KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  



 

 

 Grace & Lucas-Nappali

Go down 
SzerzőÜzenet
Grace Anne - Santiago
Admin
Grace Anne - Santiago


Hozzászólások száma : 33
Regisztráció ideje : 2014. Jan. 11.
Kor : 31
Tartózkodási hely : ** Grandview or Paris

Grace & Lucas-Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grace & Lucas-Nappali   Grace & Lucas-Nappali EmptySzomb. Jún. 28, 2014 3:46 pm

Luke & Grace


Pár napja jöttem haza a nászutamról, Hawaii-ról, barna avgyok mint egy baba és gyönyörűen érzem magam. Nagyon szép idő van itt Grandvuewban és a kedvem is jó, szóval jelenleg minden tökéletes. Leírhatatllan, hogy mennyire boldog vagyok most. Este van, ilyenkor már mindenki alszik. Az előbb egy zongora hangját hallottam, aztán  megszűnt, de lehet, hogy csak én vagyok a hülye. Ahogy minél lennebb jövök az emeletről, dúdolászást hallok, egy olyan hangot hallok amit már évek óta nem hallottam, szerintem csak képzelődöm, mert lehetetlen, hogy az a személy itt legyen akire én gondolok, ha még is, akkor azt hiszem, hogy lesz mit beszélnem vele, mivel sok dolog van, amiért bocsánatot kell kérnem. Mikor lejövök és bemegyek a nappaliba, már biztos leszek benne, hogy ő Lucas Howell, a fiú akinek összetörtem a szívét, sőt a poklot is megjárta miattam és itt van. Nem is tudom, hogy megszólaljak-e vagy eltűnjek, mielőtt észrevesz, de nem menekülhetek el a múlt elől.
- Emlékszem erre a dalra, a suliban mindig ezt énekeltem!
- sétálok oda hozzá mosolyogva, s hirtelen megölelem őt, nem tudom, hogy miért de megteszem, de már nem is szólok semmit, mert nem tudom, hogy ő egyáltalán mit fog ehhez szólni, de remélem tudni fogja, hogy mennyire sajnálom, még ha ezt egy bocsánattal nem is lehet helyrehozni. Emléksyem arra, amikor elmondták nekem a barátnőim, már ha azoknak lehetett nevezni őket, hogy hová került el Luke és hogy miért. Akkora fájdalmat éreztem, mint amit akkor éreztem amikor a szüleim elveszítettem. Leírhatatlan volt nem tudtam, hogy mit kezdjek magammal és féltem, hogy mi lesz, ha majd egyszer újra találkozunk. Mit fogok mondani neki? És mi lesz ezek után? Férjnél vagyok, és ha ő mindig szeret, akkor újra össze fogom törni a szívét és ezt nem tehetem meg vele, újra! Nem vagyok ilyen szívtelen, szóval mindenképp beszélnem kell erről Betoval, valahogy, akárhogy!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Grace & Lucas-Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Grace & Lucas-Nappali   Grace & Lucas-Nappali EmptySzomb. Jún. 28, 2014 11:40 am

Már vagy egy napja itt vagyok, de még mindig úgy érzem, hogy nem adhatom fel. Beszélnem kell vele mindenáron. De mit is mondhatnék neki?! „szia Grace én vagyok az Luke tudod, aki első látásra beléd szeretett, de tudom hogy neked ez semmit sem jelent, de most már egy iskolába járunk és remélem a barátnőm, leszel „ – Nem ez képtelenség és baromság. Ha ilyent mondanék szerintem, kiröhögne és visszautasítana, de legalább hozzám szólna. Mindennek a pozitív oldalát kell néznem. De egy valami még mindig agasszt hogy itt elég sok a jó csaj. Akár hányszor körbe nézek, jön egy újabb lány, és rám köszön szóval észre, vesz. Ha Grace-nek nem kellek, akkor tudok majd válogatni. De én nem is ilyen vagyok, de ha újra összetöri a szívemet, akkor nincs más választásom. Már oly régóta futok utána, és azt akarom, hogy szóba álljon velem, de még mindig semmi. De abban is biztos vagyok, hogy az iskolába is szerelmes lettem, hiszen elképesztően szép. Sőt ilyen szép helyet még nem is láttam, azt hiszem. De van valami, ami még szebb itt és az nem akármi, hanem ez a gyönyörű zongora.
Ahogy a szívnek van jobb és bal kamrája így az én szívembe is két dolog, van egy lány és a zongora. Oda sétálok, és végig simítom. Kiráz még a hideg is ez egy olyan érzés, amit nem tudok szavakba önteni csak annyit, tudok, hogy le kell ülnöm, és játszanom kell. Fel nyitom az óriás zongorát, majd lenyomok egy billentyűtIgen ez az az érzés, amire már olyan régen várok. – kívánkozik ki belőlem ez a mondat. Nem is tudom, mit játszhatnék. Talán egy klasszikus darabot, de nem is tudom vagy valami mostani számot. Elkezdem játszatni az egyik kedvenc előadómtól. Mozart igen ő egy fantasztikus alak volt. Ha akkor élhetem, volna akkor biztos, megkerestem volna őt és a tanítványa lettem, volna, de sajnos ez sosem fog megtörténi, de talán nem is bánom, hiszen akkor nem lehetnék itt. Már vagy 6 órája itt ülök a zongoránál és már az egész iskolában sötét, van és én meg éhes, vagyok. És igazából nem is tudom, hol van a szobám csak. Szóval még egy piros pont az okosságomnak. Nem ám megkérdeztem volna valakit, hogy hol van. Nem baj valaki majd csak meghall, ha hangosan kezdek el zongorázni. Lenyomom a billentyűket egymás után majd egy gyönyörű dallam, jön létre. Mikor elkezdem játszani, kizárom a világot és nem is veszem észre hogy valaki belép az ajtón akitől talán még segítséget is kérhetek. Mikor már ez a dallam folyamatos lett elkezdem dúdolni azt a dalt amit mindig énekelt Grace.
Vissza az elejére Go down
 
Grace & Lucas-Nappali
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nappali ♥
» Nappali ♥
» Templom ♥
» Roberto és Grace szobája ♥
» Grace Anne - Santiago

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GrandView FRPG :: Grandview Szigete :: Art Center Művészeti Iskola-
Ugrás:  
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (41 fő) Szomb. Feb. 01, 2014 6:30 pm-kor volt itt.