KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  



 

 

 Dexter & Daniel - A Tópart környéke

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
avatar



Dexter & Daniel - A Tópart környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dexter & Daniel - A Tópart környéke   Dexter & Daniel - A Tópart környéke EmptyVas. Jún. 29, 2014 3:51 pm


Daniel & Dexter



Mindig is furcsának tartottam az embereket, tán ez is a legfőbb indokom szörnyű valóm mellett, hogy nem igazán mentem a közelükbe gyilkolási szándék nélkül. Furcsák, nem értem őket, az érzéseik, gondolataik zúzák porrá jellemüket, gyengítik őket a soha csillapításra nem kerülő éhségük és szomjuk, melyeket vágyaik kihunyhatatlanul táplálnak, megtörik őket mások kimondott vagy épp kimondatlan szavai, kötődnek egymáshoz és olyan hamis szavakkal zárják rácsos börtönbe egymást, mint a " szeretlek. " Elítélik azt, amiről azt hiszik elítélendő, pálcát törnek egymás felett, pedig soha nem jártak a másik cipőjében, nem érezték, hogy az mennyire szorít, nem estek el egyszer sem benne, nem élték át azt, amit ő, mégis mint egy döntő bíróság hozzák meg az ítéletet, mely egyöntetű hangzással és mély mordulással hangzik fel: BŰNÖS. És mit tesznek az emberek, hiába harcoltak, tiltakoztak és küzdöttek azért, hogy az ellenkezőjét bizonyítsák, amikor kimondják az ítéletet, akkor beletörődnek és elfogadják, talán olyan ostobák, hogy még el is hiszik. De miért? Hiszen maga a teremtő keze sem volt tiszta mikor alkotott, mocskos volt a tenyere mikor teremtett, ezért leszünk hát mi mind, egytől egyig bűnösök. Van így joga egyáltalán bárkinek is elítélni a másikat? Mondhatja azt, hogy ő tisztalelkű, magam pedig gyarló? Mondhatja, de nem lesz igaza. Kicsinyességük és képmutatásuk pedig örökké elvakítja őket. Talán fájnia kellene, talán egy egykoron fájt is, hogy pálcát törtek felettem, ma már azonban csak magam vagyok, és még Isten sem ítélkezhet felettem, mert nem hiszek sem benne, sem mennyei országában, sem az áhított jóságában. Tán gondolataim azok, melyek ily mélyre rángatnak és egy pillanat alatt kerülök a tengerpart zörgő homokszemcséi közé, ahogy a férfi leszorít és kezeim közül kiüti a késem, mely egyetlen hűséges társam volt az idők során, hiszen ha belegondolok nem igazán jut eszembe más, ott van Christian, ott van Gabriel, ott van Hope vagy épp az unokaöcsém, de mindegyik a saját útját járja és magam is ezt teszem, az egyetlen állandósuló társam ez a kés, vagy épp a többi melyet mindig magamnál hordok az utam során. Az életem egy nagy körforgás, egy nagy változás, emberek jönnek és mennek - rendszerint holtan - helyszínek keringőznek, hisz otthonnak semmit sem nevezhetek. Tán vissza kellene térnem a templomba, hol magam végeztem a helyi pappal, gyilkoltam angyalok seregét, majd a legnagyobb nyugalommal kést szorítva mellkasomhoz feküdtem le aludni a vér itatta ruhámban? Tán ez volna a helyes? Nem tudom. Ma egyenlőre itt terveztem aludni a parton, vérben forogva a hullám darabjai mellett, hogy a kora hajnali első napsugarak vibráló narancsos színeinek áldozva, magam vihessem be a tengerbe a maradványokat. Azonban megzavartak, nem szeretem ha megzavarnak. Ahogy kiejti a száján, hogy meg kell halnom... micsoda megállapítások ezek, de még ha nem mondja el, magam is tudok róla, kérdezzük meg az égi tanácsosokat, bár már kezdem hiányolni a pöffeszkedő Halált, ki a hírt hozta, csak még azt nem tudom, hogy mire vár. A Halál szokott várakozni?
- Felesleges elmondanod, tudok róla. - válaszolom a legnagyobb higgadtsággal, majd ahogy hozzá fűzi, hogy nem most kívánja látni halálom, elmosolyodom. Talán megértette. Midőn felsegít, pár percig csak nézzük egymást, azonban mikor egyértelmű jelét adja egy esetleges leendő társaságnak, biccentek a hátam mögé, ahol megtalálhatja azt, amit kért tőlem.
- Csak wiskey, ha megfelel. - mondom fanyar hangszínnel, én gyilkos vagyok, ő meg alkoholista. Ismét magamhoz veszem a késemet, mely mindig mellettem volt, mely mindig segített rajtam, aztán végigmérve magamat és az engem beborító vért, úgy érzem most teljes vagyok, csak így lehetek teljes. Ha vér borít, ha ölhetek. - A neved azért elárulod? - kérdezem, hogyha már maradni szeretne, hát nem tartom vissza, segítő kéz mindig elkelhet és legalább addig sem kell magamban beszélnem. Előbb vagy utóbb ő is el fog menni, szóval aggódnom amúgy is felesleges. A kezemet a magasba emelve a késsel újra lecsapok, egyenesen a nő mellkasába, amiből ki tudja még honnan, de csobog az életető nedű. Gyönyörű, akárcsak a ránk nehezedő éjszaka. Nyugtával dicsérd a napot.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Dexter & Daniel - A Tópart környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dexter & Daniel - A Tópart környéke   Dexter & Daniel - A Tópart környéke EmptyHétf. Május 19, 2014 6:35 pm





Dexter & Daniel


"Az Élet Egy Játszma.."


