KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  



 

 

 Színpad ♥

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
avatar



Színpad  ♥ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Színpad ♥   Színpad  ♥ EmptyHétf. Feb. 24, 2014 7:23 pm

-Egy jobb Rómeó? Na szép! - "duzzogok", majd mikor odajön hozzám kiskutya szemekkel nézek rá -Már kezdtem kétségbe esni, hogy van nálam jobb! - mosolyodom el végül és megcsókolom -Amúgy vállalom a kockázatot! Legalább megnézlek magamnak terepen is! - nevetek, majd a vállamra dobom a táskámat és nézem, ahogy ő is összeszedi a holmiját-Kérni is szeretném ,hogy járj a nyakamra, ameddig csak lehet! Mondjuk nem tervezem, hogy lelépnék bárkivel is, most, hogy rád találtam! - puszilom meg a homlokát, majd a kezébe kulcsolom a kezemet, ami valahogy olyan boldog érzéssel tölt el -Mindig is ki akartam próbálni, milyen kézen fogva sétálni a szerelmünkkel! - mosolygok rá és akijárat felé indulok vele, de megtorpanok -Szögezzünk le valamit! Faye-jel csak óvatosan! Néha szeszélyes, de majd segítek neked! - húzom magamhoz egy újabb csókért, majd kilököm az ajtót és kisétálunk a teremből a motorhoz.




A JÁTÉKTÉR SZABAD!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Színpad  ♥ Empty
TémanyitásTárgy: Derek & Paige   Színpad  ♥ EmptyHétf. Feb. 24, 2014 11:11 am

" Az élet nem arról szól, hogy várjuk a vihar elvonulását, hanem hogy megtanuljuk hogyan kell táncolni az esőben. "

Színpad  ♥ Ana-brenda

Miközben megcsókol és én átkarolva viszonozom azt, óvatosan az egyik kezem a kezébe csúsztatva kiveszem onnan a slusszkulcsokat. Nem most voltak már a nagy versenyzői álmokkal dédelgetett napjaim, de vezetni természetesen nem felejtettem el és valószínűleg bajt okozni sem. - Legutóbb mikor komolyan vezettem a kórházban kötöttem ki, szóval ha mindezt az apró ám igen csak el nem hanyagolható tényezőt is bevállalod, akkor nagyon szívesen vezetek. - mosolyodom el, ahogy rápillantok. - Attól pedig nem kell félned, hogy lecsapnak a kezedről, bár ha jönne egy nálad tökéletesebb Rómeó. - lépek el tőle és úgy csinálok, mint aki erősen gondolkodik az ügyön és közben fel alá járkálok. Elég komoly arcot vágok, mint aki tényleg halálosan komolyan érti, aztán hirtelen Derek elé lépek és mélyen a szemébe nézve válaszolok neki. - Nem, nálad tökéletesebb nincsen, szóval el kell keserítsem méltóságodat, de még egy ideig nem fogsz megszabadulni tőlem. Vagy úgy nagyjából soha.  - nevetek fel, ahogy odabújok hozzá és ismételten átölelem. - Szóval ne is álmodozz arról, hogy lelépsz egy másik csajjal, mert bosszúból el fogom lopni tőled Faye-t és aztán addig járok a nyakadra, amíg vissza nem jössz hozzám. - bököm meg egy picit a mellkasát miközben az immáron nyugodt szívverése zökkent ki a gondolataimból. Behunyom a szemem és így hallgatom, engem is megnyugtat, oly annyira, hogy ismét elkalandozok és feltűnően sokáig hallgatok.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Színpad  ♥ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Színpad ♥   Színpad  ♥ EmptyVas. Feb. 23, 2014 9:54 pm

Magamra húzom a kabátomat -Valahogy éreztem, hogy ez lesz az ötleted! - ölelem át a derekát -Faye miatt nem kell félned! Bár boldog kapcsolatban élek vele, talán itt az ideje, hogy hús-vér emberrel próbáljam ezt a kapcsolatosdit! - húzom magamhoz egy apró csókért, majd felállok a színpadról. -Vezetsz? - mosolygok csintalanul és megcsörgetem a slusszkulcsomat -Kíváncsi vagyok arra a versenyzős lányra, akiről meséltél! - kacsintok rá és a napszemüvegemet a fejére teszem -Igazi motoros vagy! Még a végén nekem kell félnem, hogy lecsapnak a kezemről! - nevetek és magamhoz húzom szorosan -Akkor mehetünk? Oda, ahová csak szeretnél! - suttogom a fülébe, majd újra megcsókolom szenvedélyesen, azután kérdőn és várakozva nézek rá.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Színpad  ♥ Empty
TémanyitásTárgy: Derek & Paige   Színpad  ♥ EmptyVas. Feb. 23, 2014 9:26 pm

" Az élet nem arról szól, hogy várjuk a vihar elvonulását, hanem hogy megtanuljuk hogyan kell táncolni az esőben. "

Színpad  ♥ Ana-brenda

Elmosolyodom, ahogy hallgatom a szavait, majd a tekintetem ráemelve válaszolok. - Rám esett egy könyvespolc. - próbálok viccelődni, ahogy átölelem, de közben tudom, hogy ilyen választ nem adhatok neki, hiszen bolondnak nézne miatta. - Nagyon sok pszichológiai könyvet elolvastam, sok olyat is, ami több ezer oldalas volt. Na nem azért, mert pszichológusnak készültem, egyszerűen csak úgy éreztem, hogy fel tudom őket használni a színházban egy - egy szerephez. Tudod, könnyebb úgy eljátszani egy szerepet, ha képes vagy azonosulni a jellemmel és ha igazán meg akarod ismerni az emberi lelkivilágot, akkor mi más nyújthatna neked segítőbb kezet, mint a pszichológia. - mosolygok rá, ahogy elmesélem, talán nem biztos, hogy ésszerűnek gondolja, de ez legyen a legkevesebb. - Nem is tudom, most olyan jó itt, de esetleg bemutathatnál a sokéves szerelmednek Faye-nek. - mosolyodom el, ahogy felállok az öleléséből és előtte megállva lehámozom magamról a kabátját és átadom neki. - Azt hiszem megszáradt a ruhám, már nyugodtan visszaveheted, rajtad amúgy is sokkal jobban mutat. - mosolyodom el, ahogy odalépek majd a kezeimmel átkarolom. - De azért remélem, hogy nem kell, majd Faye-jel vetekednem a kegyeidért, mert azt hiszem vele még én sem vehetném fel a versenyt. - nevetem el magam, ahogy belegondolok ezekbe a dolgokba.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Színpad  ♥ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Színpad ♥   Színpad  ♥ EmptyVas. Feb. 23, 2014 8:38 pm

