember a családjával érkezett ide, a barátaival, a szerelmével.. De nekem egyik sem volt, ami azt illeti van, csak nem itt, szóval rajtam kívül más sajnálhatni való pasit tényleg nem láttam az egyedüllét miatt.. Hát ilyen az én formám, legalább az én asztalomnál ül, egy bombázó lány! - Ezt azt hiszem, megjegyzem! - biccentettem meg az üvegem felé, majd belekortyoltam - Mármint.. mi?! - néztem a kezére, amit felém nyújtott, ujjai a nyakamon siklott végig, óvatosan érintve a bőröm és a tetovált mintát, elakadt a lélegzetem - Hűha! Hát, köszönöm! - bólintottam elismerően, amikor visszahúzódott az eredeti helyére - Szóval elkápráztattalak az első perctől kezdve! Azt hiszem listát fogok vezetni, ilyen sem történik mindig, ritka alkalmak egyike! Ki vagy Te!? - mosolyogtam, majd közelebb hajoltam hozzá, végül megdörgöltem a tetoválás helyét, mert bizseregni kezdett a bőröm ott, ahol hozzám ért - Mindegyik jelent valamit! - néztem rá az üvegemről - Neked is javarészt fontos emlékeket hordozhatnak, gondolom! Azt hiszem az emlékek így tényleg velünk maradhatnak, mert a fejünk egy idő után kiürül, feladja és elkezdi tömöríteni, leegyszerűsíteni és kidobálni a dolgokat, amikre sokáig kéne emlékeznie, amit sokáig tárolnia kellene, de az idő és az öregedés sajnos elragadja tőlünk és amikor csak bámulunk a semmibe, mert teljesen üresek vagyunk.. Nos az igazán szívszorító tud lenni! - meséltem el neki mi a véleményem a tetoválásokról - Amellett, hogy szépek és örökösek, az mellett csábítják az embereket, mint Téged! Remekül állnak rajtad is! - mosolyodtam el a komoly megjegyzésem után - Te például miért varrattad őket!? Mit jelentenek neked!? És, ha már itt tartunk, a tetkós pasik jobban bejönnek mint az átlagosak, vagy csak vicceltél az előbb!? Mert akkor elismerésem, tényleg elhittem! Rászedtél, nem is kicsit, kalapomat emelem! Ez sem sikerül mindenkinek, ez is egy első! - sütöttem le a szemem vigyorral a képemen, aztán újra az italomért nyúltam és beleittam - Hogy kerültél ide Miss Szélvész kisasszony!? Úgy értem egyedül jöttél és társaságra vágysz.. Nem tűnsz olyannak, aki régebb óta lenne itt. Te is most jöttél a szigetre!? - tudakozódtam felőle, miközben figyeltem felém irányuló töretlen mosolyát. -  


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Daphné & Dorian - Red Lion Pub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daphné & Dorian - Red Lion Pub   Daphné & Dorian - Red Lion Pub EmptyVas. Jún. 29, 2014 4:59 pm


