KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  



 

 

 Derek lakása

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
avatar



Derek lakása Empty
TémanyitásTárgy: Derek & Paige   Derek lakása EmptySzomb. Márc. 08, 2014 1:52 pm

" Egyikük sem tudta eddig elképzelni, hogy ilyen mélyen el lehet merülni valakibe. Valakibe, akinek a közelsége, tapintása, illata a tökéletesség érzületével lepi és ajándékozza meg kölcsönösen őket. "

Derek lakása Ana-brenda

Jólesően elmosolyodom, ahogy ajkaink ismét egymáshoz érnek és végül ismételten megcsókol, amitől már a jól megszokott módon, apró vibrálás jár át tetőtől talpig. Ahhoz tudnám ezt hasonlítani, mint amikor valaki rossz helyre nyúl és megrázza az áram, apró, éles, kis kisülések a bőrödben, még sem érzed kellemetlennek, sokkal inkább meglepően kedvesen zsibbasztónak. A kezem óvatosan az arcára csúsztatom, ahogy közelebb húzódom, majd végül végig simítva rajta, a nyakán és a vállán keresztül a fedetlen mellkasán pihentetem meg az ujjaimat. - De hiszen én mindig veled vagyok, Derek, nem tudtad? - nézek rá mosolygó és csillogó tekintettel, majd a szíve fölé helyezem a kezemet. - Itt bent, ott vagyok, ezért ha nem is lehetek éppen melletted, bármikor elérheted, hogy mégis ott legyek. Én is így csináltam, mikor nem voltál itt, bár szomorú voltam, mert ezek a pillanatok, amikor igazán veled lehetek, semmihez sem mérhető, semmihez sem hasonlítható. - nézek továbbra is a mámorítóan gyönyörű szempárba, amely minden egyes apró mozdulatomat figyelemmel követte. - Szeretlek és ez mindennél többet ér, ez sose felejtsd el, jöhet bármi én mindig melletted leszek, nem leszel már egyedül. - mosolygok kedvesen, hiszen valóban így is gondolom. Lehet hogy ez a kialakult helyzet, nem éppen a legideálisabb, vagy nem éppen minden úgy megy, ahogy szeretnénk vagy ahogy elterveztük, de ez az érzés olyan mélyen bennem van, hogy semmi sem szakíthatja ki onnan. Minden egyes perccel egyre inkább erősebbnek érzem, minden elmúló nappal nagyobbnak hat az ereje, minden egyes lélegzetvétellel egyre jobban vágyom ennek az egésznek az örökkévalóságára. Ez elképesztő, valóban az, hogy ennyire mélyen szeressünk valakit, a szívünk minden egyes dobbanásával, lelkünk minden egyes kis darabkájával. Egy pillanatra ismét elhallgatok, mert megint belefeledkezem a puszta lényébe, csak abba a megnyugtató érzésbe, hogy itt van mellettem, hogy nézhetem, hallhatom, hogy érinthetem. Varázslatos és talán tényleg igaz, hogy életünket azok a pillanatok határozzák meg, amiktől eláll a lélegzetünk. Éppen úgy, mint most nekem is. Egy kicsit mindig belehalok a gyönyörűségbe.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Derek lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Derek lakása   Derek lakása EmptyCsüt. Márc. 06, 2014 7:43 pm

Derek lakása Tumblr_mc47z4BlQc1rx1vxr

Lenézek rá teljesen átszellemülve, a tekintetem tele szerelemmel és odaadással és csak mosolygok. Mosolygok, mert mást képtelen vagyok a közelében. Megszűnnek az olyan fogalmak, mint bánat, magány vagy elkeseredettség. Csak a boldogság van és a szerelem. Bennem is hasonló kérdések kavarognak, hiszen ugyanezt váltja ki ő is belőlem és ez elképesztő. Szeretem. Nagyon szeretem és ezt minden percben, minden másodpercben éreztetni és tudatni akarom vele. Akkor is, ha épp nincs mellettem, amitől bár néha fizikai fájdalmat érzek, mégis elönt egy jó érzés, mert tudom, hogy ugyanúgy vágyik rá, hogy velem legyen, ahogy én rá. Szerintem a világ Rómeó és Júlia óta nem látott ilyen lángoló szerelmet, mint a miénk. Izzik a levegő, ha együtt vagyunk, amikor pedig külön, akkor mindkettőnkre rá van írva, hogy minden pillanatban a másikra gondolunk. Talán egyszer képesek leszünk összekapcsolódni és gondolatban együtt lenni?! Mágikus dolog lenne, az egyszer biztos. Ahogy szorosan a karjaimban tartom sorra úsznak be az elmémbe a dolgok. Édes hangjának bársonyos dallamai, tekintetének bájos vonásai, arcának gyönyörű mozgásai, ajkának forró és mohó érintése, kezének óvó és szeretetteljes moccanásai és a legszebb benne, hogy mindezt nekem ajándékozza. Mert ez egy ajándék, amit talán sosem tudok úgy viszonozni, ahogy kellene, de mindent megteszek, hogy mégis visszaadhassam neki, mindazt, amit kivált belőlem. Ahogy elmondja mit érez, a szívem hatalmasakat dobban, érte dobban újra és újra. Hányszor tud az ember beleszeretni ugyanabba az emberbe? Mert azt hiszem én lassan rekordot döntök ebben. Ahogy találkozik tekintetünk, az egymás iránti vágyakozástól szinte felrobban a szoba. Megsimítva arcát megszólalok végül, hisz magam is elkalandozom, mikor a közelemben van, ez azt hiszem ragályos -Ezt hívják mindent elsöprő szerelemnek Paige! Tudom nagy szavaknak tűnnek, hogy örökké vagy éppen, hogy soha, de én így is érzem és gondolom! Ez tesz boldoggá! Ha láthatom, hogy boldog vagy és gondtalan, mert ezt jelenti feltétel nélkül szeretni a másikat. Magam sem éreztem ennél hevesebb dolgot soha életemben. Te tetted ezt velem Paige! Egy új világot mutattál meg nekem, ahol már nem vagyok egyedül, ahol párra találhattam...ahol Rád találhattam! És ez a világ az amiben mindig is élni akartam! - mondom ki teljesen nyíltan és őszintén, közben pedig az apró mosolyráncaim összefutnak a szemem sarkában -Így akarok élni, azt hiszem, örökké! Este hazajönni azzal a tudattal, hogy mellettem vagy! Nem csak szó szerint, hanem gondolatban is. Ha távol vagy Tőlem, akkor is érezni akarom, hogy már sosem leszek egyedül, mert a szíved az enyém! ezt akarom...mindennél jobban szeretném! - hajolok közel hozzá még mindig mélyen a szemébe nézve, majd magamhoz húzva ráérősen, tele szenvedéllyel és szerelemmel megcsókolom.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Derek lakása Empty
TémanyitásTárgy: Derek & Paige   Derek lakása EmptyCsüt. Márc. 06, 2014 1:03 pm

" Egyikük sem tudta eddig elképzelni, hogy ilyen mélyen el lehet merülni valakibe. Valakibe, akinek a közelsége, tapintása, illata a tökéletesség érzületével lepi és ajándékozza meg kölcsönösen őket. "

