KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  



 

 

 Shay & Isaac ~ Főtér

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
avatar



Shay & Isaac ~ Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shay & Isaac ~ Főtér   Shay & Isaac ~ Főtér EmptySzomb. Jún. 28, 2014 8:39 am



Shay & Isaac

Látom rajta, hogy mennyire megviseli az, ami történt vele, hogy szégyelli magát a tettei miatt. Figyelmesen hallgatom végig a mondandóját, majd a kezére teszem a kezem és megszólalok: - Én nem haragszom és nem ítéllek el. ebben a világban szinte nem tudsz mást tenni a túlélésért, csak ölhetsz. De ki az aki megkeresett Shay? azt mondtad, hogy ő felkeresett és Te nem mondhattál neki nemet. Kiről beszélsz? - nézek rá kérdőn és enyhén megszorítom a kezét - Előttem nem kell szégyenkezned! A barátod vagyok, eddig is az voltam és eztán is az leszek, ezt ne felejtsd el. Bár hosszú idő eltelt úgy, hogy nem voltunk itt egymásnak, de ez a mai naptól megváltozik. Megígérem. Én összeszedem magam, túllépek a múlton, vagyis megpróbálok. És te is így teszel. A jövőre koncentrálunk, oké? - mondom neki biztatóan.-Egyébként honnan tudod, hogy segítened kell valakinek, ha nem tudod kinek? Mond el mindent Shay, hátha tudok segíteni neked. Még az is lehet, hogy én vagyok a megmentendő fél! - mosolyodom el halványan, majd ahogy látom, hogy még mindig lefele néz, az arcához nyúlok és felemelem az állát, hogy Rám nézzen -Bízz bennem oké? Együtt kiderítünk mindent! - mosolyodom el ismét, hátha őt is jobb kedvre sikerül derítenem!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Shay & Isaac ~ Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shay & Isaac ~ Főtér   Shay & Isaac ~ Főtér EmptyVas. Május 25, 2014 12:08 pm

Hallgatom ahogy válaszol a kérdéseimre,de ahogy mondja a szavaiból lejön hogy letört és magányos. Talán igaza van hogy ez a hely maga a Pokol,de maradnom kell hiszen ki kell derítenem hogy ki kért az álmomban segítséget. Ez a mai napig nem hagy nyugodni ,bár mióta itt vagyok olyan érzések vannak bennem amit nem tudom elmondani ,de azt érzem hogy csak negatív érzések. Ahogy Isaac szemébe nézek azt érzem hogy lehet miatta jöttem vissza,de nem tudom. Igazából semmit nem tudok az ég világon. Most hogy visszatértem majd én elérem hogy újra mosolyogj és boldog legyél, hiszen ez egy barát dolga nemde?!
Amit kimondtam teljesen komolyan is gondoltam hiszen az elmúlt hónapokban több embert öltem meg mint ahány kisgyerek született a világon.. de ők nem is emberek voltak és talán még jót is tettem ezzel hogy végeztem velük. Ahjj ! Annyi minden kavarog a fejemben és nem tudom mit csinálhatnék hogy ne gondoljak a múltamra vissza. Nem tudom hogy elmondjam-e neki az igazságot vagy hazudjak neki.. De nem, nem tudok hazudni . És neki nem is szeretnék hazudni.
Hogy hol is voltam? Lehet hogy most elszörnyedsz attól amit mondani fogok de,…- megcsuklik a hangom egy pillanatra majd folytatom ,de a fejemet lehajtom- Igazából nem is tudom hogyan mondjam el neked,de ki mondom nem fogok neked hazudni .. Európában voltam és különböző lényeket öltem meg és embereket. Annyira össze voltam törve és ő felkeresett és én nem mondtam neki nemet mert úgy éreztem hogy én nem vagyok gyenge és elkeseredett. De csak olyannal végeztem aki megérdemelte. – tördelem a kezemet és a földet bámulom- Tudom hogy szörnyű ember vagyok és nem kell elmondanod és azért jöttem vissza mert valakin segítenem kell,de hogy kinek?! Fogalmam sincsen és ezt akarom kideríteni.
Ahogyan szinte végig hadartam a mondanivalómat egy mély levegőt veszek és azon gondolkodom hogy ő most mire gondolhat ,de lehet már el is ment bár még a cipőjét látom ,de a szemébe nem vagyok képes bele nézni . Sajnálom Isaac..
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Shay & Isaac ~ Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shay & Isaac ~ Főtér   Shay & Isaac ~ Főtér EmptyVas. Május 18, 2014 4:40 pm



