KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  



 

 

 Paige De Lauro

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
avatar



Paige De Lauro Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paige De Lauro   Paige De Lauro EmptyHétf. Május 05, 2014 7:14 pm



Elfogadva!






Szia Kislány! Gratulálok a tehetséges életedhez, nagyon örülök neki, hogy megtaláltad az életcélodat, de mint minden művész én is csak azt javasolhatom kitartást, és hát szülők.. nekem is voltak, de hát.. vannak kegyetlenek!
Teljességgel átéreztem a karakter helyzetét, és megint egy remek írást olvashattam tőled. Imádom tényleg azt, ahogy írsz! Nem is akarom jártatni a számat.. irány foglalózni, és nyomás a játéktér! Wink
Ha gondolod szívesen összefuthatunk a művészet mindenkit összeköt! Very Happy






Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Paige De Lauro Empty
TémanyitásTárgy: Paige De Lauro   Paige De Lauro EmptyVas. Május 04, 2014 8:53 pm

Paige De Lauro


" Nem vagyok egy angyal és nem is szeretnék úgy tenni. Ez nem az egyik szerepem. Viszont ördög sem vagyok. Én egy nő és egy komoly művész vagyok, és szeretném, ha így ítélnének meg. "




 

Teljes név:
Paige De Lauro
Becenév(ek):
Paige
Kor:
19
Születési hely:
Miami, Florida, Egyesült Államok
Születési idő:
1994. december 15.
Faj:
művészlélek
Erő/tehetség:
színész, divattervező ( szakterület: jelmeztervezés )
Play by:
Ana Brenda Contreras
Jellem:
Nem vagyok egyszerű eset, de azt gondolom, hogy a bonyult fogalmát sem én merítem ki teljes mértékben. Sokszor vagyok szeleburdi, szétszórt és néha bevallom kissé naív is. Általánosságban véve kedvesnek és szerethetőnek mondanám magam, de ha valami nem tetszik, nem értek vele egyet vagy dühít, akkor keményen odamondom a véleményemet. Nem szoktam rejtegetni ha valami nem tetszik, őszinte személy vagyok, ami a szívemen az a számon. Minden érzést megélek, talán kicsit jobban is mint azt kellene, ezért van az, ha örülök nagyon örülök és ha szomorú vagyok akkor sem tűntetem el a könnyeimet. Igazi energiabomba vagyok, szeretem az életet és szeretek nyüzsögni, mindig csinálni valamit. Kreatív ötleteimnek semmi sem szab határt, ha valami megvillan az agyamban, akkor azt mindenképpen szeretném megcsinálni. Néha előfordul, hogy sokat beszélek és nagyon bele tudom élni magam a dolgokba. Jól kijövök az emberekkel és kifejezetten társaság kedvelő vagyok, nem szeretek egyedül lenni, de vannak olyan napok, amikor mégis elvonulok a világ szeme elől. Kifejezetten szeretem az extrém dolgokat az élet minden területén, azt ami felkelti a figyelmet, aki kissé drámai és nem hétköznapi, bizonyára innen jön az autóversenyek szeretete is nálam. Külsőmben nem tartom magam kirívónak és azt is mondanám, hogy néha kifejezetten önbizalomhiányban szenvedek, ezért örülök mindennemű megjegyzésnek vagy megerősítésnek, amit a külsőmmel kapcsolatban kapok. Vékony testalkatom van, hosszú sötétbarna hajjal, ami néha már - már feketének tűnik, a szemem viszont világos barna sárgás árnyalatokkal átütve. Szeretem a szép ruhákat, ezért is lettem tervező és azokat a ruhákat, amiket hordok azokat rendszeresen én is terveztem majd készítettem el. Továbbá nagyon kedvelem a kiegészítőket is és gyakran előfordul, hogy azokat is a saját magam csinálom. Párkapcsolatok terén sosem voltam túl szerencsés, de bizonyára előbb utóbb én is találok majd magam mellé valakit.