Derek lakása Ana-brenda

Hallgatom, ahogy énekel és behunyom a szemeimet, úgy hangzik ez az egész, mint egy altatódal. Olyan kedves, féltő, szeretetteljes és odaadó, soha senkitől nem kaptam még szebbet. Olyan varázslatos a hatása, mintha játszadozva bujkálna a lelkemben, egyik helyről szökkenve a másik helyre, akárcsak egy szitakötő, aki nyári napon a víz felszínén cikázva néha - néha megcsókolja a ragyogó víztükröt. Önkéntelenül is mosolyra húzódik a szám ettől a csodától, azt hiszem éppen ilyen az, amikor az embernek minden álma valóra válik, pedig ébren van nagyon is ébren van. Hihetetlen, szeretném ezt a pillanatot megragadni és elvarázsolni egy kis dobozkába, majd magammal vinni és ha nincs velem, akkor csak előszedni onnan, hogy mégis érezzem a közelségét. Nem tudok ezzel betelni, nem tudom elégnek érezni az ölelését, az illatát, az érintéseit, a hangjának csilingelését, amely még suttogásában is elképesztően hat rám. Jól eső borzongás jár át újra és újra, amibe beleremegek, nyilvánvalóan ő is pontosan érzi azt, hogy milyen hatással is van rám. - Hogy csinálod? - emelem rá a kissé már fáradt tekintetem, ahogy a szempilláim felemelkednek a szemeimről és a tekintetünk találkozik. - Ezt az egészet? Sosem találkoztam még senkivel, aki ennyire varázslatos lett volna. Akinek minden egyes pillanata, mozdulata, de még csak egy lélegzetvétele is csodálatos, aki egy pillantásával képes felemelni egészen a fellegekig, amitől úgy érzem magam, hogy éppen a mennyországban járok. Hogy tudsz egyetlen egy szóval olyan békét teremteni a szívemben, amire senki más nem képes? Te játszol a lelkem nem létező húrjain és ennél szebb dallamot sosem hallottam még és amikor már azt hinném, hogy elveszik, akkor te mégis mindig vissza tudod játszani azt. Hiszen elég csak megszólalnod. Hogy vagy képes egyetlen pillantásoddal olyan mértékű borzongást kelteni bennem, amiről azt sem tudtam, hogy létezhet, most mégis állandóan ezt érzem? Mint, aki lenyelt egy egész tüzes fáklyát és az égeti belülről kirobbanó, hatalmas lángokkal. Ez elképesztő. - nézek rá, ahogy sorban felteszem ezeket a kérdéseket, de még sem azért, hogy válaszoljon rá, sokkal inkább csak azért, hogy ismerje az érzéseimet.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Derek lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Derek lakása   Derek lakása EmptyCsüt. Márc. 06, 2014 12:37 pm

Derek lakása Tumblr_mc47z4BlQc1rx1vxr

Kényelmesen elhelyezkedve az ágyon, a fél kezemmel megfogom az összehajtott takarót ás ügyesen ráterítem Paigre és magamra. Nincs olyan meleg sajnos, hogy e nélkül aludjunk. cirógatom a haját és hallgatom amiket mondd. Mérhetetlen hála önti el a szívemet. Hálás vagyok az égieknek, hogy egy angyalt küldtek nekem, aki szeret és akit viszont szerethetek.Megpuszilom a feje búbját és becsukott szemmel szorosan átölelve halkan énekelni kezdek neki A szívtelen időt megfordítanám, hogy újra nálam legyél. Hazudnám neked az élet dolgait, hogy semmitől se félj. Hiszen mindent szabad, hogyha valakit szeretünk, felmentést ad a világ, ha véletlen téged egyedül könnyen bánthatott, nem nyílhat már a virág. A hullámzó időt visszatartanám, ne gyűrűzzön tovább. Szép lenne megint az együtt ébredés, jobban vigyáznék rád. Hiszen mindent lehet, hogyha valakit szeretünk, elnézi úgyis a világ.Most már tudom, de egyedül kinek mondjam el? az égre írni ugye kár? - fejezem be a dalt és lassan hallom egyenletes szuszogását, talán már alszik is, nem tudom. Nem mozdulok meg, hogy rá tudjak nézni, nehogy felébresszem, csak újra homlokon csókolom és elönt a boldogság. Halkan suttogva mondom ki a szavakat, amik lassan elcsépeltnek hatnak, mégis olyan üdítő érzés kimondani -Szeretlek! - mondom lehunyt szemmel, még mindig magamhoz ölelve, mint egy testőr, aki nem akarja, hogy bármi baja legyen "védencének".
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Derek lakása Empty
TémanyitásTárgy: Derek & Paige   Derek lakása EmptyCsüt. Márc. 06, 2014 12:24 pm

" Egyikük sem tudta eddig elképzelni, hogy ilyen mélyen el lehet merülni valakibe. Valakibe, akinek a közelsége, tapintása, illata a tökéletesség érzületével lepi és ajándékozza meg kölcsönösen őket. "

Derek lakása Ana-brenda

Elmosolyodom a mellkasán fekve, ahogy hozzám beszél, lehunyt szemekkel hallgatom a kedves mondatait és el sem tudom mondani, hogy mennyire hálás is vagyok értük, sosem tudnád azt kifejezni, hogy mennyi mindent is kaptam tőle. Sokkal többet nyújtott már az első találkozásunknál, mint nagyon sok másik ember, akit csak ismertem egész életem alatt. Igaz azt hiszem, ha így visszagondolok, egy kezemen tudom megszámolni, hogy ebből melyikőjük is az a személy, aki még a mai napig hajlandó lenne velem szóba állni. És ebbe sajnos, bár fáj beismernem, de a szüleim nem tartoznak bele. Sosem tudták feldolgozni, hogy én színészkedni akarok és nem pedig azt, amit ők kijelöltek nekem, vagy amit a család kijelölt nekem évekkel ezelőtt. Apám sosem gondolt másra, mint hogy orvos legyen, hiszen az ő apja is az volt és olyannyira természetesnek tűnt neki ez az egész generációkon átvitt hagyomány, hogy tőlem is ezt várta el. Talán ha belegondolok, akkor nem is az fáj nekik, hogy nem lettem orvos, hanem, hogy csalódniuk kellett bennem, mert kiléptem egy családi " árnyékból " egyszerűen összedöntve ezzel a biztos alapokon nyugvó életünket. Kicsit sem voltam a kezelhető gyerek, majd később tinédzser, ezt is nagyon jól tudom, de így lassan 20 éves fejjel azt hiszem, hogy a lázadozásaimat sikerült elhagyni és helyette csak a rajongás és a szeretet maradt. És persze most már itt van az a mély szerelem is, amit az a férfi vált ki belőlem, aki éppen itt fekszik mellettem. - Köszönöm, Derek. - suttogom óvatosan, ahogy rápillantok. - El sem tudom mondani, hogy mennyire hálás vagyok ezért. Ezért az egészért, hogy itt vagy, hogy szeretsz és támogatsz vagy hogy egyáltalán, mert létezel. - teszem a kezem a mellkasára és végig simítok rajta. - Nagyon szeretlek, bármi legyen is eztán. Hiába találkoztunk keveset és hiába éreztem, hogy behalok a hiányodba ez az érzés, mit sem csillapodott, ugyanúgy ott dübörgött bennem és mindig csak növekedett. Minden egyes nappal, egyre jobban szeretlek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Derek lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Derek lakása   Derek lakása EmptySzer. Márc. 05, 2014 10:31 pm

Derek lakása Tumblr_mc47z4BlQc1rx1vxr

Megsimítom a fejét lágyan és próbálok úgy elhelyezkedni, hogy a mellkasomon tudjon pihenni, hisz tudom mennyire szereti hallgatni szívem dobbanásait -Megtaláljuk a módját, hogy többet lehessünk együtt, megígérem Paige! Nem akarom, hogy szomorú légy, hogy gondjaid legyenek! Én itt vagyok melletted és itt is maradok! - hunyom be szorosan a szemem, mint egy kisfiú, aki szülinapi kívánságát mormolja gyertyái fölé hajolva. Kívánnék én is sok mindent, legfőképp azt, hogy Paige tényleg felhőtlenül boldog lehessen. Kegyetlenség a szülei részéről, legfőképp az apjától, hogy ilyen szinten nem kíváncsiak rá. Hogy lehet ilyen mély a gyűlöletük. Nem is ismerik Paige igazi énjét, hiszen fantasztikus. Mind emberileg, mind színészileg. Ez elképesztő. A színészet nem lehet ok erre a viselkedésre. Továbbra is a hajával játszom, ahogy a gondolataimba merülök, majd halkan, szinte suttogva kezdek beszélni hozzá -Akkor beszélsz a szüleidről, amikor csak akarsz! Ha szomorú vagy én itt vagyok vígasznak, ha dühös vagy, leszek a boxzsákod, ha pedig vidám vagy, akkor osztozni szeretnék minden örömödben! Ez a szerelem Paige! És én neked adtam minden szerelmemet! A szívem érted dobog, ezt magad is hallhatod és ez nem fog megszűnni! - ejtem ki a szavakat és arcának apró mozdulatait érzem mellkasomon...mosolyog, ezúttal boldog. Képes vagyok boldoggá tenni és ez felemelő érzés. -Te csodálatos vagy Paige, akárki akármit mondd! Te vagy a legtökéletesebb dolog, ami valaha történt velem! Szeretlek! Elmondani nem tudom, leírni nem lehet ezt az érzést, amit te váltasz ki belőlem! Ez már nem is szerelem! Rajongás, valami égi áldás vagy nem tudom, de magával ragad és nem ereszt el! És nem is akarom, hogy eleresszen! Mert ez jó! És soha, soha, de soha nem engedlek el! - mondom határozottan ekkor már a szemébe nézve, hisz ismét megemelem az arcát majd szenvedélytől izzó ajkaim súrolni kezdik íves száját. Minden egyes csókommal próbálok még több érzelmet sugallni felé...Képes az ember ennyi érzelmet kivetíteni és befogadni? talán igen, de ha belehalnánk az érzelmekbe, legalább egymás karjában halunk meg önfeledt boldogan.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Derek lakása Empty
TémanyitásTárgy: Derek & Paige   Derek lakása EmptySzer. Márc. 05, 2014 10:14 pm

