KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  



 

 

 Christian Bomer ♥

Go down 
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 118
Regisztráció ideje : 2014. Jan. 01.
Tartózkodási hely : ^^ Grandview

Christian Bomer ♥ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Christian Bomer ♥   Christian Bomer ♥ EmptySzomb. Jan. 11, 2014 5:34 pm

KARAKTERLAP ELFOGADVA!
Vissza az elejére Go down
https://grandviewfrpg.hungarianforum.com
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 118
Regisztráció ideje : 2014. Jan. 01.
Tartózkodási hely : ^^ Grandview

Christian Bomer ♥ Empty
TémanyitásTárgy: Christian Bomer ♥   Christian Bomer ♥ EmptySzomb. Jan. 11, 2014 5:34 pm



Christian ♥️ Bomer


TELJES NÉV: Eric Christian Bomer
KOR: 24
NEM: férfi
SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: Detroit, MI - 1990. 06. 18.
ERŐ alakváltó, tisztánlátó, a megjelenésével csavarja ujjai köré a hölgyeket, a mosolya, bájos hangja, igéző tekintete babonázza meg őket. (szélviharral jön és megy, angyal)

ILYEN VAGYOK: Belsőm: irányításmániás, arrogáns, erőszakos, nagyképű, intelligens, kifinomult, udvarias, ilyennek látnak és ilyen vagyok, hogy tetszik vagy sem ez az embereknek az, koránt sem érdekel, egyetlen ember véleménye számít, az sem Te vagy! Wink

Külsőm: magas vagyok, szikár, mégis izmos és széles vállú, jóképű, barna színű hajam van és intenzív, világoskék szemem.

Style: Szeretem előnyben részesíteni a fehér inget és a zakókat. Fekete farmer, sötét, bőrből készült csizmával vagy bakanccsal hozzá valami egyszerű, de egyedi, a jellememhez illő felsővel. Szeretek kifinomultnak tűnni, elegánsnak, de még is lezser hétköznapinak. Általában a garbók és kötött pulcsik jellemeznek, hacsak nem félmeztelenül látsz. Wink:DSzeretem a bőrből készült cuccokat, fekete dzsekim az éjszakából is kitűnik. Ékszerekből csak egy keresztet hordok, azt is fából és a ruhám alatt, nyakláncként, bőr madzagon természetesen.

Hobby: Szeretem kihasználni az adottságaim, az erőmet, amit kaptam, szeretek a pillanatnak élni és ezt olyan személlyel tölteni, akit szeretek.
Mivel nem vagyok halandó részben, nincsenek olyan dolgaim, mint olvasás, vagy filmezés, bélyeggyűjtés meg hasonló dolgok.. viszont ha kedvemre való anyagot találok, legyen szó filmről, könyvről, műalkotásról vagy bármiről, ami felkelti az érdeklődésemet, azzal szívesen foglalkozom! Smile