Dorian & Daphné


Egy kedves mosoly kúszik arcom vonásaiba, ahogy egy picit megbiccentve a fejemet teljes testemmel felé fordulva szemlélgetem a mozdulatait, bár nem egészen értem, hogy mégis mit csinál. Úgy tűnik, mintha keresne valamit, vagy inkább valakit, bár kétlem, hogy ha egy személyt keresne, akkor az az asztal alatt bújt volna meg, illetve őt akkor én is minden bizonnyal észrevettem volna, amikor helyet foglaltam. De hát mivel senkibe nem sikerült belemélyesztenem a cipőmet, így azt gondolom, hogy rajtunk kívül nincs itt senki vagy tán ez egy ösztönös reakció volt, máris menekülne? Ennyire azért nem vagyok ijesztő azt gondolom, ő pedig túl jóképű ahhoz, hogy hagyjam, csak úgy lelépni, miért is tenném, hiszen az élet által felkínált lehetőségeket meg kell ragadni, mert ki tudja hol leszünk a következő pillanatban, az élet rövid, az idő pedig szalad.
- Én csak épp azt mondtam, hogy a tetkós pasik látványa, mindig arra késztet, hogy megharapjam az alsó ajkam és valami csúnya dologra gondoljak. - mosolygok sejtelmesen, ahogy megadom a választ számára és hogy valóságossá tegyem a mondatom értelmét, valóban óvatosan és finoman ráharapok az alsó ajkaimra, majd lassan elengedve, méregetem tovább a partnerem. Bár jól tudom, hogy nem ezt mondtam abban a pillanatban, amikor leültem, de miért titkolnám el, ha tényleg ezt gondolom, sosem voltam az a személy, aki bármit is elhallgasson, egy dolgok kivéve, de erről anyukámon és az orvosomon kívül senki sem tud, talán jobb is ez így. Nem akarom, hogy sajnáljanak, vagy csak azért legyenek mellettem, mert meg akarnak vigasztalni, vagy hogy szebbé tegyék a napjaimat, amik még hátravannak, hiszen jól tudom, hogy ez történne ha bevallanám, hogy halálos beteg vagyok. Azt szokás mondani, hogy az élet egy játék és hogy merjünk kockáztatni, magam pedig mindent egy lapra tettem fel, egy végső, utolsó játszmában, amelyből győztesen szeretnék távozni.
- Daphné vagyok! - mutatkozom be mosolyogva, ahogy az ülőalkalmatosságra háttámlájára csúsztatom a kezem, majd a hosszú, barna hajzuhatagom alá téve a tenyerem, megtámasztom a megbiccentett fejem és innen nézek egyenesen a srác szemeibe. Remélem nem tart túl tolakodónak, vagy épp rámenősnek, bár ha így lenne az sem túlzottan zavarna, hiszen nem fogom tagadni a jellememet.
- És téged, hogy hívnak, szépfiú? - kérdezem továbbra is egy kellemes mosollyal az arcomon, ahogy egy pillanatra körbenézek a helyen és felfedezem a hely természet adta jellemvonásait, hiszen még sosem jártam itt, de mivel remek helynek tűnik, minden bizonnyal még visszatérek ide, ha másért nem is, de azért biztosan, hogy a pultos srácot ismét zavarba hozzam. - Remélem nem veszed tolakodásnak, hogy ideültem, de tudod egyedül vagyok és amint látom te is, bár javíts ki ha tévednék. És én nem szeretek egyedül lenni és te voltál az első, akit rögtön kiszúrtam ebben a nagy tömegben. - mesélem el neki, hogy mégis mi alapon ücsörgök most itt mellette anélkül, hogy egyáltalán ismernénk egymást, vagy hogy egyáltalán megengedte volna számomra, hogy csatlakozzam. Azonban én jól tudom, hogy veszítenivalóm egyáltalán nincsen, hiszen mi bajom lehetne? Legfeljebb elküld, na és aztán, annyi minden fájóbb pont van az életben, hogy ezt is képes lennék feldolgozni, bár azért titkon remélem, hogy nem így lesz és eltölthetünk egymás társaságában egy kellemes estét. A tekintetem ismét végig szalad jól megválasztott öltözékén, kedves és csábító mosolyán, ragyogó tekintetén, majd végül szépen kidolgozott testén díszelgő tetoválásain pihentetem meg.
- Szép darab. - nyújtom ki vékony karomat felé, amin eddig érdeklődve figyelve támaszkodtam, majd a nyakára tetovált alakzatokon óvatosan végighúzom az ujjaim, csak alig - alig érintve őt, mert most tényleg benne vagyok a magánszférájában. - Tetszik. - hajolok egy picit közelebb, majd elhúzva a kezem a sörös üvegem után nyúlik, és beleiszom a kesernyés ízű italomba, de közben a pillantásaimmal még mindig őt tüntettem ki.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Daphné & Dorian - Red Lion Pub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daphné & Dorian - Red Lion Pub   Daphné & Dorian - Red Lion Pub EmptyPént. Jún. 13, 2014 9:34 pm