Mosolyogva hallgatom amiket mondd nekem -Hát a magánéletben már érzem a sikert, azt hiszem. A munkámban meg majd elválik mi lesz. - vonom meg kicsit a vállam és szorosan a derekára fonom a karomat és felnézek rá -Honnan tudsz te ennyi mindent? Nem találkoztam még ilyen emberrel, aki mindenhez tud valamit hozzászólni. intelligens, okos...csodálatos vagy Paige! - puszilom meg az arcát és újra a vállára hajtom a fejem -Olyan jó ez most így! Szeretnék itt maradni, így...Veled! sokáig, vagy mindig! - mosolygok és ismét behunyom a szemem. Magamba szívom édes illatát és szinte elábrándozom. Nem tudok betelni ezzel az érzéssel, hogy itt ül az ölemben és érzem, hogy ugyanazt érzi, amit én és ez felemelő érzés. -Na és most mit szeretnél csinálni? Bármit, amit csak szeretnél! Mint mondtam követlek, ameddig csak kell! - nézek fel rá kérdőn és szélesen mosolygok rá.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Színpad  ♥ Empty
TémanyitásTárgy: Derek & Paige   Színpad  ♥ EmptyVas. Feb. 23, 2014 8:04 pm

" Az élet nem arról szól, hogy várjuk a vihar elvonulását, hanem hogy megtanuljuk hogyan kell táncolni az esőben. "

Színpad  ♥ Ana-brenda

Elmosolyodom, ahogy itt ücsörgök az ölében és rengeteg minden eszembe jut, hogy mi mindenen mentem keresztül, bár azok az ő élettörténetéhez képest lényegtelen és kicsi dolgok, de azt hiszem ha hihetünk annak, hogy előbb utóbb kiteljesedik az életünk, akkor valahol most úgy érzem, hogy ennek a kezdetén állok. Itt vagyok egy olyan férfi karjai között, akinél jobbat még csek el sem tudnék képzelni, egész egyszerűen minden várakozásomat felülmúlta, elképesztő, csodálatos, remek.. van erre egyáltalán jó szó? Aligha, amint megpróbálnám elmagyarázni ezt az egészet nem tudnám, mert csak összevisszaság lenne belőle, ezért nem tudok beszélni ha az ő közelében vagyok. - Nem tudom, azt hiszem, hogy valóban azt mondogatja, hogy Derek. - mosolyodom el, ahogy egyik kezemmel a nyakába karolok, a másikkal pedig az arcán simítok végig. Hogy csillog a szeme, a fény, amely visszatükröződik benne szinte elenyészik a természetes ragyogása mellett. Csodálatos, óvatosan a szeme alá csúsztatom a kezem, olyan furcsa, megszeretném érinteni, de végül csak elmosolyodom. - Tudtad hogy a zöld szemű személyeket mindig valami titokzatosság és érzékiség jellemzi, valami egészen megfoghatatlan különlegesség, akik nem csak a magánéletükben, de a munkájukban is nagy sikereket tudnak elérni. Nagyon kreatívak és igen meggyőzőek. - mosolyodom el, ahogy felevenedik bennem a régi pszichológia könyvek egyikében olvasott pár sor. Ha belegondolok mennyi ilyen témájú könyvet elolvastam, akár pszichológus is lehetnék. - Ez rád tényleg igaz, bár nem tudom ez most honnan jutott eszembe, talán a szemed csillogásából. - nézek rá majd egy puszit adok a homlokára és átölelem, hogy érezhesse mennyire is szeretem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Színpad  ♥ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Színpad ♥   Színpad  ♥ EmptyVas. Feb. 23, 2014 7:15 pm

Felemelem a tekintetemet és megkönnyebbülés, valamint hála tükröződik meg benne. Egy két elfojtott könnycsepp is megjelenik, olyan hatalmas kő gördül le a szívemről. Minden szó nélkül megcsókolom, majd magamhoz ölelem -Nem tudod elhinni, hogy mennyire aggódtam, hogy milyen véleménnyel leszel rólam emiatt! Köszönöm Paige, sokat jelent nekem, hogy így gondolod! - mondom a hajába fúrva arcomat, így alig érthető amit mondok. Komolyan felszabadító érzés, hogy nincs már semmi titkom előtte. Ez sem volt titok, csak eddig nem volt alkalmam elmondani neki. Elengedem és a szemébe nézek -Te vagy a legjobb dolog, ami történhetett velem életemben! Mosolyra késztetsz, megnevettetsz, tudom, hogy elmondhatok neked bármit, te meghallgatsz! Boldog vagyok! Így mostmár határtalanul boldog vagyok Paige! - mondom csillogó szemekkel és olyan öröm suhan át az arcomon, ami láttatja, hogy felszabadult vagyok. Csodálatos vagy, remélem tisztában vagy vele! - fogom a kezeim közé az arcát -Szeretlek Paige! Biztosabb, mint ahogy itt ülök! - mosolygok, majd az ölembe húzom, hogy még közelebb érezhessem magamhoz. A hajával játszom, majd olyan hevesen csókolom meg, mintha csak életelixírhez akarnék jutni csókján keresztül. Nem tudom mennyi idő telt el...másodpercek, percek, órák?!, de csókunk alábbhagy tüzességéből és mivel az ölemben ül, így a vállára tudom hajtani a fejem -Most minden olyan tökéletes! - hunyom be a szemem és ezúttal én hallgatom az ő szívverését, ami ezúttal egyenletesen, de igen erősen ver. -Még ez is ellenállhatatlan..mármint ahogy a szíved ver. Jól hallom? azt mondja, hogy Derek? - mondom még mindig becsukott szemmel őt ölelve és mosolyogva. Megnyugtató így ülni olyasvalakivel, akihez kötődsz, aki fontos a számodra. Bármeddig elücsörögnék így vele, itt a színpadon.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Színpad  ♥ Empty
TémanyitásTárgy: Derek & Paige   Színpad  ♥ EmptyVas. Feb. 23, 2014 7:03 pm

" Az élet nem arról szól, hogy várjuk a vihar elvonulását, hanem hogy megtanuljuk hogyan kell táncolni az esőben. "