" Egyikük sem tudta eddig elképzelni, hogy ilyen mélyen el lehet merülni valakibe. Valakibe, akinek a közelsége, tapintása, illata a tökéletesség érzületével lepi és ajándékozza meg kölcsönösen őket. "

Derek lakása Ana-brenda

Mélyet sóhajtok, ahogy mellé bújva átölelem és úgy kezdek beszélni, az ajkaim szinte súrolják a mellkasát. - Én csak szeretném ha legalább néha beszélhetnék velük. Apának néhány napja volt a szülinapja és olyannyira nem kíváncsi rám, hogy mikor felhívtam a kórházat, a főnővérrel üzente meg, hogy hagyjam békén. Én nem érzem azt, hogy ekkora bűnt követtem volna el azzal, hogy a színészetet választottam pályámnak. - sóhajtok fel, de nem igazán tudok mit mondani. Olyan ez az egész a szüleimmel, mintha egy rémálom volna és ezért inkább nem is szívesen gondolok rá. - Inkább nem szeretnék róla beszélni, mert akkor szomorú leszek. És egyrészt mikor veled vagyok nem szeretnék szomorú lenni, másrészt miért lógatnánk az orrunkat még abban a kevés időben is, amit nekünk szántak, én ezt nem akarom. - nézek fel a világosan csillogó szempárba. Jó érzéssel tölt el, ahogy rám néz, a szemében látom megcsillanni a végtelesen szerelmet, a kitartó odaadást és törődést, ettől pedig én is kicsit megnyugszom. Annyi mindent elárulhat az, ahogy az emberek egymásra néznek és azt hiszem a mi tekintetünkből mindig ugyanaz tükröződik ki, hogy szeretjük egymást. Én ilyet eddig csak a filmekben láttam, egészen olyan hatása van ennek az egésznek, mint amikor elhalkul zene, eltűnik a külvilág és csak ti ketten léteztek valami mennyei dicsfényben. Örökké ezt a pillanatot akarom megőrizni, amikor így néz rám. Mert ez mindent elmond, ez minden boldogságom forrása, ez a vidámságom ráadása, ez a szomorúságomra a gyógyír. - Szeretlek, Derek. - mondom óvatosan, mintha attól félnék, hogy ezek a szavak megbántanák őt, pedig nincs így most csak egyszerűen attól félek, hogy keveset fogom látni. Majd bele halok szinte a gondolatba is, hogy el kell engednem. - Én soha többé nem akarok elmenni innen. - hunyom le a szemeimet, ahogy egy mély levegőt veszek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Derek lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Derek lakása   Derek lakása EmptySzer. Márc. 05, 2014 9:25 pm

Derek lakása Tumblr_mc47z4BlQc1rx1vxr

Megsimítom az arcát. Látom mennyire gondterhelt, részben zavarja a hiányom, ha nem vagyok vele, másrészt pedig a szülei. El sem tudom képzelni milyen érzés lehet neki, hogy ennyire elutasítják. Jól megmondanám a magamét -Sajnálom, hogy ilyen a kapcsolatod a szüleiddel Paige! Annyira szeretnék segíteni! - húzom magam mellé szorosan, elfeküdve az ágyon, hogy érezze, hogy nincs egyedül a problémájával. -Ha szeretnél róla beszélni, akkor nyugodtan! Meghallgatlak, ha erre van szükséged! -mondom nyugodtan és próbálom őt is nyugtatni ezzel. Még mindig szorosan ölelve a hátát simogatom és a homlokára apró puszikat nyomok időről időre. Szeretném, ha felhőtlenül boldog lenne, ha nem lenne semmivel sem problémája. Ahog arról beszél, hogy mikor látjuk egymást legközelebb, összeszorul a gyomrom és a szívem is egyszerre, és gombóc nyomja a torkomat is -Én is ugyanezt érzem Paige! Mintha csak kínoznának, amikor nem vagy velem! Őresnek érzem magam, koncentrálni alig tudok! Őrületesen hiányzol minden percben. Valóban jó lenne lelassítani az időt, ha nem is megállítani, de legalább lassuljon le! Ennél több nem is kellene! - fordítom ismét magam felé az arcát és mélyen, vágyakozóan tekintek le rá.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Derek lakása Empty
TémanyitásTárgy: Derek & Paige   Derek lakása EmptySzer. Márc. 05, 2014 8:50 pm

" Egyikük sem tudta eddig elképzelni, hogy ilyen mélyen el lehet merülni valakibe. Valakibe, akinek a közelsége, tapintása, illata a tökéletesség érzületével lepi és ajándékozza meg kölcsönösen őket. "

Derek lakása Ana-brenda

Kezeim közé veszem az arcát, ahogy a homlokát az enyémnek dönti és elmosolyodom, ahogy végig simítok rajta. - Nem fogsz elveszteni, hiszen láthatod, most is itt vagyok. Nem is szeretnék elmenni nagyjából úgy soha. - nevetem el magam, ami kitölti az egész szobát, majd végül aztán felsóhajtok, mivel jól tudom, hogy holnap reggel, amikor felkelek el kell mennem az iskolába és ki tudja mikor találkozunk megint legközelebb. - Bárcsak megállíthatnám most az időt és akkor örökre így maradhatnánk, örökre itt maradhatnánk egyetlen egy pillanatban, ahol nem létezik más csak te és én. - magam elé idézem ennek lehetőségét és tényleg olyan nagy boldogsággal töltene el, ha többé nem kellene felállnom az ágyáról. Nem maradt már más nekem amúgy sem, csak ő. Az elmúlt napokban sokszor gondoltam a szüleimre, mivel apának születésnapja volt, de hiába hívtam fel őt, nem volt rám kíváncsi, még egy villanásnyi időre sem, amíg köszönhetem őt ezen alkalomból. Az arcomra kis szomorúság ül ki, ahogy erre gondolok, de ismételten elkalandozom, ezért észre sem veszem, hogy egyre inkább elkomorodom, majd szinte ijedtté válok. Mi van ha soha többé nem is láthatom őket. Belemarkolok az ágyneműbe, amin ücsörgök és úgy kapaszkodom meg benne, mintha ez éppen életmentő volna, aztán hirtelen feleszmélek a gondolataimból és újra Derek-re pillantok és megrázom a fejem. - Ne haragudj, csak elkalandoztam, mostanában sokszor előfordul. - eresztem el végül a görcsösen szorongatott ágyneműt, majd kedvesen megfogom a kezét és újra rápillantok. - Tudod, csak eszembe jutottak a szüleim, de nem is olyan lényeges. Most csak veled szeretnék foglalkozni, mivel nem lettem varázsló és nem tudom megállítani az időt. És bevallom félek tőle, hogy mikor találkozunk legközelebb, mert minden percben amikor nem vagy velem őrült módon tudsz hiányozni. - nézek a szemébe, ahogy elmondom mit is érzek. Különleges, hogy tényleg ennyire ragaszkodom hozzá, hogy csak akkor vagyok nyugodt ha magam mellett érzem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Derek lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Derek lakása   Derek lakása EmptySzer. Márc. 05, 2014 7:56 pm