AZ ÉN KIS TÖRTÉNETEM: Detroitban születtem, Ella Bomer fiaként egy közkórházban, apámat sosem ismertem.
Négy évesen vesztettem el édesanyámat, aki öngyilkos lett.. anyám drogfüggő prostituált volt.
Ez a tragédia kihat későbbi életemre, rémálmok gyötörnek, intézetbe majd nevelőszülőkhöz kerülök.
A halála estéjén nem voltam mellette, a rendőrök a kórházban közölték a hírt..
Hogy miért kerültem be?!
Ennek egyetlen ádáz rohadék az oka, aki a későbbiek folyamán jelentős károkat okoz..
Hangulatingadozásaim senkit sem leptek meg, erőszakossá váltam társaimmal szemben, gyakran nyúltam alkoholhoz.
15 évesen egy tereprendezési munka során váltam felnőtt férfivá... „anyám” barátnőjének, Elena Lincolnak a jóvoltából.. ez, mély kihatással kíséri kapcsolataimat.
Meg tanultam irányítani az érzelmeimet, a haragomat pedig felhasználni munkám során..
„Egy domináns férfi, ám igen szadista!”
Keresztény hitű ember vagyok, aki még sem a biblia szerint él..
Anyám élete és a jelzők melyek értek, tesznek egy arrogáns, hatalommániás férfivá, aki a hölgyek társaságát keresve talál áldozatokra.
Bántalmazom, és rabszolgaságra kényszerítem azokat a nőket, akikkel kapcsolatba kerülök.
Elnyomom a női nemet, még is hercegnőként bánok velük..
Azt hiszem, jobbá tehetem a világot, ha megölöm azokat a nőket, akik a bűnben élnek.. hogy hogyan jutottam el idáig?! Egyetlen egy név rá a válasz; Lucifer!
Mint később kiderült a rémálmok sosem szűnnek meg, évek múltán sem és a család, akik egykoron örökbe fogadtak, a kezeim által pusztultak el.. ekkor jövök rá, mi vagyok és milyen nagy hatalmam is van.. mindez azért, hogy az Ördögöt szolgálhassam..
Útra keltem hát és ebbe a porfészekbe jöttem, egy középiskola falai közé, melyet Grandview Bentlakásos Iskolának neveznek..
Miért is járok 24 évesen iskolába!?
Mert valójában nem az oktatás érdekel, hanem az itteni diákok ereje és életének kioltása.
A szigeten új arcokba botlok, többek között egy lányba Miába, akivel érkezésem napján futottam össze.
Attól a naptól fogva fenekestül megváltozik az életem, teljesen mássá válok, mint aki igazán vagyok.. mindez egy pillanat alatt, tekintetünk találkozásakor.
Olyan emberekkel hoz itt össze a sors, mint Harmony, Emily, Dexter, Aiden és elvesztett haverom Dominic.. a későbbiek során pedig az iskola diákjaival Shayyel, Alexxel, Isaaccal, Seannal, Zoeval és drága húgocskámmal, (akit azelőtt sosem ismertem) Adriannaval.
A későbbiek folytán Mia Milánói cicája, Luce is a társaságunkba keveredik.
Ellenségek, barátságok, családi kapcsolatok alakulnak ki egy erős érzés mellett, amelyet szerelemnek neveznek..
Olyannyira, hogy Lucifer érdekeit is elvetve védelmezem majd, maga az Ördög ellen is!
A történetem pedig a következő; angyal vagyok, aki születésétől fogva próbákon megy keresztül, hogy végül kiérdemelten az égben kössön ki, mint főangyal.. ezzel ellentétben Lucifer markába kerülök, aki miatt az életem maga lesz a pokol, őt szolgálom.
Az oldalán állva vakon követem nem is sejtve, hogy mi is az igazság.
Ebből adódik, hogy angyal létemre bukott lehetek csak, hiszen embereket ölök ahelyett, hogy védelmezném őket.. kivéve egyet Miát, akiért az életemet is odaadnám!
Röviden így jutok el ahhoz a pontig, hogy gyilkolás helyett jó útra térek és küzdök ezzel a néhány emberrel egyetlen egy személy védelméért.
Tűzön vízen át, vetekszem hol az idővel, hol Luciferrel és hajdani segítőjével Gabriellel, hol az időlordok egyikével, a Mesterrel és siránkozó angyal seregekkel..
Lucifer bukása, Gabriel szárnytépése után az időlord szakad a nyakunkba, akit (nagy árakat fizetve) végül sikerül lapátra tennünk.. ez után látunk neki szárnyas lények potyogtatásának is, immáron megtérült angyalunkkal, Gabriel segítségével.
Lehet felhőtlenebb életünk!?
A válaszom talán.. most már tudom az igazságot és a helyem a világban mindezt egy csodálatos nőnek, Miának köszönve!
Hogy hol tartok most!? Tarts velem és te is megtudod! Wink


PLAY BY: Chace Crawford


A hozzászólást Dr. Zoe Anastasia Hart összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 11, 2014 5:55 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://grandviewfrpg.hungarianforum.com
 
Christian Bomer ♥
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Clary és Chris szobája
» Park a sziget közepén ♥
» Christian & Mia - Virágoskert
» † Skylar & Christian - Templom a sziget szívében

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GrandView FRPG :: Szórakozás :: Archívum :: Régebbi karakterlapok-
Ugrás:  
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (41 fő) Szomb. Feb. 01, 2014 6:30 pm-kor volt itt.