Színpad  ♥ Ana-brenda

Leülök mellé, hogy figyelmesen tudjam hallgatni azokat, amiket mond, így végig ránézve követem minden egyes mondatát, hallgatom mintha csak egy mesét mondana el nekem, holott az élettörténete az, amit elém tár. Ahogy egyre inkább megnyílik és kitárulkozik előttem, látom, hogy változik meg az arca, hogy szomorú a szülei miatt, hogy eltitkolták előle az igazságot és rossz őt így látni. Eltűnik a mindig széles és őszinte mosolya, amitől nekem is is szomorúvá válik a tekintetem, ezért a felém eső kezét a kezeimbe fogom, óvatosan simogatom meg, tovább hallgatva a mondandóját. Őszintén még csak elképzelni sem tudom milyen lehet az, ha az életedről kiderül, hogy nem valódi, mármint biztos vagyok benne, hogy a nevelőszülei nagyon szerették és mindent megadtak neki, de akkor is súlyos titkot őriztek. Kicsit rosszul is érzem magam, ahogy eszembe jut én hogyan viselkedtem a szüleimmel, lehet, hogy nem álltak mindig jól hozzám, de mindent megtettek értem és amikor apám, azt mondta, hogy nem hálálom meg, azt hiszem igazat mondott. Egy halk sóhajtás szökik fel a tüdőmből, amely gyorsan el is veszik a szavai között, ahogy tovább fűzi a mondatait. Aztán mikor elkezd a testvéréről beszélni, akkor mintha némi boldogságot vélnék felfedezni benne, csodálatos dolog lehetett, hogy egymásra találtak. Végül kitér arra is, ami akkor történt vele mikor ideérkezett és szóba kerül egy másik lány, aki vele lakik együtt. - Derek! - szorítom meg a kezét, hogy rám nézzen, mert percek óta csak a földet bámulja, de még mindig nem néz rám, így elkezdem neki hát így mondani, amit szeretnék. - Most világosíts fel kérlek, mert nem teljesen értem, hogy miért kérsz bocsánatot? Azért, mert segítettél valakin, aki bajban volt? - mondom kissé kétségbeesve, mert még mindig nem néz rám. - Ezért nem kell bocsánatot kérned, sőt azt hiszem az volt a helyes, hogy segítő kezet nyújtottál, ezt mindenki másnak is így kellett volna tennie. Ez, ez remek dolog volt tőled, komolyan, nem tudom mennyit számít, de büszke vagyok rád. - mosolyodom el ahogy picit közelebb hajolok, egyszerűen nem bírom így látni, és nem bírom azt sem, hogy nem néz rám. Miért nem néz rám? - Másrészt, pedig az, hogy megcsókoltad, rendben van. Semmi közöm nincsen hozzá, hogy mit csináltál akkor amikor még nem is ismertél engem. Nekem nem tartozol elszámolással Derek, de örülök, hogy őszinte voltál és elmondtad. Nem kell rosszul érezned magad, hiszen nincs miért. - nézek rá nagy szemekkel, ha ismét nem tekint rám teljesen el fog lepni a kétségbeesés, még az sem kizárt, hogy elsírjam magam. - Ami pedig a szüleidet illeti, sajnálom, úgy értem az egész történetet, de valahol azt hiszem mégis csak jó, mert ez formált ilyen emberré, amilyen most vagy. Ilyen odaadó, segítőkész és csupa szív emberré. És hát megtaláltad végre a testvéred is, akit mindig is szerettél volna és azt hiszem, végül is akkor megérte ez az egész. - bámulok továbbra is rá nagy szemekkel várva, hogy mondjon valamit.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Színpad  ♥ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Színpad ♥   Színpad  ♥ EmptyVas. Feb. 23, 2014 6:04 pm

Lágyan viszonzom édes ajkának érintését -És ennek az egymásra találásnak így kellett lennie, ebben biztos vagyok!mosolygok rá, majd egy mozdulattal felülök a színpadra és a gondolataimba elmerülve megszólalok. -Tulajdonképpen egy komolyabb családi perpatvar miatt kerültem ide. Pár éve tudtam meg a szüleimtől, hogy nem ők a valódi szüleim, vagyis, hogy örökbe fogadtak. Tudod...eléggé mélyen érintett a dolog. Akkor hirtelen, nem találtam a helyem a szüleim társaságában. Hatalmába kerített a düh és a szomorúság. Kattogott az agyam, hogy vajon miért is dobtak el maguktól a valódi szüleim. - mondom kicsit visszafojtott hangon, de folytatom -És a legdühítőbb az volt, hogy mindent akkor tudtam meg, amikor meghaltak. Arról informálták apámékat, hogy a biológiai szüleimet valamiféle tűzeset vitte el. Ekkor tudtam meg, hogy van egy hugom! Vagyis, hogy volt. -mosolyodom el egy kicsit -Amint megtudtam, hogy nem ismerhetem meg őket, összedőlt bennem egy világ. Nem elég, hogy elhajítottak, de még csak az okát sem tudtam meg. - mondom és egy kicsit indulatossá válik a hangom, de alig észrevehetően -Meg akartam őket ismerni, még így is, hogy meghaltak. Így tehát nyomoztatni kezdtem utánuk. A szüleimről nem sokat tudtam meg, titkosították az adatokat, vagy valami hasonló, de...de a húgomat...a húgomat megtalálták. Kiderült, hogy életben van, él és virul. - mondom egy kis mosoly kíséretében és a történetem alatt először felnézek Paige-re -Grace a neve és itt él a szigeten. ÉS ide jár ő is az iskolába. Tulajdonképpen miatta jöttem ide. Pont kapóra jött, hogy tanárt kerestek az iskolába. Nem igazán tudtam, hogy mit is mondhatnék neki, vagy hogy is mondjam el, hiszen nem állíthatok elé vadidegenként, hogy "Hello Garce én vagyok a bátyád!". Egyrészt sokkolta volna, másrészt meg valószínűleg őrültnek nézett volna, ami félig talán igaz is! - mosolyodom el -Aztán amikor kórházba került ott kinyögtem végül, hogy ki is vagyok és miért is vagyok itt. Jól fogadta, azt...azt hiszem örült a hírnek. - mosolygok kicsit bizonytalanul -Röviden ennyi az idekerülésem története. Most egy kis lakást bérelek a klubnál. Ja igen...van valami amiről még nem ejtettem szót és nagyon remélem, hogy ezzel nem foglak elkergetni, ha mégis, akkor magamra vessek, de őszinte akarok veled lenni Paige! - fordulok felé komolyan és megfogom a kezét. -Amikor én ide érkeztem eléggé más ember voltam. Néha rám jött az ötperc, amikor én voltam a menő motoros gyerek és akkor megismertem egy lányt, akit...akit megcsókoltam.Ő is itt tanul, de ez pillanatnyi elmezavar volt azt hiszem. Viszont mindezek előtt elmondta nekem, hogy nincs hol laknia, mert a suliben nem volt több szoba, így felajánlottam neki, hogy költözzön hozzám, mert ott volt egy üres szoba. Én nem is tudom mit mondjak... - mondom eléggé megbánóan, mert félek, hogy amit most elmondtam elbizonytalanítja, homlok egyenest rohan el mellőlem sikítva, de nem akarok előtte titkolózni -..én csak segíteni akartam neki, tudod? Mert, mert ilyen vagyok, ha tudok segítek, aztán olyan szemekkel nézett rám én..én...én azt hiszem megsajnáltam és akkor történt meg. Annyira sajnálom! - mondom lehajtott fejjel, mert bár nem ismertem akkor még Paige-et, mégis valahol belül mardos a lelkiismeret furdalás. Szeretem Paige-et és nem tudom, hogy mit tennék, ha most feláll és itt hagy. Fel sem tudok nézni rá, kicsit félek attól, hogy mit gondolhat most rólam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Színpad  ♥ Empty
TémanyitásTárgy: Derek & Paige   Színpad  ♥ EmptySzomb. Feb. 22, 2014 10:44 pm