Derek lakása Tumblr_mc47z4BlQc1rx1vxr

-Ezer Amazonast is hozhatsz a fejemre! Ha itt vagy, ezt is elviselem! - ölelem magamhoz. Örülök, hogy nem zavarja, hogy félig meztelen vagyok, mivel utálok pólóban aludni...kényelmetlenül gyűrődik, amikor forgolódom, csak zavar az alvásban. Magamhoz húzva megcsókolom, majd magam,hoz ölelem és kiélvezem minden egyes percét, hogy így együtt lehetünk -Nem akarlak többé elengedni! - mondom becsukott szemmel, magamba szívva édes illatát. El akarom raktározni ameddig csak lehet, hogy amikor nincs velem, akkor is érezzem, hogy velem van El tudnám ezt viselni minden este! Szeretnék mindig így pihenni, így aludni el, hogy a karomba zárhatlak! - mondom elvarázsolva -Egyébként komolyan mondom Paige! Mindenemet meg akarom veled osztani, érted? Bármit megadnék neked és ami tőlem telik meg is fogom adni! - mondom teljesen komolyan -Szeretlek Paige! És ez bizony ezzel jár! - fordítom az arcát magam felé, hogy a szemébe nézhessek -Szeretlek! - mondom határozottan és a szememből határtalan szerelem árad felé. -Nem akarlak elveszíteni! - suttogom és a homlokának támasztom a fejem, majd lehunyom a szemem és csak hallgatom, ahogy veszi a levegőket...még ez is olyan nyugtató hatású a lelkemnek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Derek lakása Empty
TémanyitásTárgy: Derek & Paige   Derek lakása EmptySzer. Márc. 05, 2014 1:59 am

" Egyikük sem tudta eddig elképzelni, hogy ilyen mélyen el lehet merülni valakibe. Valakibe, akinek a közelsége, tapintása, illata a tökéletesség érzületével lepi és ajándékozza meg kölcsönösen őket. "

Derek lakása Ana-brenda

Felülve elmosolyodom, ahogy hallgatom a szavait, teljesen belefeledkezve bámulok rá és elképesztő gyönyörűségemet lelem már csak abban is, hogy nézhetem őt. Újra és újra átfuttatom a tekintetem rajta és mindig felfedezek valami újat benne, egyszerűen el sem hiszem, hogy valaki ennyire elképesztő legyen. Olyan mintha csak az álmaim festővásznáról lépett volna le. Egyszerűen tökéletes. Megint elkalandoztam, ezért megrázom a fejem, amitől szétterül a vizes hajam mind a két vállamra. El is feledkeztem róla, hogy ez még vizes, de buta vagyok, most bizonyára az ágy is nedves lett tőlem. - Nem, nem nyugodtan, ha póló nélkül szoktál aludni, akkor csak miattam ne változtass ezen, egyébként pedig engem egyáltalán nem zavar.  - szólalok meg végre, már teljesen olyan voltam megint, mint akit hipnotizáltak, de nem tehetek róla, ő rám néz és vége van mindennek. Elképesztő hatalma van felettem, szinte irányít, nem is létezik más csak ő, egyedül ő. - És egyébként pedig nem, nem csinálok azt amit akarok. Ez azért nem így működik. - mászok oda mellé az ágy szélére, majd mosolyogva az arcára teszem a kezem és egy apró puszit nyomok a szájára. - Viszont azt hiszem, hogy szükségem van egy hajszárítóra, mivel az ágyadat sikerült jól összevizezni. Ezek után tényleg úgy érzem, hogy az Amazonast hoztam a fejedre. - nevetem el magam majd a vállának döntöm a fejem. Olyan jó érzés a közelében lenni, tudni hogy itt van és hogy itt is marad. Az elmúlt pár napban rengetegszer jelent meg az álmaimban, gondolataimban és amikor eltűnt onnan mindig nagyon szomorú lettem. Hajnalokban, mikor visszaértem a koleszba és még tanulás után is fent voltam, nagyon sokszor képzeltem el, hogy vajon mit csinálhat vagy hogy éppen merre lehet. Olyan jó lett volna néha megölelni és magamban szippantani az illatát, csak megérinteni vagy látni a mosolyát, esetleg a szépen és különlegesen csillogó szemeit. Minden egyes éjjel úgy aludtam el, hogy magam mellé képzeltem az alakját így aztán bár nem láttam, de szerintem még álmomban is csak mosolyogtam. És most itt van, végre itt van. Azt hiszem ha valamire vártam az életemben akkor ez volt az a pillanat, hogy itt ülhessek vele és csak nézhessem, hogy azt érezzem az életem teljes, valamint hogy elégedett és boldog vagyok. És ennek egyetlen egy oka van és az Ő.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Derek lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Derek lakása   Derek lakása EmptyKedd Márc. 04, 2014 10:24 pm

Derek lakása Tumblr_mc47z4BlQc1rx1vxr

Szenvedélyesen viszonzom érzéki csókját és szorosan a karomba zárom, majd eszembe jut valami -azt hiszem itt az ideje, hogy felöltözzek! Nem akarlak kínos helyzetbe hozni! - mosolygok rá, majd gyorsan a fiúkomhoz ugrom és a törölköző alá felügyeskedem az alsómat, így a törölközőt ki tudom tenni száradni. Visszafelé megállok és kérdőn ránézek -Zavar, ha póló nélkül vagyok, mert felvehetek, ha neked úgy jobb! - mosolygok és a kezembe veszek egy pólót, hátha úgy dönt, talán célszerűbb abban aludnom. Közben persze reagálok arra is, amit a művemről mondott -Nem tudom, hogy megrendezésre fog e kerülni, majd ha kész lesz meglátjuk. És nem rondítottál bele semmibe, mondta, hogy érezd magad otthon! - ülök le az ágyra, letéve magam mellé a pólót -Szeretlek Paige és ez azzal jár, hogy ami az enyém, az a Tiéd is! Ezt jól jegyezd meg! Itt bármit, bármikor használhatsz, elvehetsz, nézegethetsz, olvashatsz, oké? Nem haragszom érte. Erre az egészre egy kissé hevesen reagáltam, ne haragudj! - mosolygok rá és megsimítom az arcát. Annyi szeretet rejlik a szemében, hogy áldásnak érzem, amikor rám néz. És azt mondja büszke rám. Ez olyan érzéssel tölt el, ami leírhatatlan.A szüleim sokszor mondták, hogy büszkék rám, de egy olyan nő, aki másképp áll közel a szívemhez...azért ez mégiscsak másképp hat. csak nézek rá nagy szemekkel és várom,  hogy mondjon valamit.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Derek lakása Empty
TémanyitásTárgy: Derek & Paige   Derek lakása EmptyKedd Márc. 04, 2014 10:13 pm

" Egyikük sem tudta eddig elképzelni, hogy ilyen mélyen el lehet merülni valakibe. Valakibe, akinek a közelsége, tapintása, illata a tökéletesség érzületével lepi és ajándékozza meg kölcsönösen őket. "

Derek lakása Ana-brenda

Óvatosan teszem a kezem a még mindig nedves arcára, miközben fedetlen felsőtestéről folyamatában csöpög rám a víz. Lassan végig húzom a kezem a feszes izmain, majd mélyen a szemébe nézve kezdek beszélni hozzá.
- Sajnálom, igazad van, jogos lett volna ha megharagszol rám, mert mindenféle kérdezés nélkül beleolvastam. Ez a te tulajdonod, én meg csak úgy belerondítottam, szólnom kellett volna róla. Csak hirtelen nem is gondoltam rá. - mondom kissé szomorúan, bár inkább megbánóan, a szemeimben az ígéret apró lángja csillan fel. Az ígéreté, hogy soha többé nem csinálok ilyet és hogy majd mindig megkérdezem róla, ha valami ilyesmire készülnék. Elvégre ez mégis csak az ő lakása, nem járkálhatok itt úgy, mintha nekem ezekhez a dolgokhoz jogom lenne, hiszen én itt csak egy vendég vagyok. Továbbra is az ujjaimmal játszom, hol a vállán, hol a mellkasán, apró kis érintésekkel. - Megtiszteltetés, hogy én lehetettem az első aki látta a művedet, valóban nagyon magával ragadó. Azt hiszem ez a legjobb kifejezés amit az írásoddal kapcsolatban érzek és valóban nagyon remélem, hogy ha befejezed, megrendezésre is bocsátod. Tehetséges vagy Derek, nem csak mint színész, nem csak mint énekes, nem csak mint tanár, hanem mint író is. És ez valóban nagyon csodálatos. Büszke vagyok rád. - mondom mosolyogva és csillogó szemekkel és ahogy ezt kimondom tényleg eltölt a büszkeség érzése. Büszke vagyok rá, hogy egy ennyire tehetséges, sokszínű, remek és csupa szív embert tudhatok magam mellett, aki ráadásul ugyanúgy szeret engem, mint ahogy én őt. Még mindig meg tudok lepődni ezen, hiszen sosem tapasztaltam még csak ehhez hasonlót sem, annyira mámorítóan csodálatos. Még mindig néha úgy érzem magam, mint aki álmodok. Óvatosan mozdulok utána, hogy magamra vonva a testünk teljes összeszorulásával tudjam ismét megcsókolni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Derek lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Derek lakása   Derek lakása EmptyKedd Márc. 04, 2014 2:52 pm