Shay & Isaac

Szinte feldönt, úgy megölel hirtelen, de elmondani nem tudom, hogy ez mennyire jó érzéssel tölt el. Nem csalódtam Shayben. Kedves és figyelmes, ezt mindig is tudtam. És a bajban igazi barát. Szorosan átölelem. azt hiszem ez a dolog közös bennünk: mindkettőnknek szüksége volt ebben a pillanatban valakire, akire egy kicsit támaszkodhat. ahogy elenged és magyarázkodni kezd, csak megrázom a fejem: - Nem, nem, semmi probléma Shay! Úgy örülök neked. El sem hiszed mennyire. Az elmúlt hónapokban távol állt tőlem az öröm gondolata is, de most...most végre némi szikrát érzékelek ezzel kapcsolatban! - mosolyodom el halványan, de ez is annyira nehezemre esik, hiszen a gondolataim nem hagynak nyugodni. Egyfolytában újrajátszódnak bennem a gondolatok és ezt már alig ehet kibírni.-Kérdezz bátran! Jó végre beszélgetni valakivel. Mostanában úgy élek itt, mint valami remete. mindenki elment, vagy...vagy meghalt. Egyedül vagyok, mint a kisujjam Shay! De most végre Te is itt vagy! Merre jártál? És miért mentél el? - szegezem neki a kérdéseket. - És mi hozott végül vissza ide? Talán ez volt a legrosszabb döntésed! Ez a hely a valóra vált Pokol lett! - mondom ki nyíltan, hisz barátok vagyunk. tudnia kell, hogy itt már semmi sem ugyanaz, mint volt. Bekúszik az elmémbe az ideérkezésünk pillanata. Úristen, mintha ezer éve lett volna. Milan arca is feldereng, ahogy őt nézi és Alex és Ade és...és Mia. És már megint Mia. Szorosan behunyom a szemem, mintha csak fájna valami. Valójában fáj is. Szinte már fizikai fájdalom az is, ha csak rágondolok. Kinyitva a szemem egy fürkésző tekintetbe botlom. Persze, hisz semmiről sem tud. Miáról, Chrisről. Nem tudhatja, hogy mit éltem át itt. És az ikrek is... Újra elborzaszt a kép. Megrázom a fejem és nagy nehezen egy biztató pillantást lövelek felé, de azt hiszem harmat gyenge próbálkozás. Nem tudom leplezni a veszteséget, a fájdalmat és a magányt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Shay & Isaac ~ Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shay & Isaac ~ Főtér   Shay & Isaac ~ Főtér EmptyVas. Május 18, 2014 3:30 pm

Igazából nem tudom mit kezdjek magammal hogy most visszajöttem. Mintha senki sem lenne itt akit megismertem, kivéve egy pár ismerős alakot.. de az nem ugyanaz . Már vagy fél órája sétálok ,de idegennek érzem magamat . Nem tudom miért,de hiányzik az emberi ölelés az érintés és főleg mások őszinte mosolya. Ez az amit a legjobban hiányolok és lehet ebben én is hibás vagyok hiszen számtalan életet kioltottam ,de lehet hogy ők boldogok voltak én meg elvettem tőlük. Úgy érzem hogy ezen sosem fogom magamat túl tenni sohasem. Legszívesebben elcserélném az életemet egy olyan valakivel aki egyszerű ,de boldog . Erre vágyom és tudom hogy nem kaphatom meg most még. Jó lenne a jövőbe látni hogy kivel fogok találkozni mit fogok neki mondani hiszen akkor ha megbántom még változtathatok rajta. Hát igen elcsépelt vagyok egy igazi barom.. legszívesebben megpofoznám magamat hogy végre térjek észhez. De amíg ezt valaki nem teszi meg addig nem tudom mi a jó és mi a rossz. Ennyi elmélkedés után megint elfáradtam és a város főterére lyukadtam ki. Kerestem egy padot és leültem , mellettem állt egy fagyis bodé és annyit néztem hogy kaptam egyet az eladótól. Micsoda önzetlen emberek vannak és milyen aranyos volt a fiú. Lehet ő lesz a következő szerelmem. Nem , nem, nem és nem soha többé nem gondolok arra hogy szerelem vagy más iránti vonzalom, megpróbálok ezeken mind átlendülni és anélkül is boldog lenni . Nem tudom hogy ez sikerülni fog-e vagy sem ,de próbálom mostantól mindig a dolgok jó oldalát nézni.
Elkezdek magam elé bámulni mikor feltűnik valami ismerős ,de ebben nem vagyok teljesen biztos így csak sokáig nézem,de már közeledve felé. Elkezdek mosolyogni hát ha ezzel megyek valamire . Igen most már biztos vagyok benne hogy ő Isaac és nem egy idegen alak.
Közeledik felém és hitetlenkedik hogy én vagyok az ,de én csak mosolygok mert végre látok valaki ismerőset és nem olyant akit utáltam mindvégig. Nem is tudom hogy mit mondhatnék neki? Mondjam el neki hány ember vérét ontottam ki? Nem ezt nem fogom , nem tehetem
Én vagyok az Shay.- egyszerűen annyira örülök neki hogy elég megölelem szorosan és percekig nem is engedem el.
Nem akartalak ennyire megölelni csak már nagyon hiányoztak a régi arcok és hát .. tényleg hiányoztál.- mikor ki mondom ezt olyan érzések jönnek elő bennem hogy még a szemem is benedvesedett ,de hamar letöröltem.
Annyi kérdésem lenne hozzád ,de nem is tudom mivel kezdjem és nem is tudom mit mondhatnék neked ennyi idő után..- mosolygok rá halványan majd a szemébe nézek ami még mindig olyan szép.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Shay & Isaac ~ Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Shay & Isaac ~ Főtér   Shay & Isaac ~ Főtér EmptyVas. Május 18, 2014 2:51 pm