Daphné & Dorian



Teljesen belemerülten nyomom az ütemet a zenére, fejemben kirajzolódik egy következő mix receptje, már el is képzeltem az egész klippet, a forgatást, a táncot, a szerelést és a csajokat.. hát persze, ők sem maradhatnak ki! Talán még a húgomat is ráveszem, hogy játsszon most az egyszer velem, szerintem nagyon élvezné, de ki nem?! Bulis volna, és megoldható, szuper helyek ugranak be, ahol lerendezhetnénk és talán meglepetés is lehetne Ashnek mondjuk, ha az ő mennyegzőjére készülne, azt hiszem először sokkot kapna és jól fejbe verne érte, de utána ő is ropná velünk a zenére! - ezen elmosolyodtam - Hihetetlen, de megint Ő jár fejemben.. nem csoda, együtt nőttünk fel, már most hiányzik! De nekem erre felé vetődött az út, neki is másfele. Azt hiszem titkon szeretné ha már vele nem is, akkor mással megtaláljam a szerelmet.. de minek?! Nem kell az nekem, legalábbis elsősorban nem erre törekszem. Ezt még anyám sem értette meg, sőt apám egyenesen homoszexuálisnak nézett, mondván akkor biztos a pasikat kedvelem.. aztán nevetett.. Hát igen, az én apám már csak ilyen mókamester, heccelni próbált és felhúzni, több kevesebb sikerrel. Valahol értem miért. Azt akarja, hogy megnősüljek és családom legyen, hogy boldognak láthasson és a nyomába érhessek. Még jó, hogy nem tud az egyéjszakásaimról.. akkor tényleg kiborult volna! Viszont az a veszély nem fenyeget, hogy volt akit teherbe ejtettem! Így jól is jártam, a lányoknak is csak a kaland kellett, ez volt a természetes. Senki sem akart elkötelezettséget és szerelmet, nemhogy házasságot meg apóst-anyóst.. Papás mamást meg végképp nem játszottak azok a cica babák. Bár elég keményen tolták.. Volt is amiért szerettem ezeket az esti afférokat és kiruccanásokat, de ma már valahogy kinőttem belőlük. Legalábbis ezt várják el, nekem meg úgy kellene viselkednem. Nem nagyon tetszik a dolog, de nem akarom szégyenbe hozni a családomat, így nem hangoztatom ha volna ilyen is. Végülis az én életem, ideje élveznem! - kúszott rám egy rosszfiús mosoly, majd tovább merültem a zenében nem is figyelve, hogy mi történik körülöttem.. csak akkor eszméltem fel amikor felnéztem, hogy szóljak a pincérnek, abban a pillanatban illetődtem meg, hiszen egy lány a semmiből került az asztalomhoz.. sorsszerű! Vajon gondolatolvasó volna, vagy boszorkány?! Talán a végzet! - majdnem ugrottam egyet az asztallal együtt, de sikerült elnyomni egy mosollyal, kivettem a fülesem és megszemléltem a lányt - Hali! - nyögtem ki, majd megcsóváltam a fejem, körbenéztem vajon miért is van itt, nem hallottam, hogy hozzám szólt volna, vagy, hogy idejött volna, aztán mint a villámcsapás derült égből, hopp itt termett - Csinos darab, tetkós volt ahogy magam is, végigpásztáztam szememmel a ruha által nem takart felületeket - Ne haragudj, nem figyeltem! Mit is mondtál az előbb cica?! - mosolyogtam rá - Érdekes volt a helyzet, felettébb különös! Ki hitte volna, hogy az amit gondolsz, egyből valóra válik.. Ez talán egy showműsor én pedig az átverendő személy! Merre lehet az a kamera?! Paródia.. - tépelődtem, mindenkit, minden egyes részletet megnéztem, még az asztal alá is benéztem, pillantásom elidőzött a lány lábain, amikor pedig visszahajoltam volna, bevertem a fejem.. - Remek, szereztem egy púpot, most már lehetek teve! Igen, egyes kedves emberek mindig szekáltak valamivel, a kinézetem nem mindenkinek tetszett, volt aki állatnak nézett.. na de nem is azért amiket tettem, hanem amiért cukipofim volt és minden csajt az ujjam köré tekertem.. Átok a jóképűségem! Nem is értem miért van állat képem, tök helyes vagyok! Nekem nincs bajom vele! - elnevettem magam ahogy felkászálódtam, megcsóváltam a buksim, hogy holnapra ne kelljen fájós fejjel ébrednem - Kicsit sem nézhettem ki őrültnek.. - na mindegy, majd kiderül mennyire is hatottam rá, mert most egyre csak bambulunk a másikra - De még nincs vége az estének, az a fejfájás sem minden, még tehetek rá, ahogy a pincér meghozza az italom.. - bólintottam neki amikor kiért vele és letette elém, rögtön meghúztam az üveget, jól esett a hűvös ital, végül letettem, ujjaim köröket írtak le az üveg száján, csak később néztem újra a lányra - Volt benne valami egyszerű de még is különleges, körülötte vibrált a levegő, az aurája egyenesen tündökölt.. hoppá, hoppá, elkezdtem hallucinálni?! Dokit kell keresnem mielőtt szellemeket is látni kezdenék, vagy még rosszabb! Én egyszerű búbnak vettem nem egy agyrázkódásnak.. de mit lehet tenni?! Ilyen az én szerencsém.. totál kész vagyok! -
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Daphné & Dorian - Red Lion Pub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daphné & Dorian - Red Lion Pub   Daphné & Dorian - Red Lion Pub EmptySzer. Jún. 11, 2014 1:34 am