Derek lakása Tumblr_mc47z4BlQc1rx1vxr

Leteszem a papírokat amik a kezemben vannak, mindez idő alatt érzem, ahogy hozzám ér...simogató érzés. Hallom ahogy megtántorodik...azt hiszem újra elesni készül, éppen hogy odakapom a fejem, de semmi sem történt szerencsére. A padló enyhe nyikorgásából ítélve el akar menni.Érzem tekintetét a hátamon. Haragudni? Ezért? Gyerünk Derek, hiszen semmi nem történt! Hallottad mit mondott...tetszett neki! Mikor már épp kilépne a szobából mögötte termek és megfogva a kezét visszahúzom a szobába, majd mit sem törődve azzal, hogy ruhája vizes lesz szorosan magamhoz ölelem. A hajába fúrom az arcom és jó pár pillanatig csak állunk egy helyben egymást ölelve. Nincs ennél felszabadítóbb, amikor rájön az ember, hogy van egy másik fele. Aki mélységesen szereti , tiszteli és becsüli. Aki úgy és olyannak fogad el, amilyen vagy. Aki megbecsüli a befektetett munkádat. Számomra Paige ilyen. Nem bánom, hogy beleolvasott, ha valaki, akkor ő pont olyan ember, aki előtt nem kell szégyellnem írói vénámat. Halkan szólalok meg, de ez is fülsüketítően hat a csendes sötét szobában -Köszönöm Paige! Ne haragudj, hogy azt éreztettem veled, hogy haragszom! Nem haragszom, csak nagyon zavarban vagyok. Sokat dolgoztam vele és még soha senkinek sem mertem megmutatni! De örülök, hogy Te voltál az első, aki beleolvasott! - enyhén eltolva magamtól szerelmes pillantásokat küldök felé -Nem akarom, hogy elmenj! Soha többé nem akarom, hogy magamra hagyj! - simítom meg az arcát, majd simán magamhoz húzom és megcsókolom hevesen. Szívem minden szeretetével és hálájával adományozom neki csókomat. Érzem, hogy a lelkem könnyebb lesz. Viszonzott csókjából biztosra tudom, hogy nem fog elmenni. Itt akar lenni, hozzám bújni és megölelni szorosan, akárcsak én őt. Így nem is tétovázom tovább, a karjaimba véve az ágyra fektetem mindeközben csókunk nem hagy alább. Odaheveredek mellé és továbbra is édes ajkának forró izzását tapasztalva csókolom. El sem akarom engedni, nem akarom, hogy ez a varázslatos pillanat elmúljék. De kénytelen vagyok mégis abbahagyni, hisz levegőt venni is alig engedem, bár magam is hevesen kapkodok további muníciókért. Fölé hajolva nézek le rá. Egyik kezem feje alatt pihen, ezen támaszkodom magam is, másik pedig derekán nyugszik. El sem tudok képzelni boldogabb pillanatokat, mint ezek, amiket most élünk át együtt. Csak nagy csillogó barna szemeibe nézek, megszólalni alig ha tudok, így várom, hátha ő tud valamit mondani.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Derek lakása Empty
TémanyitásTárgy: Derek & Paige   Derek lakása EmptyKedd Márc. 04, 2014 2:38 pm

" Egyikük sem tudta eddig elképzelni, hogy ilyen mélyen el lehet merülni valakibe. Valakibe, akinek a közelsége, tapintása, illata a tökéletesség érzületével lepi és ajándékozza meg kölcsönösen őket. "

Derek lakása Ana-brenda

Gyorsan visszateszem a kéziratokat az asztalra, meg is igazítom, mintha hozzá sem nyúltam volna soha. Jesszusom, mennyire buta vagyok! Így belemászni valakinek a munkájába, egyáltalán nem volt hozzá jogom, olyan mintha mondjuk a titkos naplóját olvastam volna el. Szörnyen röstellem a dolgot, de nem is gondoltam, hogy ez őt esetleg rosszul érintheti. Csak nekem lehet ennyi eszem, istenem Paige, ha most azonnal nem fog kidobni a lakásából, akkor bizonyára soha. - Én, én nem sokat. - hajtom le a fejem a földet nézve, ahogy hátat fordít nekem, bizonyára nagyon megharagudott rám emiatt. - Ne haragudj tényleg nem akartam, de olyan nem is tudom, olyan magával ragadó volt, nagyon tetszett, annyira bele tudtam mélyülni, hogy nem bírtam letenni. Elképesztően jó, remélem egyszer megrendezésre kerül. - mondom ki, amiket gondolok majd gondolkodóba esek. A padló már tiszta víz ahol eljárkált, az él lábam alá is ismét befolyt, nem igazán tudom, hogy mihez kezdjek, most elmenjek, hagyjam magára? Lehet egyedül szeretne lenni? Ennyire haragudna rám? Képtelen vagyok meghozni a helyes döntést vagy megítélni, hogy most mit kellene tennem. - Én nagyon sajnálom, Derek. - lépek végül a mögéje és éppen csak hozzá érek a vizes hátához. - Igazad van, nem kellett volna hozzányúlnom, de kérlek ne haragudj. Szerintem nagyon jól sikerült, biztos vagyok benne, hogy igazi siker lesz és ne mond azt, hogy semmire sem jó, mert ez nem igaz. - bárcsak valami gondolatolvasó lennék és tudnám mi járhat a fejébe. Istenem, remélem ezzel nem puskáztam el minden eddigi jót, mert akkor tuti rosszul leszek. Miután nem szól semmit és meg sem fordul, hátrálni, kezdek és sikeresen majdnem megint el esem a víztócsában. Ó, Paige, hogy lehetsz már ennyire szerencsétlen! - Nagyon sajnálom, talán mégis csak jobb lesz, ha visszamegyek a koleszba. - mondom halkan majd elindulok kifelé, de az ajtóban vetek még rá egy pillantást.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Derek lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Derek lakása   Derek lakása EmptyKedd Márc. 04, 2014 2:17 pm

Derek lakása Tumblr_mc47z4BlQc1rx1vxr

Beljebb lépek és nézem ahogy szedegeti össze a lapokat -Nem, semmi baj, csak...csak még senkinek sem mutattam meg. - mondom zavartan és nézem ahogy a lapokat vissza helyezi az asztalra -Nem akartalak megijeszteni, ne haragudj! - nézek rá bocsánatkérően. Bunkóság volt így odaszólnom, hogy ne, de nem is úgy értettem én nem akartam megijeszteni vagy megbántani. Közelebb lépek hozzá, hogy érezze, nincs semmi baj. -Mennyit olvastál el belőle? - nézek mélyen a szemébe és próbálom leolvasni az arcáról, hogy az ijedtségen és sajnálaton kívül mi jéárhat a fejében. Tudom, hogy még nagyon nincs kész, át kell dolgoznom, talán új karaktereket kell beleírnom vagy ilyesmi. Ő az első aki akár csak egy betűt is, de olvasott belőle. Kérdőn pillantok rá és nagyon remélem. hogy a legőszintébb választ kapom -Tudom, hogy nem tökéletes. Igazából csak a magam szórakoztatására írtam...meg amikor unatkoztam, ezzel ütöttem el az időt. Csak pár vázlat...semmire sem jó! - lépek az asztaklhoz és a kezembe fogok pár lapot, így közben háttal állok neki. Totálisan zavarban vagyok. Mit gondolhat most?! Lehet hogy valami olyasmit, hogy "Mégis hova gondol? Darabot ír? Minek? Úgysem kell senkinek!" Ha így lenne is igaza lenne. Egy névtelen senki darabjára nincs szüksége senkinek. Csak némán ácsorgok, a padló lassan teljesen vizes, ahol elhaladtam, majd megálltam, de valahogy most nem tudok ezzel törődni. Csak állok és a lapokat nézem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Derek lakása Empty
TémanyitásTárgy: Derek & Paige   Derek lakása EmptyKedd Márc. 04, 2014 2:05 pm

" Egyikük sem tudta eddig elképzelni, hogy ilyen mélyen el lehet merülni valakibe. Valakibe, akinek a közelsége, tapintása, illata a tökéletesség érzületével lepi és ajándékozza meg kölcsönösen őket. "