A nevem Paige és Miami-ban születettem a 90-es évek közepén. Már egészen kicsi korom óta tudom, hogy kicsit más vagyok mint a hozzám hasonló vagy velem egykorú gyerekek, ezt pedig a hivatalos szaknyelv úgy nevezné meg, hogy hiperaktivitás. Persze, lehet, hogy sokszor a társaim, szüleim és a pedagógusaim agyára mentem, de nem mondhatom azt, hogy én ezt nem élveztem. Találékony gyerek voltam már egész fiatal koromban, a kreativitásom már akkor is bőven szárnyalt, ha valamit meg akartam szerezni, akkor addig - addig mesterkedtem, míg az az enyém nem lett. A szüleim és nevelőim sokáig gondolkoztak azon, hogy mi lenne az, amivel lelehetne kötni a fölösleges energiáimat, ezért több féle sportot is kipróbáltattak velem. Ilyen volt például a tenisz, a röplabda vagy az úszás. De akadtak más alternatívák is, csak az volt a baj, hogy egyik sem igazán nyerte el a tetszésemet, illetve azért egy valami mégis. Édesapámnak ugyanis volt egy ismerőse, aki egy amatőr gokartpályát üzemeltetett és néha eljártunk hozzá szórakozni. Mondhatom, ezt azért élveztem rendesen, száguldoztam, mert imádtam ezt csinálni és olyankor mindig az autóversenyzők helyébe képzeltem magam. Csakhogy, mint minden autóversenyző életében, az enyémben is egy idő után elérkeztek a balesetek. Így történt, hogy előbb a kezemet törtem el, majd a térdemet ficamítottam ki. Bár az előbbi sérülésemmel otthon is elvoltam, az utóbbival kórházban kellett feküdnöm, ami az ottani személyzetnek, azt hiszem maga volt a pokol. Ugyanis én sosem voltam az az egy helyben ülős fajta, folyton járt a szám és mindig mindenbe belekötöttem. Ekkor találta ki a kezelőorvosom, hogy ezt az energiát akár másba is fektethetném, így elkezdtünk szituációs játékokat játszani. Élveztem a dolgot és azt hiszem elég jól is csináltam, akkor határoztam el, hogy színésznő szeretnék lenni. Csak később alakult ki bennem a rajzolás utáni szeretetem is, amikor a színdarabokhoz saját magam akartam tervezni a jelmezeket, mert nem tetszettek az éppen adott ruhadarabok. A szüleim látták rajtam, hogy ez nagyon érdekel, hogy ez tetszik és, hogy ebben ki tudok teljesedni, ezért egy színjátszó körbe és külön rajzórákra is beirattak. Persze aztán, ahogy kezdtem felnőni úgy egyre inkább rájöttem, hogy nekem erre van szükségem viszont a szüleim szerint ez csak egy hobbinak kellene, hogy megmaradjon. Azt szerették volna, hogy én is orvos legyek, mint az apám, mint a nagyapám és a többi és a többi, de én nagyon nem szerettem volna. Sokat veszekedtünk is emiatt, de a színészet terén a sok gyakorlás által elért sikereim, a divatterveim kiteljesedésével nem akartam már semmi mást csinálni, csak is ezt. Egyre több volt a vita és egyre több a feszültség, a szüleim pedig próbáltak, amolyan szigorral fogni, nem engedték, hogy a barátaimmal találkozzak, hogy eljárjak a rajzórákra, ezért nem egyszer előfordult, hogy úgy szöktem meg, amiből persze mindig hatalmas botrány volt, de mindig vállaltam érte a felelősséget. Az igazi törés a 18. szülinapom után következett el, amikor a szüleim kijelentették, hogy vagy felhagyok ezzel és keresek " normális " munkát vagy mehetek, amerre látok. Én pedig nem akartam feladni az álmaimat, így elköltöztem otthonról. Rövid ideig a barátnőmnél laktam, de mivel se munkám, se pénzem így tőlük is búcsúznom kellett, ezután néhány hónapig a színházban aludtam, ott ahová játszani jártam, persze mindezt az igazgató tudtával, aki nem akarta elhinni, hogy a szüleim így viselkednek velem, főleg azért nem, mert szerinte tehetséges vagyok. Azt mondta, hogy továbbra is számít rám és felajánlott egy lehetőséget a számomra, miszerint egy régi ismerőse egy művészeti iskolát vezet és szeretné ha beiratkoznék az iskolába, mert ha valahol, hát ott biztos megtanítanának engem mindenre. Sokáig gondolkoztam a dolgon, hogy távol az otthonomtól, vajon mihez fogok én majd kezdeni, de azt hiszem, hogy eljött végre az én időm és meg kell ragadnom ezt a lehetőséget, így hát aztán pár napos gondolkodás után elutaztam Grandview-be.
 

komolyan érdekel? | ilyet nőtől nem illik kérdezni | én mindenhol ott vagyok Wink

♥️

Vissza az elejére Go down
 
Paige De Lauro
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Paige De Lauro ♥
» Derek lakása
» Színpad ♥
» Nappali ♥
» Derek & Paige - Színházterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GrandView FRPG :: A karakterek világa... :: Elfogadott karakterek-
Ugrás:  
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (41 fő) Szomb. Feb. 01, 2014 6:30 pm-kor volt itt.