Részlet; Daniel Bright, A Vér Kötelez című könyvéből;
"Ezredjére el suttogott szó, annyiszor elmondott jelentést hordozó forrás, mely már-már a valóságnak tűnik. Az élet árnyalata kesernyés érzet, a sors maga kegyetlen lételem. A múlt homályos, és a jövő lehetetlenségnek tűnő. A történések fájók, s ahogy elérkezünk a végponthoz a földre hullunk. Zokogva dőlök a falnak, majdan úgy csúszok le a mentén egészen a földig. Lábaimat felhúzom magamhoz, és kezeimet ráhelyezve hajtom oda a fejemet, mindezt úgy, hogy takarásban legyek. Könnyeim égetően folynak végig az arcomon, szívem majd belehasad, lelkem feladta, és immár gyenge vagyok.. egy mulandó jelentéktelen személy, egy csekély semmit jelentő porba szánt egyed. Porból lettem, és porrá leszek. Zokogva, s megtörve állok a jelenet előtt, amit lefolytatok. Nagyot nyelek, mély levegőt veszek, felsóhajtok, majdan szemeimet lehunyom. Elhagyott.. elhagyott mindenki, és senkim sincs. Miért büntetsz élet mond? Miért löksz a földre mindig, avagy újra, és újra mindannyiszor? Fáj.. annyira fáj ez az egész, de tudom, hogy mindezt megérdemlem, s nem szabad feladnom egy percre sem.."

Hamis világ, hazug szavak, látszat emberek, bűnös valóság, és maga a földi pokol az, mely körbe vesz. Elfojtott emlékek, ki nem mondott érzelmek, halk szívverések, ártó lelkek, ölésre hajlamos eszközök. Gyilkolás, és öngyilkosság. Erény, bátorság, segítőkész vonás.. hol van ez? Mind a semmibe tűnik el.. Mély lélegzet, és nyugtatást vársz.. egy nyugodt lelki állapotot, de nem jön el. Halkan magadba fordulva töprengsz ezen; a miérteken, de választ nem kapva zavarodsz össze. Tudom milyen nehéz eme szörnyű élet, tudom jól, hogy nehéz megélni benne, és hogy kárhozat itt minden mozdulat. Érzem a lelkembe égve a terhem súlyát; a bűnös valóm homályát, s ekkor elgondolkozom azon, hogy mit is tettem. Öltem, játszottam, fenyegetem, nem kíméltem.. s folyton csak ez ment. Ölés reggel, ölés délben, ölés este, mert egy áldozat nem elég, hanem egyre több kell. S hogy miért? Nos jó kérdés.. ha megölsz egyet az már magával ragad. Ahogy meghal, s elszáll a szemeiből a fény, ahogy a félelme beigazolódni látszik, ahogy az élettelen teste a földre hullva jelzi, hogy immár többé sohasem él. A lelke a túlvilágra kerül, míg a teste hamuvá, avagy foszlány darabkákká válik. Lábamat az egyre csak előtörekvő vér mossa, s úgy érzem ezáltal leszek ismét a bűn áldozata. Elmémet elönti azaz érzés, mely eddig nem tört elő belőlem; az élvezet adta árnykép. A vér megcsillanása a Hold fényében páratlanul elbűvölő, és ahogy tekintettemet rá emelem; rabul ejtően késztet még jobban a saját határom átlépésére. Szívem heves ütemet diktál, de légzésem ehhez képest nyugalommal telt. Érzéseim cikázva bennem marcangolnak darabokra, foszlányokra, és csekélységekre. Mintha maga a lényem értelmetlenség lenne a gyilkos hajlam nélkül. Vér, áldozat, élvezet, kés, látvány.. minden itt van a szemem előtt. Miért dobtam el ezt? Miért vetettem a semmibe? Miért, ha most mindent megkaphatnék? A lábamat még mindig a vér festi vérvörösre, ahogy immár a nadrágom is kezdi magába szívni azt, mint ama éltetőjét. Vér jellemzi az egész életem.. Nem, nem szokhattok vissza; azt nem szabad!
-Igen, tökéletesen igaz.-Mondom könnyedén.-A halálba készül mindenki, aki van olyan gyáva, hogy meghaljon.-Szavaim éles csengése jelzi a szándékot, és szerintem ez épp így tökéletes, ahogy van. Nem sokára a nyakamnál érzem a kést, amelyt nem szándékozok kifogásolni egyáltalán sem, sőt csak egy pimasz mosoly játszik közre.-Ez neked munka?-Kérdezem, ahogy végül felállva megszüntetem azt a lehetőséget, hogy a nyakamhoz tarthassa a kés éles pengéjét, mely talán kissé fel is sértette a nyakamat. Emiatt; azon a bizonyos halovány sérülésen át folyni kezd némi vérem, de ügyet sem vetek rá, mert nem érdekel az eseménysor.
-Egy nem vagyok a barátod.-Mutatom az ujjamon is a számot, hogy világosan megértse.-Kettő nem vagyok híres a feladásról.-Mutatok immár egy kettes számot, és remélem, hogy eljutott ez a tudatáig teljes mértékben, ha nem, akkor szívesen rásegíthettek. Egy pillanatra a nő fejére nézek, és beugrik pár kép a múltamból, amikor öltem.. szinte a szememben is látni lehet, hogy vonz a látvány, de nem teszek semmit, mert jól tudom, hogy nem szokhattok vissza.. nem szabad, mert akkor az életem legnagyobb hibáját követném el.-Akkor viszont csak egy megoldás maradt.-Hangom érzéstelenül csendül fel, és az események eléggé elsodortak addig, hogy talán meg is teszem.. talán megölöm, és akkor annyi, egyszóval vége mindennek. Gondolataimat az zavarja meg, hogy ő van szíves a kezemhez nyúlni, majdan emberi ujjakat helyez bele, bár nem lefelé nézek, de pontosan lehet ebből a szemszögből is látni. Szemeim élesen fúródnak bele az övéibe, és szinte nem sok választ el egy valamitől..-Nem, soha nem késő semmihez!-Megemelem a hangomat, ahogy belegondolok a helyzetembe. A reményvesztettségbe, az egyedüllétbe, és ezáltal a magányba, hisz senkim sincs. Álbarátok, hírnév, pénz.. mit ér? Oly rég csak egyedül élem az életemet eme világban, és semmi sincs, ami lelket önthetne belém, csak ez maradt, de még ezt is ellököm, mert vagyok oly annyira hülye, hogy jó akarok lenni. Elengedem kezeim közül az ujjakat, amelyek a földre hullanak, majdan a kezemre nézve látom, hogy vér borítja azt. Egy rögtönzött mozdulattal lépek közelebb a férfihoz, akit nem sokára kibuktatva a földre kényszerítek, majdan kezeitől fogva lefogom, míg a kést pedig kilököm a kezéből ezáltal.-Milyen vérben fürödni?-Hangom érzéstelenül rideg, ahogy a tekintettemet végig futtatom rajta, majdan ismét a szemeibe nézve megcsillan a tekintettemben valami.. valami kimondhatatlan.-Tudod meg kell halnod..-Hangom kellően kegyetlen.-De.. nem most.-Megfogva a kezét felállítom épp úgy, hogy legalább velem szembe térdeljen.-Segítek.-Biccentek a halott nő felé.-Cserébe.. esetleg nincs valami italod?-Kérdezek rá egy ravasz mosollyal az arcomon.