Derek lakása Ana-brenda

Amikor távozik a fürdőszobába, óvatosan körbejárom az egész lakást, majd betévedek a szobába, ahol látom megpróbált összepakolni, de láthatóan nem igazán volt rá ideje, így aztán helyette is neki állok összerendezgetni mindent, néhány ruhadarab nem a szekrényben van elhelyezve, így azokat összehajtom és a többi mellé teszem óvatosan, azokat is megigazítva. A szekrénye előtt állva hatalmasat szippantok az illatából, pontosan olyan mintha most is itt állna előttem. Végig húzom a kezem a ruháin, ahogy lehunyom a szemem és magam elé képzelem a mindig arcán ülő széles mosolyát. Magam is elmosolyodom ezen képzelgésre, majd hátrébb lépek és becsukom a szekrénye ajtaját, mégis mit gondolna ha ezt meglátná, hogy beleturkáltam a szekrényébe, ilyet még sem illik csinálni. Az egyik párna a földön hever és amikor felveszem leülök vele az ágyra. Régen nekünk is ilyen párnáink voltak otthon a család házban. Újra eszembe jutnak a szüleim és az, hogy nem olyan rég felhívtam apát a kórházban, de a főnővér egyértelműen megmondta, hogy ő megüzente ne keressem, mert nem kíváncsi rám, sem ő sem az anyám. Nagyot sóhajtok, ahogy a párnát a helyére teszem, majd az asztal mellett elhaladva lépek az ablakhoz és nézni kezdem a város fényeit. Feltűnő, hogy olyan sok helyen világítás van, mégis akárhányszor jövök végig az utcán szinte semmit sem látok, lehet már baj van a szememmel is?
- Dobd el hát neved! És egy élettelen szóért cserébe - Tiéd az életem! - suttogom, ahogy a kezemet az ablakra helyezem, nem is tudom miért jutott eszembe most ez az idézet a Rómeó és Júliából. Talán tényleg olyan, mintha csak Derek lenne az egyedüli, aki itt van nekem. Nem is gondoltam volna erre, mikor Paul, a színház igazgató felajánlotta, hogy jöjjek ide dolgozni. Meg kell köszönnöm neki, hiszen ha nem beszélt volna rá, akkor soha nem ismerem meg Dereket. Az asztalra tekintek, ahol egy kézirat hever, először csak kíváncsian kezdem szemlélgetni, majd leülök vele az ágyra és olvasni kezdem a sorokat. Sok darabot elolvastam, de ez még nem került soha a kezeim közé, tehát vagy nem ismerem vagy ezt talán ő írta? Elképesztően jó, teljesen belemerülök az olvasásba, amikor egyszer csak beesik Derek az ajtón még csurom vizesen és egy szál törölközőben. Annyira megijedek, amikor arra kér, hogy ne csináljam, hogy elejtem a kéziratot és az leesik a földre. - Jaj ne haragudj, nem akartam turkálni a cuccaid között. - nézek rá, fel sem fogom szinte mi történik, hogy lehetek ilyen buta, a kíváncsiságom mindig bajba sodor. - Bocsánat nem lett volna szabad kérdezés nélkül hozzá nyúlnom. - térdelek le a földre szinte vérvörös arccal, hogy összeszedjem a kéziratokat.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Derek lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Derek lakása   Derek lakása EmptyKedd Márc. 04, 2014 1:34 pm

Derek lakása Tumblr_mc47z4BlQc1rx1vxr

-Ne foglalkozz vele, már úgy is mosásba akartam tenni! - mondom a pólómra utalva, majd a feje felett belesek a fürdőszobába és nézem az "árvíz súlytotta területet" és elnevetem magam -Ezt hogy hoztad össze? Mindegy is! A felmosómmal ma én randevúzom! Úgyis le kell fürdenem nekem is, ha nem probléma! Majd én feltörlök! És ígérem kapaszkodni fogok! - simogatom meg az arcát kedvesen, majd reagálok arra is amit Dea-ról mond -Igen....Dea nagyon kedves ez tény. Tudod ő az akiről meséltem, akit...akit megcsókoltam! Beszélnem is kellene vele azt hiszem! - esem gondolkodóba és átfut az agyamon több verzió is, hogy hogyan fogadja majd a dolgot...Dühös lesz és ordibálni fog, esetleg elsírja magát, hogy mekkora szemét vagyok, vagy csak szimplán megvonja a vállát, hogy van ez így. Nem tudom, de muszáj tisztáznom vele a helyzetet.És Paige-dzsel szemben is így helyes, hisz ahogy mondja megkedvelték egymást, nem akarok egy új barátság útjában állni. Gondolataimból kizökkenve a szekrényhez sétálok és kiveszem a törölközőmet, majd Paige-hez lépve újra homlokon csókolom -Sietek! Addig meg tévézz vagy vagy olvass, vagy amit csak akarsz! Érezd magad otthon bátran! - mutatom körbe a lakást jelezve, hogy bármit megnézhet. Becsukva magam mögött az ajtót beállok a zuhany alá és akkor jut eszembe, hogy nem tettem el az asztalomról a darabom kéziratát. Az még nincsen kész és még senki sem olvasta. Mi van, ha megtalálja? Amilyen gyorsan csak tudok megmosom magam, majd a törölközőt magamra csavarva sietek ki a a fürdőből, de látom, hogy az ágy szélén ül és olvassa...a darabomat olvassa teljesen elmerülve a sorokban. Először meg sem tudok szólalni, csak csurom vizesen sétálok oda, fel sem tűnik, hogy csupán egy törölköző van a derekamra csavarva és úgy flangálok. Megállok az ajtóban és onnan nézek várakozva, hogy felnézzen. Nem merem megállítani az olvasásban, de talán mégis azt kellene, így megszólalok hosszas hallgatás után -Az...azt ne! - mondom kicsit zavarban. Ő az első aki beleolvasott, ezért eléggé izgulok, hogy vajon feltűnt-e neki, hogy én írtam, vajon mit mond róla...jó vagy rossz. Mintha csak egy vizsgabizottság előtt ácsorognék....törölközőben...pff.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Derek lakása Empty
TémanyitásTárgy: Derek & Paige   Derek lakása EmptyKedd Márc. 04, 2014 1:20 pm

" Egyikük sem tudta eddig elképzelni, hogy ilyen mélyen el lehet merülni valakibe. Valakibe, akinek a közelsége, tapintása, illata a tökéletesség érzületével lepi és ajándékozza meg kölcsönösen őket. "

Derek lakása Ana-brenda

Nagy nehézségek árán feltápászkodom a padlóról, majd a magam után hagyott kisebb tavacskát kezdem figyelni, valamivel fel kellene törölni a vizet, nehogy még valaki rajtam kívül elessem, bár ehhez már kisebb fajta tehetség kell, ami nekem természetesen meg van. Gyorsan magamra kapom a Derektől kapott ruhadarabokat, amik eléggé lógnak rajtam, szóval viccesen festek bennük, de legalább kényelmes lesz benne az alvás. Kilépek a fürdőből, és elmosolyodva pillantok rá, hogy ne aggódjon minden rendben van, csak a szokásos dolog történt. - Minden rendben van ne aggódj. - nézek rá, ahogy megölel, majd a fejét a mellkasára hajtom, csak ekkor esik le, hogy totálisan összevizeztem ezzel a pólóját. - Jaj ne haragudj, most te is tiszta víz lettél. - simogatom meg a mellkasán azt a részt, ahol nedves lett a hajam által a felsője. - Figyelj, egy kisebb Amazonast varázsoltam a fürdőszobából, szóval fel kellene törölni a vizet, nehogy valaki más is el essen, szóval ha bemutatnál a felmosódnak is, akkor azt nagyon megköszönném. - nézek fel a szemeibe. - Egyébként nincs szükség védő felszerelésre, már hozzá szoktam, hogy vagy elesek vagy összehozok magamnak kisebb nagyobb baleseteket. Én már csak ilyen vagyok. - nevetek fel, ahogy visszaemlékszem a régi időkre hiszen már gyermekkoromban is ugyanilyen voltam. - Figyelj, képzeld, eszembe jutott, amíg zuhanyoztam, hogy én ismerem a lakótársad, vagyis hát az ismerem az azért túlzás, de már találkoztam vele. Ő volt, aki segített nekem mikor megérkeztem a suliba, rendes lány. - mesélem mosolyogva, hogy miféle felfedezéseket tettem az alatt az idő alatt amíg zuhanyoztam. - De visszatérve a felmosóra, szeretném feltörölni a vizet tényleg, ha már voltam ennyire tehetséges és elárasztottam a fürdőt, igyekszem legközelebb jobban vigyázni. - nevetek, ahogy ráemelem a tekintetem, ami az ő csillogó szemeivel találkozik.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Derek lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Derek lakása   Derek lakása EmptyKedd Márc. 04, 2014 12:51 pm