Dorian & Daphné


A legtöbb ember, amikor valami új helyre kerül, akkor igyekszik minél előbb felfedezni a helyszín adta lehetőségeket, magába szippantani a tudást, információáradatot és ingereket, melyek az adott helyen érik, én azonban más vagyok, nem sietek sehová sem, hiszen tudom, hogy hol van a célállomásom, ennek érdekében pedig, igazán nincs szükségem arra, hogy elhamarkodottan ítélve és felületesen száguldjak végig a velem makacsul szembe jövő helyszínek között. Grandview egy békés és kellemes kis szigetecske, távol mindentől eldugva az óceánon, ahová mindenki más és más céllal érkezik, magam pedig talán azzal a célzattal, hogy kiteljesedjék a bennem élő művész és kicsit megtapasztaljam milyen az, ha távol vagyok a jól ismert otthontól, a biztonságtól és megszokott világtól. Kecses mozdulatokkal haladok végig a járdán, ahol minden egyes léptemet az utcai lámpák közt besurranó esti Hold ezüstös fénye foglalja csillogó keretbe, míg az égre tekintve az apró kis csillagok mosolyognak vissza a csokoládé barna íriszeimben. Egyszerű fehér színű csipkés ruhát viselek, melynek szoknyarésze fekete színbe csap át, ahogy a derékban szűk pánt elvágja a combom közepéig bővülő kis ruhadarabot, ezáltal pedig éppen láthatóvá teszi a hátul a lábamra tetovált masnit. Ez az egyik kedvenc tetoválásom, amelyet elsőként varrattam magamra még annak idején, amikor szerelmes lettem ezekbe a testet díszítő alkotásokba, amelyek mindig valami életemet meghatározó eseményt vagy emléket dolgoznak fel, de akad köztük olyan is, amelyek csak azért kerültek rám, mert tetszettek, de minden esetre, egyik sem kivétel az alól, hogy sokat jelent a számomra. Mindenki másképp fejezi ki önmagát, én azt hiszem ebben találtam meg magam és bár sokan úgy ítélik meg, hogy egy nő testén ne legyenek ilyen " undormányok " engem a legkevésbé sem taszít, hogy " beszennyeztem " a tiszta testem, mert így legalább tudom, hogy nem próbáltam meg mások elvárasainak megfelelni, vagy az általuk támasztott normák szerint élni. Sok ember azt hiszem ott követi el életének legnagyobb hibáját, hogy görcsösen ragaszkodik ahhoz a gondolathoz, hogy: " Vajon mit gondolnak erről mások? " Természetesen velem is előfordult, hogy eszembe jutottak ilyen dolgok, de egy idő után szépen fokozatosan elfeledtem ezt és az egyetlen, akinek jogot adtam arra, hogy ítélkezzék felettem, az én magam vagyok és kicsit sem gondolom azt, hogy ez önzőség volna. Nem vagyok magam sem tökéletes, ezt is jól tudom, hiszen mint mindenki, én is követtem el hibákat, de pálcát törni emberek feje felett képtelen volnék, így hát elvárom én is másoktól azt, hogy elfogadják azt a nőt, aki vagyok. Mert szerintem attól függetlenül, hogy tetoválások sokasága található meg rajtam, igenis úgy érzem, hogy csinos és legfőképpen nőies vagyok, tehát innentől kezdve a magabiztosságom és az önbizalmam is teljes mértékben a helyén van, hiszen megtanultam szeretni önmagam és megtanultam harmóniában élni a saját személyiségemmel. Magassarkúm apró koppanásai visszhangoznak fel az éjszakában, ahogy