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Dexter & Daniel - A Tópart környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dexter & Daniel - A Tópart környéke   Dexter & Daniel - A Tópart környéke EmptySzomb. Május 17, 2014 6:12 pm


   
Daniel & Dexter

   

   
Vér. Mámorító és bódító illata még most is kitörően tölti be a teret és elmém legeldugottabb helyén is életre keltik a vágyat, amely még többet, egyre többet kíván magába szippantani. Szinte hallom a fülemben, ahogy a szívdobogások pumpálják a kis csatornákon keresztül ezt az izzó fénnyel rejtekeiben birtokló folyadékot, amely amikor kipattan, csillogóbb bármely drágakőnél, amely édesebb bármely édességnél és amelynek illata lágyabb bármely virág illatánál. Másoknak ez undorítóan hangzik, nekem azonban az egyetlen jó dolog, amit felhozhatok az életem során ha azt kérdezik tőlem, hogy mi az amit szeretek benne. Ez az egyetlen dolog, amiben örömömet lelelem, amivel boldogság érzése megkerülhet, ez az egyetlen dolog, amivel élvezetet tudok kicsikarni mindig fagyos szívemből, ezért pedig nem nagyon érdekel, hogy ki mit gondol, nem fogom letenni a késem. Soha. Ahogy közelebb sétál és ismerteti velem tetteimet, rápillantok és tekintetemet még egy pislogás sem szakítja félbe, talán bűntudatot próbál bennem ébreszteni azzal, hogy újra és újra elmondja, mit műveltem, úgy érzem az időzítés nem csak, hogy felesleges, de késő, túlságosan késő.
- Szükségtelen ismertetni a részleteket, itt voltam. - mondom rezzenéstelen arccal, miközben ő végre elém ér és a kezét a vállamra teszi. Ha van valami amitől még inkább undorodom, ha idegenek taperolnak indokolatlanul, hiszen az érintésnek hatalma van, azok mindig kifejeznek valamit, de ez az ő esetében teljesen értelmetlen volna, hiszen soha ezelőtt nem találkoztunk még egymással. Pár percig csak nézegetem a vállamon hagyott kezét, majd reagálva egy mozdulattal lesöpröm onnan, én pedig a kést továbbra is szorongatva állom a pillantását szigorú tekintettel.
- Valamint szükségtelen a halállal fenyegetőznöd, mikor eleve odakészülünk. - közlöm tényszerűen miközben megemelem a torkához közel a késemet, de ez csak ösztönös mozdulat, nincs benne semmi érzelem, idegesség vagy fenyegetés, ezt pedig üres tekintetem is tökéletesen elárulhatja számára. - Segíteni akarsz? Akkor állj arrébb és hagyj engem dolgozni. - emelem el a késemet, amikor is ő végre kiegyenesedve áll fel, én pedig visszatérhetek ahhoz, amit elkezdtem, bár érzem magamon a tekintetét, ezért morgó hangommal folytatom a gyilkolási rituálé utolsó mozzanatait és szemrebbenés nélkül vágom le a lány csinos kis fejét, melyet a gerince roppantása akadályoz, majd végül megadva magát, újabb vértenger csap fel a testéből. - A pszichológusi előadásod kiválóan sikerült barátom, de senki kedvéért nem fogok leállni. Neked talán sikerült, szívesen megtapsolnálak, de éppen tele van a kezem. - emelem fel a lány fejét a hajánál fogva, természetesen úgy, hogy ő is pontosan jól lássa, majdan hirtelen mozdulattal arrébb dobom, egészen a vízhez közel. - Nem fogok leállni és tudod miért? Mert nem akarok leállni. - folytatom a test szabdalását, mintha még mindig egy roppant természetes dolgot végeznék. Áthajolva a testen a késem egyetlen suhintásával vágom le a hölgyemény ujjait, amikor is észreveszem, hogy egy gyűrű pattan le a földre, ami azt jelzi, hogy ennek a fiatal lánynak volt valakije. Roppant érdekes, de nem sajnálom. Összeszedem az ujjakat és a késem a nő mellkasába vágom, majd felegyenesedve az ismeretlen férfihez, megragadom a kezét és a tenyerébe nyomom az ujjakat, hogy aztán mélyen a szemébe nézve nyomatékosítsam szavaimat. - Már túl késő, üdvözöllek Dexter poklában. - eresztem el végül, ahogy vér kezd csepegni immáron az ő kezéből is, egyenesen abba a tengerbe ami a lábunk előtt vöröslik meg ezen a csodás napon.
   