Derek lakása Tumblr_mc47z4BlQc1rx1vxr

Hallom ahogy elkezdi kis idő után engedni a vizet...basszus. elfelejtettem mondani, hogy itt fordítva kell a meleg felé tekerni a csapot...na mindegy most már. Nem zavarom. Tapasztalatból mondom, hogy a tusolás egy külön szertartással ér fel. Én is utálom, ha zargatnak, míg épp fürdöm, akkor magam akarok lenni, élvezni a forró víz bizsergetését, hogy minden kosz lekerül rólam. Ez most eléggé feminin benyomást kelhet, de ilyen vagyok. Odafigyelek a külsőmre, amennyire lehet. Jókor gondolkodom ilyeneken, amikor egy csöves is megirigyelhetné a borostámat. Gondolataim közepette elmosolyodom. A szekrényhez lépek és előszedem az ágyneműket, hogy felhúzhassam frissen az ágyat. Idő közben persze odébb pakolászom a ruháimat, ne nézzen ki úgy a lakás, mint egy disznóól.
Hirtelen odakapom a fejem, amikor hallom a csattanást. Már épp a párnákat helyezem a helyére és odasietek az ajtóhoz -Mi történt? Paige! Biztos rendben vagy? össze ne törd magad itt nekem, mert szélütést kapok! - mondom kicsit idegesen, de természetesen nem nyitok be, ki tudja milyen öltözékben van...már , ha egyáltalán fel van öltözve, így az ajtó előtt ácsorogva várom, hogy reagáljon. Még az ereimben meghűl a vér. Várom, hogy végre kinyíljon az ajtó, ami pár percen belül meg is valósül. vizes hajjal áll előttem mosolyogva, olyan "minden oké" tekintettel néz rám. Iszonyatosan aranyos, ahogy a pólóm és az alsógatyám lóg rajta. Pizsamának szerintem megteszi ez is. Állítólag a lányok szeretnek fiú ruhákban aludni. Rámosolygok, ahogy néz rám -Jól vagy? Sikerült eltaknyolnod mi? Nem voltam bent, hogy elkaphassalak, mint akkor ott a színpadnál, igaz? - emlékszem vissza a múltkori esetünkre, amikor jó formán lezúgtunk a színpadról. -Egyszer csúnyán meg fogod ütni magadat! De azt nem szeretném! Veszek neked védőfelszerelést! - nevetem el magam és magam elé képzelem bukósisakban, könyök- és térdvédőben. -Vagy az talán túlzás lenne? - nézek rá vigyorogva és kérdőn, majd magamhoz húzom és megölelem, magamba szívva a finom tusfürdő illatát, vizes haja benedvesíti a pólómat, de kit érdekel, ha újra a karomban tarthatom?!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Derek lakása Empty
TémanyitásTárgy: Derek & Paige   Derek lakása EmptyKedd Márc. 04, 2014 12:37 pm

" Egyikük sem tudta eddig elképzelni, hogy ilyen mélyen el lehet merülni valakibe. Valakibe, akinek a közelsége, tapintása, illata a tökéletesség érzületével lepi és ajándékozza meg kölcsönösen őket. "

Derek lakása Ana-brenda

Amikor sarkon fordul és elhagyja a fürdőszobát, először a tükör elé lépve kezdem magam szemlélgetni, hogy mégis hogyan festek és meg kell állapítanom, hogy borzalmasan. A szemeim alatt nagyobb karikák ülnek, mint egy ház, az arcom be van esve és ez totálisan tragikus. Kelletlenül elmosolyodom, ahogy odébb állok és lehámozom magamról a ruhákat, majd beállok a zuhany alá és megeresztem a vizet, először csak langyos víz folyik, de aztán eltekerem és jéghideggé változik, amitől összerezzenek, végül pedig rájövök, hogy nem jó felé irányítottam a főfokot, ezért azonnal átváltok. Csak állok a forró zuhany alatt, az arcomat egyenesen a vízsugárba tartom és behunyom a szemem, hagyom, hogy a kellemesen bizsergető víz végig folyjon a testemen és elzsibbassza minden izmomat. Annyira jól esik, hogy az valami elképesztő, hosszú percekig nem is csinálok mást csak élvezem ezt, mert ezután a hosszúra nyúlt nap után borzasztóan jól esik. Már éppen a tusfürdőért nyúlnék, amikor bevillan, amit Derek mondott. - Dea? - eszembe jut a névről, hogy ki is lehet ez a személy, hiszen én ismerem ezt a lányt. Igaz csak futólag találkoztunk, de nagyon kedves volt, emlékszem vele találkoztam az első estémen és akkor most már értem, miért is mondta akkor nekem, hogy olyan jó fej a drámatanár, mikor kérdezni kezdtem róla. Nem hiába mikor idekerültem már akkor a szenvedélyem tárgyának oktatója érdekelt a legesleginkább. Emlékszem Dea még valami sörözgetést is emlegetett vagy micsodát. Elnevetem magam, ahogy eszembe jut az emlék, olyan nevetségesen festettem a bőröndjeimmel, ahogy eltévedtem az iskolába hátsó udvarában. Mondhatjuk, hogy már első nap képes voltam kínos helyzetbe hozni magam, de legalább nem hazudtoltam meg a jellemem. Megint sikerült elkalandoznom, ezért gyorsan nyúlok a tusfürdő után és villámgyorsasággal zuhanyzom le, majd mikor elzárom a csapot, a fogasra akasztott törölköző után nyúlok és magamhoz véve körbetekerem a testem körül. A hajamból kicsavarom a vizet és az egyik vállam fölött helyezem el. Egészen jól esett ez a fürdő, örülök, hogy végül is maradtam. A gondoltaim közepette lépek ki a zuhanykabinból, de mivel a lábam vizes és a csempe meg csúszós, így egyértelmű, hogy egyensúlyomat veszítve csattanok el a fürdőszobapadlón. - Áú! - kiáltok fel, de mivel biztos vagyok benne, hogy Derek is hallotta mekkorát estem, gyorsan hozzá teszem. - Nincs baj, jól vagyok! - húzom el a számat a padlón törölközőben ücsörögve, mert a könyökömet azért rendesen bevertem, ha ebből nem lesz lila folt akkor semmi. Gratulálok Paige, megint megcsináltad.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Derek lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Derek lakása   Derek lakása EmptyKedd Márc. 04, 2014 11:49 am

Derek lakása Tumblr_mc47z4BlQc1rx1vxr

Mosolyogva nézem ahogy körbepásztázza a szobát, egy pár pillanatig meg sem szólalok, nem akarom megzavarni a terepszemlében, de egy idő után megszólalok -Tudom, kissé kupis jelen pillanatban, de amúgy nem vagyok én olyan rendetlen, csak most valahogy így jött ki a lépés! - mosolygok és megvonom a vállam olyan "ez van" stílusban. -Paige! Ide akkor jössz, amikor csak akarsz! Közelebb van a bárhoz, mint a kollégium, így bármikor jöhetsz, ha úgy tartja kedved! Engem sosem zavarsz, sőt, csak jobban érzem magam, ha velem vagy! - mosolygok és próbálom a tekintetemmel meggyőzni, hogy igenis bármikor "rám törhet", ha úgy tartja kedve. -Ha éjfélkor, akkor éjfélkor, ha hajnal 2-kor akkor meg akkor. Nem számít! Jössz, amikor úgy érzed szeretnél, oké? Én mindig várni foglak! - mosolygok rá és ahogy visszhangzik a fülemben, hogy azt mondja szeret...ennél szebbet még életemben nem hallottam. Szeret és ezt semmi sem törölheti el. Sem az igazgató, se semmi más. Akármilyen fáradtak vagyunk, akármennyire is ritkán találkozunk, ez bennünk van és nem engedjük el. Se Ő, se én. Mert mindketten ugyanazt érezzük és tudjuk, hogy ez bármilyen akadályt legyőz...ez az érzés erősebb mindennél. - megfogom a kezeit és magamhoz húzva a hátam mögött a derekam köré vonom a karjait, majd az arcát megfogva suttogok mélyen a szemébe nézve -Szeretlek Paige! - mosolyodom el, majd ismételtem megcsókolom. Minden odaadásom, minden szerelmem és minden határozottságom belefér egyetlen kicsiny csókba, amit most neki ajándékozok. Miután csókunk alábbhagy szenvedélyéből újra megfogom a kezét, majd felveszem a kanapáról a ruhákat és a törölközőt, majd a fürdőszoba felé húzom. Felkapcsolva a lámpát körbe mutatok -Paige! Bemutatom a fürdőszobámat! Fürdőszoba Ő itt a szerelmem Paige! - mosolygok, majd hagyom, hogy bemenjen -Ott van egy női tusfürdő is! Dea biztos nem bánja, ha használsz belőle egy kicsit, nyilván nem a férfias illatokat kennéd magadra! Fürödj ameddig jól esik, addig én megágyazok! - simogatom meg az arcát, majd a homlokára nyomok egy puszit és odébb sétálok, hogy becsukhassa az ajtót.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Derek lakása Empty
TémanyitásTárgy: Derek & Paige   Derek lakása EmptyKedd Márc. 04, 2014 11:30 am