" Az élet nem arról szól, hogy várjuk a vihar elvonulását, hanem hogy megtanuljuk hogyan kell táncolni az esőben. "

Színpad  ♥ Ana-brenda

Elmosolyodom egy pillanatra, majd viszonozom a csókját ismételtem elveszve a karjai között. Talán igaza van, butaság ezeken gondolkoznom, ahelyett hogy itt van, itt van teljes valójában és nem képzelődöm, nem álmodom, ez a valóság. - Igazad van Mr. LA. - mosolyodom el, majd a színpad széléhez húzom és leülök a szélére, de a kezét nem engedem el, így tudok felnézni a gyönyörű szemeibe. - Akkor mesélj még valamit magadról kérlek. Mondjuk, hogy miért pont idejöttél tanítani vagy bármi. Igazából minden érdekel, ami veled kapcsolatos. - mosolyodok el, ahogy felnézek rá és elgondolkozom, milyen magas. Mármint ezt eddig is észrevettem, hozzám képes, hiszen állandóan lábujjhegyre kellett állnom, ha meg szerettem volna csókolni. Szemrevételezem az arcának apró vonásait újra és újra, örömmel nézem a csillogó szempárt, ami letekint rám, a ragyogó mosolyát, ami mindig ott ül arcán. A fény megcsillan egy pillanatra a haján, szinte varázslatos, ahogy az illata most is körbe ölel. Azt hiszem odafent jókedvükben voltak, amikor őt megalkották és hálás vagyok, akárki is intézte úgy, hogy az utamba kerüljön. Azt hiszem Rómeó és Júlia tehet róla, vagy hogy még nem tudok olyan tökéletesen hangsúlyozni, vagy lehet csak a színpad, a színház. Igazából fogalmam sincs. - Azt szokták mondani, hogy valahol a világban mindenkinek van egy párja, azt hiszem én megtaláltam. - mászok fel a színpad tetejére és megtámaszkodom a vállain, immáron magasabb vagyok mint ő, most először is minden bizonnyal utoljára is. Elmosolyodom, ahogy közelebb hajolok és ismét egy mindent elsöprő csókban forrunk össze.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Színpad  ♥ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Színpad ♥   Színpad  ♥ EmptySzomb. Feb. 22, 2014 9:47 pm

Majd megfolyt az ölelésével, de végül kicsit enged a szorításán, így kapok újra levegőt és elnevetem magam -Nem kell a háttérben maradnod Paige! Nem fogom titokban tartani a kettőnk dolgát. Nem is bírnám. Sőt! világgá kürtölném, hogy milyen érzés veled lenni! fogom meg a kezeit, ahogy eltávolodik és magyarázni kezd. Majdnem kiveri a szeme,, de már kezdek hozzászokni. - Ugyanazt érezzük ezzel kapcsolatban ahogy látom. hiszen én is ezt érzem. Mintha ennek így kellett volna történnie. Hogy Te és én! Hiszen pont ilyen nőre van szükségem, mint Te. Aki inspirál, aki megmozgat! - mosolyodom el -Nem titok, hogy együtt akarunk lenni a másikkal. Ez már ennyi idő után is kiderült, nem igaz? - nézek rá csillogó tekintettel. Magamhoz húzva az arcára teszem a kezem és lágyan megcsókolom -Ne morfondírozz, hogy mi lesz, jó? Nekem nem lesz bajom, oké? Inkább élvezzük a pillanatot, mit szólsz? - nézek rá kérdőn és remélem egy kicsit kikapcsolja az agyában zakatoló erőművet, ami a jövőt forgatja le.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Színpad  ♥ Empty
TémanyitásTárgy: Derek & Paige   Színpad  ♥ EmptySzomb. Feb. 22, 2014 9:32 pm

" Az élet nem arról szól, hogy várjuk a vihar elvonulását, hanem hogy megtanuljuk hogyan kell táncolni az esőben. "

Színpad  ♥ Ana-brenda

Elmosolyodom, ahogy hozzám beszél, a hangjának csilingelése varázslatos erővel jár át és egy pillanatra lehunyva a szemem, csak hallgatom, sokszor fel sem fogom először, amiket mond csak hallgatom, mert a hangja elképesztően hat rám. - Én tényleg csak azt szeretném ha nem lenne bajod belőle, mert, mert akkor nem is tudom, akkor megmaradok a háttérben is, úgy értem titokban. Érted megtenném. - nézek rá, ahogy eszembe jut ennek a lehetősége is, hiszen végül is akkor ha nem tudná senki, nem is kellene ezeken gondolkozni vagy azon, hogy ebből neki problémája lehet belőle, az túlságosan nagy önzőség lenne a részemről ha hagynám, hogy bajba kerüljön. Átölelem még inkább szorosabban, mint eddig, hogy biztosítsam arról, hogy tényleg ha ez a jó megoldás én erre is hajlandó vagyok. Ismét behunyom a szemeim és lepergetem azokat a dolgokat a szemem előtt, amiket eddig történtek, olyan mint egy kellemes film, valóban mintha csak álom lenne, egy álom amiből sosem szeretnék felébredni. Olyan magával ragadó, olyan mesébe illő, olyan hihetetlen. Észre sem veszem, hogy egyre inkább szorongatom, mint aki soha nem akarja többé elengedni, aztán hirtelen egy picit arrébb lépek, nem akarom megfojtani, mert lassan már ott tartunk. - Ne haragudj, Derek, csak, végre itt vagy, úgy értem, hogy mindig is valaki olyan valakire vártam, mint te. Nem kizárt, hogy pontosan Rád. - állok meg előtte, ahogy hevesen mutogatva kezdek beszélni, sőt mit beszélni, hadarni. - Nem tudom, hogy mi lenne a helyes döntés, a helyes lépés, fogalmam sincs. Én csak azt tudom, hogy veled szeretnék lenni. - lépek ismét közel hozzá, ahogy suttogni kezdek mélyen a szemébe nézve. Olyan ez mint egy mélyen őrzött titok, amit csak vele szeretnék megosztani és vele is csak azért, mert róla szól a titok.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Színpad  ♥ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Színpad ♥   Színpad  ♥ EmptySzomb. Feb. 22, 2014 7:38 pm