A hozzászólást Dexter Dempsey összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 29, 2014 3:04 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Dexter & Daniel - A Tópart környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dexter & Daniel - A Tópart környéke   Dexter & Daniel - A Tópart környéke EmptySzer. Május 14, 2014 2:16 pm

Dexter Dempsey & Daniel Bright

"Az élet nem holmi játék.. a gyilkolás nem megváltás.. vedd észre hát, hogy ennek itt, és most.. véget kell vetni!"


Könnyed játszmát lehet űzni egyes emberekkel, hisz sokan azt sem tudják, hogy az élet értelme mit jelent. A manipulálás egy irgalmatlan nagy eszköz, és aki ezzel rendelkezik az mindent megkaphat, avagy elérhet az élete során. Hatalmat, hírnevet, pénzt.. Egy-egy ember van olyan naiv, hogy feltétlenül bízni kezd másokban, és épp ez okozza a vesztét ebben a világban.. hisz itt nincs irgalom, avagy jóság árnyalata. Semmi sem utal a boldogság fogalmára. Minden romlott, elveszett, elrontott, és csak szenvedést nyújt az élet! Letettem arról a hatalmas nagy tehetségemről, amely a véremben van, de csak azért, mert úgy gondoltam, hogy ideje befejeznem, ideje valaki másnak lennem, de most minden egyes percben belülről szétmar annak a tudata, hogy ölés. Ölni akarok, mert.. mert hiányzik, mert egyedül vagyok, és mert csak ez az egyetlen dolog, amely megmaradt nekem. Családi vonás, örökség, avagy hatalom ez.. de én úgy érzem, hogy maga a pokolba süllyesztő vágy, mely már-már felemésztve lök a földre. Minden mi bennem van elnyomom mélyre, így akárki is akarná látni a bennem rejlő érzelmeket nem tudja felfedezni. Szívem dobbanása rohamosan növekszik, és az alkohol úgy árad szét az elmémben, sőt az egész testemben, mely valamely kábítószer, ami végre megszünteti az érzelmet bennem. Nem vagyok annyira részeg.. még nem, hisz ahhoz rengeteg tényező kellene még. Nem is szoktam magamat halálra inni.. sohasem tenném, csak van, amikor egyszerűen nosztalgiázom, és ez is egy ilyen pillanatok kellegének az egyike. Talán abba kellene hagynom az önsanyargatásom, vagyis milyen önsajnálatról beszélek? Nem sajnálok én az égvilágon senkit sem, csupán az ölés iránti vágyamat kellene kiirtanom magamból, persze ha ez menne is.. Mély levegőt veszek, ahogy immár szembe találom magamat egy gyilkossal. Ugyanolyan, mint én.. élvezi az ölést, a vér mámorító látványát, és azt, hogy emberek millióinak életét olthatja ki, de nem.. ez nem megoldás. Sem nekem, sem neki.. Közelebb indulok felé, ahogy szemrevételezem a terepet, és meglátok egy hullát a földön. A testből nagyon sok vér folyik szerte-széjjel.. undorító.. vagyis élvezet, na jó elég ebből. Elkapom onnan a tekintettemet, és a srácot nézem, ahogy igencsak közel sétálok hozzá. Tekintettem játékos csillanással furódik a szemeibe, ahogy végül megállok a hulla mellett, de mégis közel kerülök ehhez az ifjú emberhez. Végig siklik rajta a figyelmem, ahogy elkönyvelem, hogy nem akárkivel van dolgom, és ahogy a szavaiból kivehettem engem is simán megölne, de hát miért is ne élvezném én ezt?! Cipőmet vér áztatja el, és a vérvörös látvány talán meg is babonáz egy pillanatra, ahogy letekintek, de nem hagyom, hogy magával ragadjon, inkább az ismeretlen férfit tüntettem ki az előkelő figyelmemmel. Kezemet megemelem egy pillanatra, ahogy elmutatom neki, hogy merre van az erdő iránya, ha újabb emberre vágyna.. míg végül beszélni nem kezdek.