[center]  


Shay & Isaac

Tulajdonképpen halvány lila lövetem sincs, hogy miért vagyok még mindig itt a szigeten. Bár otthonom, családom és barátaim már nincsenek, így teljesen mindegy lenne, hogy hol vagyok. De máshol talán egyszerűbb lenne túllendülni a dolgokon. Bár a múlt árnyai ott is rám lelnének, ebben biztos vagyok. El kéne mennem Norvégiába megnézni mi a helyzet, bár van némi elképzelésem a dologról. A hideg is kiráz a gondolatától, hogy mi fogadna otthon! Apám, Anyám és mindenki aki létezett...halott. Talán már egy lélek sincs életben a mészárlás és tűz után. És itt? Itt is ugyanaz a sötétség és magány tart fogva. Körbenézek az utcán és csak boldog embereket látok, családokat, szerelmes párokat, becsületben megőszült öregeket. Egy ház ablakába nézve pillantom meg a tükörképemet. ez már nem is én vagyok. Árnyéka vagyok önmagamnak és ezt a világ is látja. Talán sosem fogok már mosolyogni. Sosem fogom azt a boldogságot érezni, mint régen. A tükörképemet végignézve egy engem figyelő és mosolygó alakot pillantok meg nem messze a hátam mögött. Eleinte csak az ablakon keresztül nézem, majd megfordulok, hisz egyértelmű, hogy engem néz. Ismerős alak, ismerős mosoly és az egész lány ismerős. A lélegzetem is megakad egy pillanatra. - Ez nem lehet igaz! - mondom hitetlenkedve, majd pár lépést téve felé kissé összeszűkült szemmel próbálom konstatálni, hogy igaz-e az, amit vagyis akit látok.- Most vagy megbolondultam és szellemeket látok, vagy alteregója vagy egy nagyon régi barátomnak, vagy Shaynek hívnak és az vagy akire gondolok! És , ha az utóbbi a megoldás, akkor azt hiszem helyben elájulok! - mondom neki komoly arccal, mert valóban hihetetlen, hogy itt van, hisz jó pár hónapja volt, hogy utoljára láttam. Persze Ő is emlékeket idéz bennem, de az Istenért...végre találkozom valakivel, akit ismerek, kedvelek és akire talán még számíthatok is.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Shay & Isaac ~ Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shay & Isaac ~ Főtér   Shay & Isaac ~ Főtér Empty

Vissza az elejére Go down
 
Shay & Isaac ~ Főtér
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» 1. Isaac és Zoe ♥
» Isaac Cooper ♥
» Isaac és Mia szobája ♥
» Isaac & Jade- Tengerpart
» Sikátor...ahová nem érdemes betérni

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GrandView FRPG :: Grandview Szigete :: Belterület-
Ugrás:  
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (41 fő) Szomb. Feb. 01, 2014 6:30 pm-kor volt itt.