" Egyikük sem tudta eddig elképzelni, hogy ilyen mélyen el lehet merülni valakibe. Valakibe, akinek a közelsége, tapintása, illata a tökéletesség érzületével lepi és ajándékozza meg kölcsönösen őket. "

Derek lakása Ana-brenda

Elveszem tőle a törölközőt meg a ruhákat és a mellkasának támaszkodva viszonozom édes csókját, majd elmosolyodom, ahogy a homlokát az enyémnek támasztja és átkarolja a derekamat. - Nagyon szívesen jövök, sőt nagyon szeretnék, de attól tartok akkor soha nem tudnál pihenni. Ez most csak egy kivételes alkalom, hogy ilyen korán eljöttem, mindig sokáig vagyok, mert szerencsére Adam bárja jól fut és rengeteg vendég jár oda, éjfélnél előbb nem is szoktam visszaérni  koleszba.  Szóval most sem lett volna gond, ha sétálnom kell, de nagyon örülök, hogy maradhatok, nem is szeretnék semmi mást kérni ezen felül, csak, hogy veled lehessek. - mosolygok továbbra is a kezeim közt a törölközőt szorongatva, bár így nem tudom átölelni, ami azért be kell valljam ebben a helyzetben igenis rosszul esik. Rosszul esik, hogy nem érinthetem meg, ezért a kanapéra teszem a törölközőt és szorosan az ölelésébe burkolózom, így sokkal jobban érzem magam. - Szeretlek, Derek! - suttogom, de a csendben varázslatosan csendül fel, ennél őszintébbet és csodásabbat még azt hiszem sohasem mondtam, minden bizonnyal ez hangzik a legszebben a számból, hogy: " Szeretlek, Derek! " De nem is akarom sokáig feltartani, figyelembe kell vennem, hogy szörnyen fáradt és hogy pihennie kell, ezért magamhoz veszem ismételten a holmikat és mosolyogva pillantok rá. - Megmutatod nekem merre van a fürdőszoba? - kérdezem, majd megsimogatom az arcát.  Olyan fura ez az egész helyzet, sokszor hallottam már azt, hogy a szerelemért meg kell küzdeni, de ez így nincsen helyén. Körbe pillantok a lakásban, hogy szemrevételezzem minden apró kis részletét és meg kell állapítanom jó ízléssel van berendezve. Észre sem veszem, hogy már megint teljesen elkalandozom.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Derek lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Derek lakása   Derek lakása EmptyHétf. Márc. 03, 2014 2:51 pm

Derek lakása Tumblr_mc47z4BlQc1rx1vxr

Mosolyogva nézek le rá -A világ legboldogabb emberévé tennél, ha melletted aludhatnék el és ébredhetnék fel! Semmiféle képen nem engedem, hogy sétálj a koleszig! az ki van zárva itt maradsz...Velem! - mosolygok és apró csókot adok neki -A lakótársammal meg ne foglalkozz! Amúgy sem volt már itthon pár napja...nem tudom merre van, de ha hazajön, akkor sincs igazából köze hozzá, hogy ki és miért van nálam! - mondom kedvesen mégis határozottan -Ha gondolod lezuhanyozhatsz, adok törölközőt meg valami pizsama félét is! -lépek a szekrényhez és keresgélni kezdek, majd a ruhákkal és a törölközővel a kezemben visszamegyek hozzá -Köszönöm, hogy törődsz velem! Pihenni fogok, ígérem, de ezt neked is javaslom! - simogatom meg fáradt arcát, majd megfogom és megcsókolom -Még ilyen nyúzottan is gyönyörű vagy, ugye tudod? - támasztom a homlokom az övének és átkulcsolom a derekát -Minden estémet így akarom tölteni...Veled! Hogy itt legyél, hogy megölelhesselek, megcsókolhassalak, amikor csak akarlak! Olyan jó volna. Ide akkor jössz, amikor csak szeretnél! - nézek a szemébe őszintén. Nincs más vágyam, csak hogy minden szabad percemben vele lehessek, hogy ölelhessem, gondoskodhassak róla. Szeretem...őrületesen szeretem.


A hozzászólást Derek Scott összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 04, 2014 12:02 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Derek lakása Empty
TémanyitásTárgy: Derek & Paige   Derek lakása EmptyHétf. Márc. 03, 2014 10:01 am

" Egyikük sem tudta eddig elképzelni, hogy ilyen mélyen el lehet merülni valakibe. Valakibe, akinek a közelsége, tapintása, illata a tökéletesség érzületével lepi és ajándékozza meg kölcsönösen őket. "

Derek lakása Ana-brenda

Elmosolyodom mikor felajánlja, hogy aludjak nála, tény és való, hogy már valóban egészen késő van. Az utcák ezen a helyen mindig olyan sötétek, valahol még világítás sincs, hát csodálkozik még bárki is, hogy kissé rettegve járkálok esténként, valamint hogy nem egyszer esett már meg velem az sem, hogy hatalmasat estem az egyik járdai kőben. Amilyen szerencsés vagyok, talán nem is olyan meglepő, bár most mikor Derekhez igyekeztem sikeresen túléltem az utat, így nem gazdagodtam sem több vérző sérüléssel, sem több lila vagy zöld folttal. - Nem, én azt nem szeretném. - fogom a kezeim közé az arcát, majd egy apró csókot lehelve az ajkaira folytatom. - Mármint, hogy itt aludj a kanapén, fáradt vagy és ilyenkor ez nem ideális és biztosra veszem azt is, hogy az ágyad sokkal kényelmesebb. És ha csak nincsen valami komolyabb indokod a nem mellettem való éjszakázásra, akkor szeretném ha mellettem aludnál. Az egyik legszebb dolog volna az ölelésedbe burkolózva elaludni, majd ugyanott felébredni. Persze, csak abban az esetben, ha neked ez így megfelel, mert ha nem majd akkor alszom én a kanapén, vagy legfeljebb mégis sétálok a koleszig, végül is annyira nincs is messze. - mosolyodom el, bár azért az a fél órás séta mégis csak sokat számít a jelen helyzetben, de nem volna olyan lényeges, mert nem szeretném ha számára ez kényelmetlenül vagy kínosan jönne ki. - És zavarni sem szeretnék, a lakótársad remélem nem vette rossz néven, hogy idejöttem. - gondolkozom el, miközben az arcát fürkészem, látom rajta mennyire fáradt. Bárcsak levehetném ezt a súlyt a válláról, bárcsak segíthetnék valahogy neki. Halvány mosoly fut át az arcomon, majd jó szorosan magamhoz ölelem, miközben a hátát simogatom meg óvatosan. - Pihenned kell, Derek. Ne aggódj, velem minden rendben és ha nem bánod, most az egyszer én szeretnék rólad gondoskodni. Remélem megengeded. - adok végül egy puszit az arcára, ezzel megpecsételve előző mondatom fontosságát.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Derek lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Derek lakása   Derek lakása Empty

Vissza az elejére Go down
 
Derek lakása
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Derek Scott
» Színpad ♥
» Derek Scott
» Derek & Paige - Színházterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GrandView FRPG :: Szórakozás :: Archívum :: Régebbi játékok-
Ugrás:  
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (41 fő) Szomb. Feb. 01, 2014 6:30 pm-kor volt itt.