-A világon egyetlen dolog létezik a gyilkosok számára az eszköz.-Suttogom, ahogy megindulok a barátom felé, bár ez még közel sem nevezhető annak, de nem baj.. én nekem most ehhez van kedvem.-Nem mindegy, hogy az áldozatot mivel, hogyan, és milyen módszerrel öli meg az adott illető. Látom te a kést szereted.. és az emberek darabolását.-Hangom kissé ironikus csengésűvé válik.-Ugyanakkor, mint szavaidból kivehettem minden bizonnyal engem is betudnál a gyűjteményedbe, de hagyj mondjak valamit.-Lépek elé, és egy egyszerű mozdulattal a vállára teszem a kezemet.-Én nem vagyok azon tagok egyike sem, akik a megölhető kategóriába tartóznak, ha esetleg engem szemeltél ki, akkor sajnálom, de el kell, hogy térítselek a célodtól.. engem holmi kés, és főleg te.. nem ijesztesz meg!-Mosolyodom el végül.-Szóval keress más játszópartnert, mert engem túl nehéz lenne megölni.. persze próbálkozni szabad, de hogy végül oda az életednek.. az is tuti.-Elengedve végül mellé lépek, és a füléhez hajolva suttogok számára.-A gyilkolás nem enyhít semmit.. nem leszel tőle boldogabb, nem lesz tőle családod, szeretteid.. érdemtelen űzni.-Mutatok a hullára, ahogy visszasétálok az élettelen testhez, és leguggolva tanulmányozom.
-Mond mit adott ő neked?-Nézek végig a fiatal nőn, akiből a vér csak egyre jobban folyik. Kezemet a lány nyakára helyezem végezetül, és belenézek az élettelen szemekbe, amelyek nyitva vannak, amelybe már nincs fény, csak üresen tekintenek rám.-Mi ebben a mámorító érzet? Megölsz egy ártatlan lelket, aztán újabbat, és újabbat, míg belülről önmagadat pusztítod el végleg?-Emelem magam elé a kezemet, ahogy megfigyelem a mámorító vért.. egy pillanatra közelebb emelem magamhoz, és akár furcsának is tűnhet, de végül megkóstolom.. nem, nem vagyok vámpír, az azért túlzás lenne, sőt nevetséges.-Gondolom először felvágtad a torkát egy kicsit, hogy lásd a rémületét, aztán még jobban, hogy meghalva essen a földre, és te lásd a szemeiből kihunyni a fényt.. végül pedig a gyomrába szurkáltad azt az eszközt mind addig, míg sok-sok vér el nem lepte a terepet.-Figyelek fel ifjú társamra.-Utolsó lépésként, pedig akármilyen gyomor forgató.. a vállába döfve azt elvágtad az egyik csontját, és ezáltal erősebb vérzés, sőt ilyen sötétebb színű vér keletkezett, ugye?-Mint valamely nyomozó ismertettem a tényeket, pedig koránt sem ez a foglalkozásom.. csupán író vagyok, aki eléggé jártas a gyilkolásban.-Mindez szép is lehetne, ha értékelném.. de mivel nem ölök, ezért bátran állíthatom neked, hogy ez mit sem old meg.. mióta abbahagytam felszabadultam. Tudod vannak olyan dolgok az életben, amik megnyíltak előttem.. és ez számodra is lehetséges, csak tedd le azt az eszközt..-Mutatok a kezében tartott élés pengéjű késre.-Segíthettek..-Hangom bámulatba ejtő.-Ezen az éjszakán meg fog változni minden..-Suttogom mosolyogva.-Vagy te szoksz le, vagy én szokok vissza, de inkább a te szokj le kategóriát kérném, de rögtön.-Nevettek.-Nem vagy egyedül, senki sincs egyedül, csupán annyit kell tenned, hogy vége, és engedd azt, hogy a vér helyett emberek kerüljenek hozzád közelebb.. a vér kárhozat, az élet pokol, de.. ha nagyon akarod lehet jó irányba terelni.-Felállok végül, és kiegyenesedve még mindig a női holtestet nézem egy ideig, amikor is végül ránézek.
-Állj le.. addig, amíg nem késő, és amíg ez a világ nem lesz miattad, és mindenki más miatt egy élő földi pokol!-Mutatok rá, és majdan magam mellé eresztve a kezemet veszek egy igencsak mély levegőt. Tekintettem szemeibe néz, és igazolja, hogy amit mondtam komolyan is gondolom.. Le kell állnia!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Dexter & Daniel - A Tópart környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dexter & Daniel - A Tópart környéke   Dexter & Daniel - A Tópart környéke EmptyHétf. Május 12, 2014 12:20 pm