végül egyre hangosodó zene szűrődik ki az egyik helységből, így hát mikor elé lépek, felpillantva nézek a névtáblára a hosszú szempilláim mögül. " Red Lion Pub " Széles mosolyom kúszik az arcom vonásaiba, hiszen mindig is kedveltem a cicákat, azt hiszem itt az ideje, hogy kicsit körülnézzek ezen a helyen, mivel ez még felfedezésre vár, azon apropóból kifolyólag, hogy sosem jártam itt. Óvatosan lépek a vidám arcok tömegébe, ahol csillogó tekintetek fogadnak, ami nyilvánvalóan a jó hangulatnak köszönhető, de magam sem vagyok rest ezt viszonozni, főleg úgy, hogy néhányan még ismeretlenül is köszönnek nekem. Körbepásztázva a kedves arcok között, azonban sebes léptekkel indulok a pulthoz, majd egy kedves mosoly keretében szólítom meg az épp ott tevékenykedő mixer fiút, aki láthatóan nem unatkozik, hiszen az este pörög. A zene miatt kicsit hangosabban kénytelen hozzám beszélni, amikor felteszi nekem az ilyenkor aktuális kérdést, még pedig azt, hogy mit szeretnék inni. Rövid gondolkodás után, rápillantok a srácra, majd ismét kedves mosolyomat megvillantva közlöm a választásom.
- Egy sört kérek. - a pultos fiú láthatóan picit megilletődik, majd miután kizárja a kezdeti sokk okozta gondolatokat, azonnal a hűtőbe nyúl és előveszi az általam kért italt, aminek üvegéről egy laza mozdulattal lepattintja a kupakot, végül pedig elém tolva az üveget, kedvesen felteszi a kérdést, hogy szeretnék-e még valamit. - Igen, a telefonszámodat. - nevetek rá, de természetesen csak viccnek szántam a dolgot, majd benyúlva a melltartóm alá előhúzom a pénzt és a pultra teszem. Nem igazán szoktam magammal ilyenkor táskát hozni, de ha betérek valahová, nem árt némi pénz, amely tökéletesen meg tud húzódni a fehérneműm alatt. - A visszajárót tarts meg. - kacsintok rá, majd arrébb tipegek az emberek között cikázva, keresve egy olyan helyet, ahol helyet foglalhatok. Nem igazán ismerek errefelé senkit, de talán épp itt az ideje, hogy ma találjak valakit, akivel kicsit szórakozhatok és beszélgethetek, akivel eltölthetem az időmet. Nem is tart sokáig míg kiszúrok egy srácot, aki az asztalán dobol feltehetőleg a zene ütemére és jól körbenézve láthatóan, hasonlóképpen hozzám egyedül van, de ezen a tendencián nagyon könnyen javíthatunk, hiszen egy meg egy az kettő. Elindulok az irányába és ahogy egyre közelebb érek, úgy válnak egyre élesebbé a körvonalai, majd mikor végre odaérek egy széles mosollyal állok meg előtte.
- Szia, szabad ez a hely? - mutatok a mellette lévő helyre az egyik kezemmel, míg a másikban a sörösüvegemet szorongatom, de végül is nem várom meg a válaszát, hanem egy kecses mozdulattal lehuppanok melléje. - Remélem nem bánod, ha csatlakozom. - biccentem meg a fejem, nem tűnik éppen olyan személynek, aki azonnal elhajtana egy ilyen dolog miatt, különben is a mondás is azt tartja, bátraké a szerencse.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Daphné & Dorian - Red Lion Pub Empty
TémanyitásTárgy: Daphné & Dorian - Red Lion Pub   Daphné & Dorian - Red Lion Pub EmptyKedd Jún. 10, 2014 5:57 pm