Magamhoz ölelem mosolyogva és a haját simogatom az egyik kezemmel, másikkal pedig a hátát - Semmi sem jelent akadályt Paige. Ne mondj butaságokat. Mindent meg lehet oldalni. Nem fognak kirúgni ebben biztos lehetsz! Nem lesz baj! - adok egy puszit a fejére és végig gondolom amiket mondd és annyira bánt, hogy így érzi. Magam felé fordítom és mélyen a szemébe nézek kérőn -Miféle badarságokat hordasz itt össze nekem? Hogy Te hátráltatnál? Ugyan már, hiszen jelenleg úgy érzem, hogy te vagy a múzsám, aki homlokon csókol. Vagy szájon! - mosolygok rá kedvesen és nyugtatva. -Kérlek ne is gondolj ilyenekre, jó? Tudod, én most már nem hiszem, hogy kibírnám, ha elszakadnánk egymástól...sőt...biztosan tudom, hogy nem bírnám ki. Talán Rómeó nyomdokaiba lépnék, ki tudja. Te egy kincs vagy Paige és nem engedem, hogy bárki is elvegyen tőlem. Te vagy az én kis Dlágaszágom! - mondom vigyorogva, úgy, mint Gollam a Gyűrűk Urában és nézem, ahogy megjelenik az a gyönyörű mosolya. -Hessegesd el a rossz gondolatokat és ne félj. Köszönöm, hogy így vélekedsz a munkásságomról, tényleg jól esik, hogy valaki sokra tartja azt amit csinálok, pedig még a felét sem láttad, annak, amit a színház iránt érzek. - mondom körbenézve a teremben. -Ez egy varázslatos hely és senkivel sem osztanám meg szívesebben az itt eltöltött időt, mint veled. Mert tudom, hogy Te mindvégig támogatni fogsz ebben és meg fogsz ihletni, mert elképesztő vagy és erről nem is nyitok vitát! - simogatom meg az arcát -Szeretem, ahogy elpirulsz, úgy, ahogy még senkit sem láttam, szeretem, ahogy selymes hajad a válladra omlik, a huncut mosolyodat, az igéző tekintetedet, azt hogy néha össze-vissza beszélsz mindenféléről és nem jön ki egy értelmes mondat sem. Szeretem, hogy amikor a közeledben vagyok úgy dobog, a szívem, hogy az jóformán kiugrik a helyéről, hogy olyan érzések öntenek el, amikről nem is hittem, hogy bennem is élhetnek. És ez í bizonyíték arra, hogy nincs olyan akadály, amit ne győznék le annak érdekében, hogy a páromnak mondhassalak! - mondom ki teljesen őszintén legbelső érzéseimet és érdeklődve figyelem az arcát, ahogy átgondolja az imént elhangzottakat.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Színpad  ♥ Empty
TémanyitásTárgy: Derek & Paige   Színpad  ♥ EmptySzomb. Feb. 22, 2014 5:43 pm

" Az élet nem arról szól, hogy várjuk a vihar elvonulását, hanem hogy megtanuljuk hogyan kell táncolni az esőben. "

Színpad  ♥ Ana-brenda

Ismételten elgondolkozom azokon a dolgokon, amiket mond, hogy ez az állásba is kerülhet és én nem szeretném bajba sodorni a legkevésbé sem, tehát nem is tudom, hogy mit mondjak erre az egészre. Szeretném, nagyon szeretném, de ha problémát jelentek, akkor az már úgy nincsen rendben és ez az aggodalom az arcomra is kiül, ahogy tovább gondolkozom. Csak úgy peregnek bennem az eshetőségek, hogy mik lehetnek a lehetőségek, vagy hogy végül is mi lenne a leghelyesebb megoldás. - Én nem tudom, Derek. Úgy értem, valóban ez annyira jó volna, de mi van ha tényleg a munkádat kockáztatod vele? Én, én azt nem szeretném. - rázom meg egy picit a fejem bizonytalanul, olyan rossz azt mondani, hogy nem tudom. Hiszen mégis annyira szeretném ezt az egészet. - Nem akarlak bajba keverni, mert tudom, hogy szereted ezt csinálni. Látom rajtad, imádod a munkádat és remekül meg tudnál mindenki mást is tanítani, mert borzalmas nagy alázat, szeretet és tisztelet van benned a színház és a színészet iránt. A profizmusod magas fokú, a tehetséged határtalan. Ez már nem is egyszerű munka, ez művészet, ez életcél. És ha ebbe nem férek bele ilyen módon, akkor én nem szeretnék akadályt jelenteni, nincsen jogom hozzá, hogy romba döntsem azt, amit eddig felépítettél, mert tudom, hogy keményen dolgoztál érte. - mondom szomorúan, ahogy belegondolok ezekben, mert hát valóban nincs jogom ezekhez a dolgokhoz. - Én tényleg szeretnék egy párt alkotni veled, mert amiket ezidáig mind elmondtam az valóban igaz, de csak akkor, ha nem jelentek hátráltató okot. - nézek rá nagy szemekkel, majd egyszerűen csak szó nélkül újra hozzábújok. Az ölelése megnyugtat és elfeledteti velem a a problémákat, miközben mélyet sóhajtok. Egész életemben ezt történt velem, amikor végre valami jó dolog is ért, akkor mindig számolnom kellett azzal, hogy a boldogságom nem tart majd sokáig. De Derek-et nem akarom elengedni, ő a boldogság és ha most őt is elveszítem, akkor abba minden bizonnyal beleőrülök.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Színpad  ♥ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Színpad ♥   Színpad  ♥ EmptySzomb. Feb. 22, 2014 5:17 pm

Bevallom, jókat mosolygok magamban a zavartságán, majd mérlegelem a kérdését -Nos, ha azt vesszük alapnak, hogy mindketten össze-vissza habogunk, remeg a lábunk, a gyomrunk, ha egymás közelében vagyunk, a szívünk hevesen ver, ha egymáshoz érünk és az imént kimoondtuk, hogy szeretjük a másikat, akkor nekem ez arra enged következtetni, hogy akár pár formátumban is folytathatnánk a dolgot! - mosolygok rá és megsimogatom az arcát, ami csak úgy lángol. Majd eszembe jut, hogy van ami akadályt jelenthet. -Viszont az igazgatóval beszélnem kell erről a helyzetről. Úgysem tudnánk titokban tartani a dolgot, nem bírnám ki, hogy meglátlak a folyosón és nem érhetek hozzád! De eléggé rugalmasnak tűnt a fickó, szóval szerintem nem lesz probléma! Kicsit játszom az állásommal, de simán megéri! Hacsak te nem gondolod másképp! Mármint a pár dolgot illetően. - mondom biztatóan. Valóban bízom abban, hogy semmi probléma nem lesz, hiszen az ember nem uralhatja az érzéseit...akár diákról van szó, akár nem és lássuk be nem vagyok sokkal idősebb Paige-nél, ahogy egyik diáknál sem. Egy éve magam is diák voltam. -Aztán a továbbiakat majd meglátjuk, jó? Semmit sem kell elkapkodnunk, a nagy vallomásokat így is előrrébb időzítettük, mint szokás! - nevetek -Az órákon természetesen elsősorban a diákom leszel, de ez gondolom evidens! - mosolygok és apró puszit nyomok a szájára -Ami a hangsúlyt illeti, igazad van, ha elásnám magam ki tanítana nektek csupa értelmes és hasznos dolgot?! - mosolygok és az arcát fürkészve észreveszek valamiféle aggodalmat -Mi a baj? Mondtam valami rosszat, vagy mi történt? Gondterheltnek tűnsz!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Színpad  ♥ Empty
TémanyitásTárgy: Derek & Paige   Színpad  ♥ EmptySzomb. Feb. 22, 2014 4:59 pm