Daniel & Dexter


Halk sikoly sejlik fel a messze meredő távolban, ahogy visszhangozva alszik majdan el a félelemtől meggyötört hang, melyet az erdő mélye szippant a végletekig magába, hogy eltüntesse, mintha soha nem is létezett volna. Madarak reppennek fel nyugvó állapotukból, ahogy az összeboruló fák suttogják, itt jár a gyilkos, itt lépdel, Dexter. Életünket azon pillanatok határozzák meg, amikor eláll a lélegzetünk, tartja a mondás és ez a legnagyobb igazság, amelyet valaha bárki is mondhatott, hiszen egyetlen pillanat létezik, a mostani, midőn megcsillan az áldozat szemében a fény, melyet félelem, kétségbeesés, szomorúság és fájdalom enyvelege kever össze egy sűrű, sötét ponttá a szembogarakban, hogy talán meghatódásra kényszerítsen engem, kinek éles pengéjén villan meg az esti Hold fénye. Az én szememben pedig a megbánásnak, bűntudatnak szikrája sem pattog mindössze az őrület és az éles vágy szorosan kézen fogva szólal meg szempilláim alól, melyek meredten bámulnak a velem szemben álló meggyötört személyre, kinek az ajkai sírástól remegnek.
- Gyönyörű lesz, ne félj. - mosolyodom el, ahogy megemelem az éles pengéjű késem, melynek markolatára egy tekeredő kígyót helyeztek, kinek mérge legalább olyan mérgező, mint az én elmémben nyugvó tébolyulat. Megannyi ember vére folyt már kezeim közé és gyönyörűbbet egy festő táj sem nyújthatna számomra, mint a vértenger, mely a lábaim előtt terül szét, mikor egy - egy élettelen test csapódik vissza a földről, ahogy aláhullik a semmibe.
- Ne, bánts kérlek, nem csináltam semmit. - próbál hátrálni könyörgően, miközben a szemét már teljesen tisztára mosták a könnyei, így aztán azok fényesebben ragyognak, mint a csillagok az égen. Ez az ami vonz, a folytonos csillogások kioltása, hogy eltűnjön a fény a szemek sarkából, miközben átveszi a hatalmat a mélységes csend és üresség.
- Ne keress miérteket, nem szükséges. - lépek egyre közelebb, majd mikor elébe élrk egy apró vágást ejtek a lányt arcán, amiből cseppekben kezd folyni a vér, szinte egy ütemre azzal, ahogy vékony hangján borzongva felszisszen, az én tekintetem pedig egyre mániákusabbá és egyre erőszakosabbá válik a vöröslő életet adó nedű láttán. - Hát nem csodálatos? - teszem fel a kérdést, de választ egyáltalán várok rá, hiszen erre ő bizonyára nem tudna megfelelni, én pedig saját magam létének már oly sokszor feltettem ezt a kérdést, hogy akaratlanul is tudom mi rá a felelet. A káosz a fejemből eltűnik, a vér összerakja bennem a kis mozaikokat és mielőtt bármi más történhetne, magasba emelem az éles pengéjű eszközt és egy feszes, határozott majd hirtelen mozdulattal vágom át a fiatal nő torkát, amiből a felcsapó vér beteríti az arcomat én pedig rögtön elhunyom a szemem, mikor megérzem a melegségét a hideg bőröm felületén. Mennyei érzés, bár a megfogalmazás kicsit sem az, ugyanis hitem már rég odaveszett, Isten pedig a gyűlöletemen kívül mást nem is kaphatott volna tőlem, de már azt sem, hiszen az érzések a végletekig kivesztek a lelkemből, szívemből, a testemből és az elmémből. Hallom, ahogy az élettelen test a földre esik és lelki képeim előtt újra és újra felidéződik, ahogy elszállt a fény a szeméből, majdan mikor szempilláim kipattannak a véres öltözékem mögül tekintek le rá, ahogy a nyakából patakokban folyik a vér, szépen csendesen. De nem elég, még több vér kell. Lendületesen térdelek le az immáron halott nő mellé és egy határozott mozdulattal vágom a gyomrába a késem, egyszer, kétszer, sokszor, a huszadik szúrás után ugyanis már soha nem szoktam számolni. A ruháját átitatja a vörös színű folyadék, ahogy kibuggyan, de a textil képtelen ennyi vért magába szívni, ezért a nő derekán végig folyva kezd az csöpögni a földre. Elégedett mosoly kerül az arcomra, ahogy magam elé emelem a véres pengét és szemlélgetni kezdem, ez az egyik kedvenc késem, amely olyan éles, hogy könnyedén csúszik át még az emberi húson is. Csak egyetlen mozdulat, ahogy a nő vállába vésem az eszközöm és addig mélyesztem benne, míg el nem jutok a csontig, melyet percekig feszegetve török ketté erős mozdulataimmal, ezáltal pedig az egyik kéz már el is távolodik a testtől, amiből eztán ömleni kezd a sokkal mélyebb sötétségű vér.
- Remek munka, Dexter. - dicsérem saját magam, aztán pedig léptek zaja zökkent ki a kis rituálémból, majd egészen beszámíthatatlan részegségtől dülöngélő személy bukkan fel a látókörömben és el kezd hozzám beszélni. Első sorban nem voltam biztos benne, hogy hozzám intézi szavait, de miután rajtam és a hullámon kívül nincs itt senki, kétlem hogy magában dörmögne.
- A kialudt fény gyönyörű, de a töménytelen vér az igazi mámor. - válaszolom röviden és tömören, teljesen higgadtan, mintha a világ legtermészetesebb dolga volna az, hogy gyilkolok. De hát az is, hiszem magam sorozatgyilkos volnék, így hát igen, ez számomra természetes, még akkor is ha nem sűrűn beszélgetek erről senkivel, bár valójában amúgy is keveset beszélek. - Igaz, egy valaki nem elég, hiszen mindig kell újabb és újabb, kell egy következő, hogy csillapítsd a kielégíthetetlen éhséged, és néha előfordul, hogy az áldozat egyszerűen csak melléd sétál. - pillantok fel rá, még mindig a véres késem szorongatva, tán észrevehető, hogy ez egy enyhe célzás volt feléje, bár nem terveztem hogy ma több embert is eltűntetek, de ha fent áll a veszélye, hogy ez számomra rosszul süljön el, akkor semmi sem jelent akadályt. Még egy olyan személy sem, akivel láthatóan, érezhetően is erős és hasonló lelki közösséget ápolunk.