Daphné & Dorian



Ma új nap virradt az életemben amikor is eldöntöttem, hogy erre a Grandview nevezetű kis szigetre költözök az isten háta mögé, hogy leckéket adjak a fejlődő ifjúságnak illetve, hogy kiéljem a vágyaimat, újdonságokat keresve jövök ide és jól tudom nem fogok csalódni, ha egyszer sikerül beilleszkednem ebbe a közösségbe. A repülő út meglehetősen klassz volt, a pilótának nagyon észnél kellett lennie, ha nem akart lezuhanni jól kellett markolnia a kormányt, ugyanis minduntalan felé nyúlkáltam, kiakartam próbálni, adrenalin löketet akartam szerezni, élményekkel gazdagodni ám ezt a sofőrőm, ha mondhatom így nagyon nem díjazta, de hisz ez látszott is rajta! Azt hiszem, ha nem a tengeren át repültünk volna most egy ejtőernyővel szállingóznék le a felhők közül, a pilóta erősen fontolgatta a dolgot, láttam rajta! Nekem mindenesetre buli lett volna, sajnálatomra csak a landolás után esett meg a szitu amikor Ashlee pároslábbal rúgott ki a gépéből, mondván; "Többet nem száll be mellém, meg ne merészeljem felhívni, ha hazamehetnékem támadna, keressek mást aki elcipeli az izgága seggem, ehhez pedig széles, gúnyos vigyorral tette hozzá, hogy reméli a következő repülő utam során már megtapasztalom milyenek is az angyalok.." Vagy Kupidó?! Már nem is tudom.. a lényeg a lényeg, nyilat kapok a fenekembe.. plusz ez a bombázó a húgom barátnője, remek pilóta mindamellett, hogy Istennő a szakmában, legtöbbször szigetekre, bulizós helyekre szállít ki nagy fejeseket és parti állatokat, amolyan személyes vagy magánvállalkozása van amivel milliókat kaszálhat, nagyon is jól megy neki tényleg nem panaszkodhat! Na de aztán én is vagyok valaki, mellesleg Ő volt épp kéznél és ajánlotta, hogy elvisz! De azt hiszem több volt ezen a repülő út során mint az, hogy csak vezetni akartam.. talán Ashleere is hajtottam, akinek ez nagyon nem volt az ínyére, még fel is pofozott érte! De megjegyzem nevetve... - mosolyodom el ahogy visszagondolok a taxiban ami a sziget közepe felé visz - Imád engem és én is őt, ez tagadhatatlan! Sosem tudna rám örökösen haragudni vagy csak megorrolni, most is csak azért volt ilyen mert megvolt a havi baja én meg felzaklattam.. hát igen, mesés alkalmat fogtam ki, de mielőtt leléptem volna és útjára engedtem, még kellőképp megköszöntem neki egy szenvedélyes csókkal csak, hogy eszébe se jusson elfelejteni mindamellett, hogy nemsokára megkérik a kezét! Ez csak egy búcsú ajándék volt a részemről feléje, értékelje! Mindig volt köztünk egy fajta bizsergés ami most ért a tetőfokára.. de talán közrejátszott, hogy nekem itt a helyem, neki meg Madridban, hogy eleinte tősgyökeres tapló voltam mellette és mindig haverként tekintettem rá, akivel gyakorta mixeltem és táncoltam éjszakákon át, hol egy bárban vagy csak a partokon heverészve. Még sosem volt komolyabb, enyhe tapintások amik lezajlottak, de ennyi. Tudom, hogy fáj neki és talán lett volna rá alkalom, hogy több legyen, de én nem játszom nagy tétekben, nem keresem még az elkötelezettséget hiszen vár rám az életem, még van mit megélnem! De jobb is így neki, igazán boldog lehet majd egy pasi mellett, aki szereti! Szóval egy elpirult, szexistennőt hagytam a reptéren, kocsiba szálltam és útközben még beat boxoltam is a sofőrrel, aki immár pasi volt, de jófej, amolyan "Keni-vágja a témát parti állat, mai nemzedék.." Egyszóval élveztem, mert az utam során végig azt csinálhattam amit szeretek, zenélhettem! És ahogy kiszálltam nem volt ez másként most sem, toltam a mixeket miközben végigszambáztam az utcán, rákacsintottam egy-két szép lányra, közben Hip hoppal és Street dance-el botladoztam végig, be egy bárba, mely a "Vörös vagy piros oroszlán" névre hallgatott. Beültem és rendeltem, ma tényleg lazábbnak akarom indítani a napot, majd később ráérek komolynak lenni és megmutatkozni a sulinak is, van még időm ami azt illeti, de addig is el kell lazulni, tisztára feszes vagyok, gondoltam ezután kimegyek szörfözni kicsit, de majd még meglátom.. most szól a zene a fülesemben én meg verem az ütemet az asztalomra, ameddig várom a rendelésemet! -
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Daphné & Dorian - Red Lion Pub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daphné & Dorian - Red Lion Pub   Daphné & Dorian - Red Lion Pub Empty

Vissza az elejére Go down
 
Daphné & Dorian - Red Lion Pub
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Daphné Bellefleur
» Zoey & Dorian - Táncterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GrandView FRPG :: Grandview Szigete :: Belterület-
Ugrás:  
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (41 fő) Szomb. Feb. 01, 2014 6:30 pm-kor volt itt.