" Az élet nem arról szól, hogy várjuk a vihar elvonulását, hanem hogy megtanuljuk hogyan kell táncolni az esőben. "

Színpad  ♥ Ana-brenda

Elmosolyodom azokon a szavakon, amiket a csókunkból kiválva intéz hozzám, de közben még mindig ugyanúgy ölelem, mint előtte. - Na ha itt, ezen a kemény padlón leástad volna magad, akkor egyrészt bizonyára megtapsollak, hogy milyen erős vagy. Másodszor utánad ugrom, hogy kihúzzalak, inkább ne ásd magad sehová, ha kérhetem, mert akkor itt maradok egyedül és akkor mégis mit fogok csinálni? - biggyesztem le a számat, mint egy kisgyerek. - Még a Rómeó és Júliát se tudnám rendesen megtanulni, mert nem lenne, aki megmutassa a hangsúlyozást. - mosolygok rá ismételten, bár amióta csak a közelemben van ezt csinálom, nagyon mást nem is tudnék azt hiszem, mivel olyan boldogsággal tölt el a jelenléte, mint senki másé. - A csodálatossal viszont nem biztos, hogy egyet érthetek, de a boldog drámatanár kifejezetten tetszik. - simogatom meg óvatosan az arcát, majd bevillan egy - két gondolat a fejemben, amiknek úgy érzem hangot kell adnom, hiszen, mint ahogy már korábban is említettem neki, nem fogok eltitkolni semmit. - És most akkor mi.. mi..szóval érted..mi most.. akkor egy pár vagyunk? - kérdezem kissé félve, bár nem is tudom, miért félek ezt megkérdezni, totál bénán jön ki ez az egész helyzet, megint össze - vissza beszélek, arról nem is beszélve, hogy hozzám képest a rákok elbújhatnak, már ami a vörösséget illeti. Ég az egész arcom, úgy elpirultam és kissé félek is vajon mit fog most erre válaszolni, végül is ő még mindig tanár, én pedig a diákja és az iskolában vagyunk. Zavartan elmosolyodom, ahogy rápillantok újra, totál nem vagyok normális, hogy itt hebegek-habogok össze vissza. Megint. Remek, pedig már éppen kezdtem örülni, hogy egész szépen formálom a mondatokat, még értelmük is volt, bezzeg most. - Jól van tudom, hogy ennek a kérdésnek semmi értelme nem volt, vagyis de, volt, csak én nem tudok már megint beszélni. - nézek rá még mindig totál zavarban, de azt hiszem már egészen hozzászokott.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Színpad  ♥ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Színpad ♥   Színpad  ♥ EmptySzomb. Feb. 22, 2014 4:36 pm

Átkarolva derekát szorosan megölelem újból és viszonzom csókját. Elönt a boldogság, hogy ő is kimondta, Kár agyalni, hogy vajon, korai-e vagy ilyesmi. Ha ezzel most elrontottunk valamit, akkor a sors úgyis gy hozza, hogy észrevegyük, De jelen pillanatban nem is tudok mással foglalkozni, csak, hogy a karjaimban tudhatom őt, minden érzésével, amit irántam táplál és ez a tudat, hogy amit érzek kölcsönös, egyszerűen...nem találok rá jó szót. Felülmúlhatatlan? Elképesztő? Káprázatos? Minden igaz lenne rá, de minek is szavakba önteni, mikor elég ezt érezni?! Továbbra is hatalmas erővel és szenvedéllyel csókolom Paige-et, el sem akarom többé ereszteni. Csókunk után a szemébe nézek, de egy pillanatra sem tolom el magamtól, most képtelen lennék rá -Reméltem, hogy te is ezt érzed. Őszintén szólva valószínűleg a pincéig ástam volna el magam, vagy még lejjebb! De most olyan boldogság kerített a hatalmába, amiről álmodni sem mertem! Köszönöm Paige! - nézek gynyörű barna szemébe, az enyémben pedig az öröm minden csillámja megvillan. -Egy boldog drámatanárt alkottál belőlem! Csodálatos vagy! - mondom ki őszintén és érzem ahogy elöntenek az érzelmek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Színpad  ♥ Empty
TémanyitásTárgy: Derek & Paige   Színpad  ♥ EmptySzomb. Feb. 22, 2014 4:27 pm

" Az élet nem arról szól, hogy várjuk a vihar elvonulását, hanem hogy megtanuljuk hogyan kell táncolni az esőben. "

Színpad  ♥ Ana-brenda

Ahogy feláll és magához húz már teljesen magától értetődően nyújtom ki a kezeim, hogy hozzábújva átkarolhassam. Óvatosan végig simítom a hátát, miközben hallgatom, ahogy hozzám beszél, végül pedig eltol és a kezeibe fogja az arcom, csak nézek rá nagy szemekkel várakozóan, hogy mit is szeretne elmondani nekem. Ahogy kimondja, megcsillan valami a szememben annak ellenére, hogy valóban váratlanul ér a vallomása. A szívem hatalmasat dobban és a tüdőmből ismételten kiszorul minden levegő, a lábam jobban remegnek, mint eddig bármikor. Percekig meg sem tudok szólalni, mit mondhatnék neki, tán nem túl korai vajon erről beszélni tényleg? De ha egyszer érzem, ha én is érzem. Egyáltalán létezik ilyenkor az, hogy túl korán? Elvégre szerelemben bármit szabad vagy nem, itt minden együtt töltött pillanat értékes és ki kell őket használni. Ez az egész olyan gyors, viharos, örült, végzetes, felemelő, megmagyarázhatatlan. És ha kimondom, nem rontom-e el? Nem fogom megtörni a varázst? De ő is kimondta és az, amit most érzek az minden mást felülír és felülbírál, felülmúlja minden egyes gondolatomat, kétségemet, úgy tűnnek el belőlem, mintha újra elővette volna a varázspálcáját és ütött volna vele egyet. Megtisztultam belülről, a fejemből is eltűnt az a káosz, ami eddig ott volt. Még közelebb lépek, szinte egész testemmel préselem magam hozzá, hogy egyenesen a szemébe tudjak nézni. - Én nem tudom, hogy korai-e vagy sem, hogy őrültség vagy butaság lenne, csak azt tudom, hogy ez az érzés, ami bennem dolgozik az nem éri meg a várakozást és az nem is ismeri az idő korlátait. Szóval, igen, azt hiszem minden ilyen jelzőt vállalok, amit csak akarsz, de szeretlek Derek. - mosolyodom el kedvesen, majd ezúttal én fogom a kezem közé az arcát, lábujj hegyre állok és megcsókolom, mindezzel megpecsételve mindazt, amit mondtam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Színpad  ♥ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Színpad ♥   Színpad  ♥ EmptySzomb. Feb. 22, 2014 3:38 pm