A hozzászólást Dexter Dempsey összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 29, 2014 3:05 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Dexter & Daniel - A Tópart környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dexter & Daniel - A Tópart környéke   Dexter & Daniel - A Tópart környéke EmptyKedd Május 06, 2014 8:01 pm

Dexter Dempsey & Daniel Bright


"Az élet színezet nélkül nem az igazi.."


Mélyen kortyolok a whiskyből, miközben úgy szorongatom az üveget, hogy az menten darabokra törik kezeim között. Az ital jól esik, és szinte már-már ámulatba ejtően csábít a mámor felé, ahogy végig kaparja a torkomat. Felejteni.. oly sok év után felejteni mindent, ami fáj, és elnyomni a megrögzötten előtörekvő vágyamat, mely arra késztet belülről, hogy öljek, hogy újabb embereket tegyek el láb alól, hogy újabb áldozataim legyenek, akik vérbe fagyottan halnak meg. Újra iszom az italból, és teljességgel úgy bámulok meredten magam elé, mint aki szellemet lát, vagy már magam sem tudom. Végül lassan, de biztosan tovább indulok az erdő belseje felé, ahogy tekintettem megállapodik a néha mellém kerülő fákon, vagy csak a talajt bámulom lázasan.. néha viszont az égre is feltekintek, mely már rég sötétbe honol. Csillagok övezik a helyet, és a Hold fénye nyújt csupán egyetlen olyan pontot számomra, amely megvilágítást ad a környékre. Egy újabb korty az italból, és egy újabb alkalom a felejtésre.. de nem megy, mintha oly megszállottan üldözne az ölési vágy, mintha minden gondolatom, és tettem csak ez lenne.. csak ez az egyetlen gondolati kör forog az elmémben, mely az őrület netovábbja felé kerget. Felnevettek, és hangom íme betölti a teret.. kínom kellős közepén nevettek, ahogy térddel esek a földre, és egy fájdalmas, de mégis igaz üvöltéssel jelzem itt létemet.. a semminek? Igen, talán annak, de megeshet, hogy más is hallotta. Egy író, aki iszok, egy művészlélek, aki sanyargatja magát, egy tanár, aki nem képes túl tenni magát egy vágyon, egy igazgató, aki szánalmas őrült, avagy elmebeteg. Családi átok, nem de? A francba a család fogalmával, amikor apám egy mocskos szemét volt, aki kínzott, megvert, bezárt a pince legmélyére, és ezek után rajtam gyakorlatozott.. s anyám? Csak nézte kitűrően, hogy apám miket művel.. borzalmasak, de sebaj, mert meghalt mindkettő, és remélni merem, hogy a pokol legmélyén rohadnak meg, avagy égnek, és kínjaik közepén a nevemet suttogják! Remélem fáj, drága anyám, és édesapám.. Fájjon csak a nyomorult lelketeknek, a testeteknek, mely kárhozott, hisz nézzétek mit tettek velem; egy őrült gyilkossá varázsoltatok! Mélyen fújom ki a levegőt, és arcomon egyetlen egy érzelemre utaló jel sincs, sőt nem sírok.. mára már úgy kihalt belőlem ezen fogalom, hogy csak nevetni tudok magamon, és ezen a pokolian unalmas életemen. Felállok, és meghúzom az italt eközben, míg lassan, de biztosan újból megindulok előre. Haladok az erdő belsejébe egyre mélyebbre, és egyre beljebb, ahogy a sötétség csak növekszik, és ahogy én elvesztem a józan eszem az ital miatt, hisz honnan tudjam, hogy ez már hanyadik. Nem számoltam ide fele jövet, csak tettem, amit kellett, csak csináltam, amit a szívem diktált, és az ez volt.. ez itt; az ivás! Ahhoz képest, hogy estére írást terveztem, hogy a könyvem egyikét folytassam, nos elég szépen átment ez egy esti partihoz, amelyben a bánatomat nyomom el.. és ezek a gondolatok, amik átjárják az elmém nem józanságomra vall, hanem részegségemre, bár túl józan vagyok ahhoz, hogy ennyi megártson nekem. Nekem.. hisz hangomon nem érződik, hogy ittam.