Automatikusan mozdulok, mikor ő is. Tényleg, mint a mágnesek. Elképesztő érzés. De mégis átjár egy kis aggodalom vagy szomorúság, magam sem tudom. Mert eszembe jut, hogy egyszer kénytelenek leszünk elválni. Mármint olyan szinten, hogy nem láthatom, nem érinthetem meg percekig, órákig. Belegondolni is fájdalmas ebbe. De most még itt vagyunk együtt, most még egymást ölelhetjük, ameddig csak akarjuk. A józan eszem viszont kicsit előtérbe kerül, ezért óvatosan felülök és őt is felhúzom magam mellé, úgy, hogy a hátát támasztva magamhoz ölelem -Nem szeretném, ha megfáznál miattam. Talán fel kéne kelnünk a földről! - állok fel és a kezemet nyújtom, hogy felsegíthessem. Amint feláll ismét nagyon közel áll hozzám. Nem bírom ki, hogy ne érintsem meg, ezért újra magamhoz ölelem, mint gyermek kedvenc alvómackóját. -Talán butaságnak érzed, vagy túl korai, de nagyon kikívánkozik belőlem, hogy kimondhassam, amit most valójában érzek! - suttogom, ahogy még mindig átölelem. -Szeretném úgy megtenni, hogy az ne hangozzék sablonosnak vagy elcsépeltnek. Nem akarok nyálas romantikus filmbeli jelenetet, de akkor is ki kell mondanom! - az utolsó szónál magam felé fordítom, megfogom mindkét kezemmel az arcát és mélyen a szemébe mondom -Én szeretlek Téged Paige! Beléd szerettem, nagyjából 2 perccel azután, hogy megláttalak! Talán neked ez sok és te még nem állsz készen erre, de tudom, hogy most kellett kimondanom ezt! - mondom őszintén és elönt egy fura érzés. Egyfajta idegesség, hogy talán ő ezt korainak tartja. De próbálom leplezni aggájaimat és várakozóan nézek le rá.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Színpad  ♥ Empty
TémanyitásTárgy: Derek & Paige   Színpad  ♥ EmptySzomb. Feb. 22, 2014 3:27 pm

" Az élet nem arról szól, hogy várjuk a vihar elvonulását, hanem hogy megtanuljuk hogyan kell táncolni az esőben. "

Színpad  ♥ Ana-brenda

Már éppen tovább szeretném mondani, amit akartam, de akkor hirtelen mélyről jövő szenvedéllyel csókol meg, ezért minden, amit valaha akartam mondani egész egyszerűen eltűnik. Elfelejtek mindent, mintha kitörölnék az elmémből, mintha soha ott sem lett volna. Csak Ő létezik. Az érintése, az édes és forró csókja, a pillantása, az illata, az egész mivolta. Olyan mintha szárnyaim nőttek volna és képes lennék repülni, egészen fel messze a fellegekig, hogy aztán egy puha felhőn pihenhessek meg, az erős mégis óvatosan érintő karjai között. Hát csodálkozik még bárki is, hogy úgy érzem magam, mint aki álmodja ezt az egészet? - Szeretném, így szeretném, minden, mindent amit most elmondtál. - nézek fel rá, közben a mellkasára helyezem a kezem, aztán óvatosan végig csúsztatom a vállán majd a kezén végig simítva pihentetem meg. - Tán őrültség, tán álom, tán nem is tudom minek nevezzem, de valóban csodálatos volna, soha el nem szakadni tőled. - bújok végül az ölelésébe, magamba szívva markáns illatát, amely eltölti a tüdőmet. Azt hiszem ennél kellemesebb illat, még sosem érintett, ennél kedvesebb érintés még sosem talált meg. Azt hiszem tényleg bele lehet halni a gyönyörűségbe és akkor én most egy picit meghaltam, itt remegve a karjaiban, szorosan hozzábújva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Színpad  ♥ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Színpad ♥   Színpad  ♥ EmptySzomb. Feb. 22, 2014 2:35 pm

Csodálva nézem őt, ahogy sorait intézi hozzám és miután elmondja amit akart, csak odahajolok hozzá és szenvedélytől átfűtve megcsókolom. Ezzel akarom éreztetni, hogy nem álmodik, bár valószínűleg csak pég egy lapáttal tettem rá, hogy álomszerűnek higgye. -Itt vagyok és nem megyek sehova, se éjjel, se nappal. Előled sosem szaladnék, csak akkor ha végső állomásom is karodban találom meg. Igazibb vagyok, mint bármi más. Hunyd csak le édes szemhéjadat és meglátod itt leszek veled, ameddig csak úgy akarod. Ha azt akarod sosem ér véget a varázs. Csókjaimmal árasztalak el, amikor csak lehet, ölelésembe vonlak, hogy összeolvadjon testünk, minden szavamat és tettemet a te kedvedre tenném, ha engednéd. Férfi még nem érzett, úgy, mint most én irántad. Elsodornak az érzelmek, amiket te váltasz ki belőlem. És hozzád hasonlóan én is érezni akarom ezt minden nap, minden percben. El akarom hinni, hogy ez nem álom, hanem valóság. Hogy amikor átölellek nem a párnámat ölelem, hanem Téged. Melletted akarok felkelni reggelente, amikor a pacsirták énekelnek hajnalban azt akarom, hogy az én karom fogjon át téged. Édes álmodat én őrizhessem, amíg csak lehet! - mondom tiszta őszinteséggel a szemébe nézve -Boldogságot, örömöt és szerelmet akarok neked adni. - csókolom meg ismételten és a karom, mintha csak porcelán baba lenne olyan óvatosan mégis szorosan zárul teljesen köré.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Színpad  ♥ Empty
TémanyitásTárgy: Derek & Paige   Színpad  ♥ EmptySzomb. Feb. 22, 2014 2:15 pm

" Az élet nem arról szól, hogy várjuk a vihar elvonulását, hanem hogy megtanuljuk hogyan kell táncolni az esőben. "

Színpad  ♥ Ana-brenda

Az agyam ismételten kikapcsol, minden gondolat úgy tűnik el a fejemből, mintha csak kiszívnák őket onnan, mintha az érzések minden józan gondolatot megölnének. Hát ilyen az amikor az ész és a szív hadakozik egymással, bár az én estemben úgy tűnik fölényesen nyert a nagyot dobbanó érzékszerv, az érzések, amelyek újra és újra fellobbannak bennem, mint az új lángra kapó tűz. Ahogy átfordít és én kerülök a földre, automatikusan kapaszkodom meg benne, a nyakát átkarolva. Érzem, hogy a hideg padlóhoz hozzáér a testem, amitől kicsit összerezzenek, tán mert egész testem túlfűtött. De talán jobb is, hogy ne ő fekszik ezen a hideg padlón, hiszen rajtam legalább itt van a kabátja. Szorosan burkolózom az oltalmazó ölelésébe, mintha valami utolsó mentőnőövbe kapaszkodnék, mintha csak egy fuldokló lennék és ő volna az utolsó esélyem az életre. - Tolakodásnak dehogy venném, nem vehetném, hiszen ugyanazt érzem, egy perc töredéke alatt vont körbe ez a csodás varázs. - nézek fel rá csillogó tekintettel, ahogy elmosolyodom, tán még bele is pirultam. Dehogy talán, hiszen így történt. - Csípj meg, hogy nem álmodom, hogy igazi vagy és nem tűnsz el a hajnal megjelenésével. Nem szaladsz el, ha beszökik a napfény az ablakon, hogy nem maradok egyedül az ágyam szélén kuporogva, hogy nem tűnik el a pillantásod, amiben elveszek, hogy nem szalad el a mosolyod, hogy létezni fogsz és itt maradsz, akkor is ha én most lehunyom a szemem. Itt kell maradnom, mert ha kinyitom a szemem és nem leszel itt, akkor véget ér a varázslatos álom, melyből sosem szeretnék felébredni. - nézek rá egyenesen a szemeibe, hiszen tényleg úgy érzem magam mint aki álmodik, hiszen ilyen még sosem történt velem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Színpad  ♥ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Színpad ♥   Színpad  ♥ EmptySzomb. Feb. 22, 2014 1:40 pm