-Az élet egy pokol!-Üvöltök fel játékos hangszínen, ahogy kezeim közt széttöröm az üveget, és majdan elengedve azt hagyom, hogy az üveg szilánkok a földre hulljanak. Kezemről vér csepeg, és immár annyi év után nem más vérre van a kezemen, hanem a sajátom. Magam elé emelem a véres karomat, és úgy nézem az ujjamat, sőt a tenyerem, melyben pár szilánk még ott lapul.-Remek! Tudok én, hát miért ne tudnék!-Káromkodok egy sort, ahogy gyorsabb tempóra váltok, és ezáltal mintha csak tudnám merre megyek közelítem meg rohamosan a célállomást.-Én annyira, de annyira sajnálom.. hogy nem tudok azonosulni veled, mennyei Isten, de kár, hogy nem hiszek benned!-Rázom meg a fejemet, ahogy megközelítem a tópartot, majdan a vízhez sétálva lehajolok, és lemosom a kezemről a véremet, míg az apró szilánk darabokat kihúzgálom belőle. Röhögve nyugtázom, hogy nem is vagyok olyan egyedül, de nem vetek rá nagy gondot, míg be nem fejezem azt, amit elkezdtem, majdan felállva nézek rá a srácra, aki menten meg is ölhetne a tekintetével, vagyis legalábbis ezt veszem ki.. megakar ölni, vagy mégsem? Rendben, jól van.. sokat ittam, vagy tényleg gyilkos a gyilkossal dolgot játszunk?
-Nagyon szimpatizálok eme páratlan tekintettel, de nem lehetne, hogy nem rajtam próbálod ki?-Kérdezem meg, ahogy közelebb lépek felé.-Tudod.. nagyon, de nagyon ismerős a helyzet.. én magam is űztem ezt, de ha kérhetném, akkor keres rajtam kívül más áldozatot, mert én nem adom egy könnyen magam, és.. ha még vissza is esek.-Megrázom a fejemet.-Akkor magát a földi poklot idézem elő mindenkinek.-Teszem még hozzá halkan, majdan hirtelen gondolattól vezérelve lépek mellé, és felveszem ugyanazt az irányt, amelyet ő diktál, míg fel pillantok az égre.-Magányos éjszaka.. egyedül a sötétben. Eltévedt emberek járkálása, eszetlen személyek rohangálása, avagy egy pár ember táborozása az erdő mélyén.. és amikor megpillantod tudod, hogy gyilkolnod kell.. nem segít rajtuk senki, nem menti meg az életüket semmi sem, csak meglépsz valamit, és megölöd őket, s íme vége mindennek. Ahogy kihuny a szemükből a fény, ahogy rájuk pillantva látod a távozásukat, ahogy könyörögnek, szenvednek, és az utolsó szív dobbanásuk is majdan elvész.. végül pedig.. nos előtted esik össze holtan, vagy a karodba esik össze az élettelen test.-Kalandozok el, ahogy bele élem magamat a helyzetbe, és tudom azt, hogy ő is ezt élvezhet eközben az egészben, és tudom, hogy pontosan ez folyik benne az egész jelenet alatt.-De hát a halál nem minden.. egyetlen személy nem elég, hisz folyton újabb kell.-Hangom érzéstelen, sőt már-már színezetlen, és ezzel zárom le a témát, melynek értelme nincs.. az alkohol teljesen elárasztotta az elmém, és azért beszélek ily sületlenségeket, mert én ugyan abba az állapotba vissza nem esek! Nem, mert akkor feladnám az elvemet, és feladnám az eddigi küzdelmemet, melyet ezzel szembe folytattam. Veszek egy mély levegőt, és rápillantok újdonsült.. barátomra?! Ki tudja az élet mindig rejtélyeket hordozz, és már csak az érdekelne, hogy ő ehhez mit szól, mármint hozzám, és ahhoz, hogy ilyeneket mondtam.. vagy tettem, nos egyre megy, nem de?!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Dexter & Daniel - A Tópart környéke Empty
TémanyitásTárgy: Dexter & Daniel - A Tópart környéke   Dexter & Daniel - A Tópart környéke EmptyKedd Május 06, 2014 7:21 pm

***
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dexter & Daniel - A Tópart környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dexter & Daniel - A Tópart környéke   Dexter & Daniel - A Tópart környéke Empty

Vissza az elejére Go down
 
Dexter & Daniel - A Tópart környéke
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Daniel & Talulah - Móló és környéke
» Temető ♥
» ł Daniel Bright..
» ł Daniel Ajándékai..
» Dexter Dempsey

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GrandView FRPG :: Grandview Szigete :: Belterület-
Ugrás:  
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (41 fő) Szomb. Feb. 01, 2014 6:30 pm-kor volt itt.