Szorosan magamhoz húzva viszonzom édes csókját. Újra érzem azt az édes ízt a számban, amikor csókjának ereje átjár. Bizsereg a testem, szinte vibrálok. Éget ez a fenséges tűz, amit a közelsége áraszt. Hogy képes valaki ilyen érzelmeket kiváltani a másik emberből. Egyszer voltam szerelmes, vagyis azt hittem az vagyok, de csúnyán végződött a dolog. De az a "szerelem" nem ilyen volt, nem volt ilyen őrjítő, lángoló és észveszejtő. Ebben a csókban ketten vagyunk, mind a ketten ezt akarjuk. Itt akarunk lenni, egymás karjaiban élvezni a pillanatot és soha el nem szakadni egymástól. Csókunk közben, valahogy ügyesen megfordulok, így ezúttal ő fekszik a földön én pedig nagyobb súlyommal a földön maradok, csak félig fordulok rá és így csókolom tovább. Mintha csak a homokos tengerparton lennénk. Ahogy csókunk hevessége alábbhagy, kicsit megemelve a fejem mélyen a szemébe nézek. Karom még mindig körbeöleli, a másik kezemet pedig ezúttal az arcán pihentetem. -Remélem nem veszi tolakodásnak Lady, de azt hiszem teljes mértékig biztos vagyok benne, hogy én nem sokkal ezelőtt mérhetetlenül és visszavonhatatlanul magába bolondultam! - mosolygok rá szélesen és nincs bennem kételkedés vagy félelem, hogy szavaim hallatán kifutna a világból, vagy ellökne magától. Érzem azt a lüktetést, amit ő is érez, a szívünk lassan egyszerre dobban meg, minden érintéskor. A füléhez hajolok és suttogok neki -Azt hiszem ez a szerelem Paige! - mosolygok és lágy csókot nyomok a nyakára, amibe nem hogy ő, de én is beleborzongok.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Színpad  ♥ Empty
TémanyitásTárgy: Derek & Paige   Színpad  ♥ EmptySzomb. Feb. 22, 2014 1:29 pm

" Az élet nem arról szól, hogy várjuk a vihar elvonulását, hanem hogy megtanuljuk hogyan kell táncolni az esőben. "

Színpad  ♥ Ana-brenda

- Angyal? Hol? - mosolyodom el, ahogy viccelődve körbenézek, persze jól tudom, hogy rám célzott és jól is esik, nem sok mindenki szokott angyalnak hívni, a zakkant tyúk népszerűbb megnevezés szokott lenni az esetemben, bár nem tagadhatom, hogy olykor valóban rászolgáltam ezen megnevezésre. Ahogy hozzám ér ismét átjár ez a furcsa bizsergés, egyszerre ráz ki tőle a hideg és mégis egyszerre érzem, hogy égek el a forróságtól, ami ellep. Megtámaszkodom a mellkasán, hogy ránézhessek így az az arcának összes apró vonásait jól láthatom. Nyugtató mosoly ül az arcán, szinte majd kicsattan a boldogságtól, ezért is lehet olyan igaz, amiről beszél. - Nem tudom, hogy ha egészen őszinte akarok lenni, akkor nem tudnám megmondani, de valami olyasmit érzek mint, amit te is. Úgy érzem mintha néhány lépéssel a föld felett járnék, pedig esküszöm, hogy érzem magam alatt a talajt, jelen esetben meg téged, mégis olyan mintha lebegnék. - nevetem el magam, ahogy ismét ránézek, majd az arcára teszem a kezem és végig simítok karakteres vonásain, végül az ajkaira helyezem az ujjaim és elhúzva onnan közelebb hajolok és ismét megcsókolom. Hihetetlen, hogy minden egyes csókjában, érintésében vagy pillantásában így el tudok veszni, mintha csak valami labirintusba tévedtem volna. Még mindig csak remegek a karjai között, elképesztő hatással van rám, amivel soha senki, ha ez lenne a szerelem, akkor igazat beszélnek, akik azt állítják ez a legszebb érzés a világon.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Színpad  ♥ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Színpad ♥   Színpad  ♥ EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:53 pm

A fejére teszem a kezem, mikor elterül a mellkasomon. Olyan pihentető és boldogságot hozó érzés. Szerelmem könnyű szárnyán szálltam által: Kőgát sosem riasztja a szerelmet, Mit megtehet, meri is a szerelmem. - idézek én is egy sort és mosolyogva pihenek meg a földön. -Csak egy angyal zuhant rám, azt kibírom! Spielberg? Spielberg nagy nőcsábász hírébán állt, szóval nő ügyekben nem hiszem, hogy a legjobb tanácsadó. Nem állt amúgy szándékomban megijeszteni, ó, hogy is tehetném. Jobb szeretem, amikor édes mosoly ül az arcodon és azzal ajándékozol meg engem! - fordítom magam felé az arcát, hogy rá nézhessek -Szeretem, amikor ezekkel a gyönyörű szemekkel kápráztatsz el, a tekinteted, ami olyan tiszta és kedves. - simogatom meg az arcát. Nem tudok betelni a látványával, egyszerűen nem tudok máshova nézni, csak őrá. Ilyen gyorsan képes fejbe vágni ez az érzés? Elképesztő. -Ez lenne a nagybetűs érzés? Amire mindenki vágyik titkon? Amit mindenki keres és sokan csak nagy vesződés árán találják meg? Mert nekem ez most úgy jött, mint derül égből a villámcsapás. Hirtelen belém csapott és nem ereszt! - utalok arra, hogy mit is érzek most, hogy itt van...Velem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Színpad  ♥ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Színpad ♥   Színpad  ♥ Empty

Vissza az elejére Go down
 
Színpad ♥
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GrandView FRPG :: Szórakozás :: Archívum :: Régebbi játékok-
Ugrás:  
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (41 fő) Szomb. Feb. 01, 2014 6:30 pm-kor volt itt.