KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  



 

 

 Derek lakása

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
avatar



Derek lakása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Derek lakása   Derek lakása - Page 3 EmptyVas. Jan. 26, 2014 12:24 pm

Elnevetem magam
- Értem. Akkor szerintem a sporttáskámhoz ne nyúlj!- kacsintok nevetve- Egyábként csak ezt az egyet kéne kipakolni- mutatok arra ami a legközelebb van-Abba vannak a ruháim. A többibe a festő és a tánc cuccom Kicipzározom a bőröndöt és kinyitom a szekrényt
-Akkor valamikor van kedved motorozni?- kérdezem kíváncsian- Mármint csak ha szeretnéd. lvégre a te motorod.- elkezdek pakolni- És a te szobád hol van?- nézek körbe kíváncsian
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Derek lakása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Derek lakása   Derek lakása - Page 3 EmptyVas. Jan. 26, 2014 12:12 pm

ks?

Grace
& Derek


Mosolyogva nézem, ahogy körülnéz, majd visszaölelem, amikor megölel -Ugyan, ez semmiség. Szívesen tettem, meg sokat nem is kellett tennem. Megvettem a bútorokat és a szállítók oda tették, ahova kértem. Nem én cipekedtem. - közben segítek behozni a bőröndöket és leteszem őket az ágyra. -Természetesen segítek, ez nem is kérdés, csak informálj, hogy mit hova szeretnél és ha épp azt a bőröndöt nyitogatnám, amiben a fehérneműid vannak, akkor szólj rám. Semmi keresnivalóm közöttük! - mosolygok közben arra gondolok, hogy azért szívesen megnézném, miket hord...nem szabadna ilyenre gondolnom. Na mindegy. Még bármi megtörténhet most, hogy együtt élünk.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Derek lakása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Derek lakása   Derek lakása - Page 3 EmptyVas. Jan. 26, 2014 11:49 am

Meglepődve nézek szét.
-Nagyon aranyos vagy. Nem gondoltam azért hogy így berendezted- a festő álványra nézek-Valld be hogy gondolat olvasó vagy. Tegnap tört el az álványom. Valaki fellökte mikor nem voltam a terembe-oda megyek és megölelem-Köszönöm.- leülök az ágyra és tüzetesen végig mérem a szobát.- Nem hiszem hogy lesz szükség átrendezni. Nagyon szép. Csak...Ha valamit még kérhetek- mondom zavartan- Segítesz kipakolni a bőröndökből? Nem muszáj ha pihenni akarsz vagy valami nem kell.-mondom. Felállok és a bőröndökhöz sétálok. Egy kicsit bűntudatom van amiért csak úgy leléptem. De elnézve Dereket biztos jól fogunk szórakozni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Derek lakása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Derek lakása   Derek lakása - Page 3 EmptyVas. Jan. 26, 2014 11:33 am

ks?

Deana
& Derek


Deana cuccaival megérkezünk a lakáshoz. A bőröndök nagy részét én cipelem fel a lakásba, ő is hoz egy sport táskát, de úgy tűnik, hogy még fordulnunk kell párat, mert annyi holmija van. Még jó hogy sok az üres szekrény. Kicsit félek ettől a beköltözéstől, nehogy valami rosszul süljön el, de mellette meg nagyon örülök is. Deana csodálatos lány és azt hiszem jó barátok leszünk, másrészről meg nem leszek egyedül. Persze folyamatosan a fejembenmotoszkál, hogy beszélnem kell Grace-szel, de ez most melléákes. a Költözés most az első.
Benyitok a lakásba és behordom a cuccokat, majd várom, hogy Deana is felérjen és bejöjjön.
-Hát itt is lennénk. Íme a lakásom...vagyis a lakásunk. Nem túl nagy, de otthonos és barátságos. Gyere, megmutatom a szobádat. - nyitok ki egy ajtót, ahol egy üres szova áll. Van benne ágy, asztal, szekrény, tehát bútorokban nincs hiány. - Engedelmeddel felhúztam neked új ágyneműt és találtam a pincében egy festő állványt! Gondoltam jól jöhet, bár nyilván neked is van, de vedd ezt egy beköltöző ajándéknak! - mosolygok rá kedvesen és beinvitálom a szobába, hogy nézzen körül - Természetesen, ha akarod átrendezheted, pakolj ki bátran, van elég hely a szekrényekben! Remélem megfelel majd neked! - nézek rá kedvesen.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Derek lakása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Derek lakása   Derek lakása - Page 3 EmptyVas. Jan. 26, 2014 11:33 am

<3<3<3<3<3<3<3
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Derek lakása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Derek lakása   Derek lakása - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Derek lakása
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Derek Scott
» Színpad ♥
» Derek Scott
» Derek & Paige - Színházterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GrandView FRPG :: Szórakozás :: Archívum :: Régebbi játékok-
Ugrás:  
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (41 fő) Szomb. Feb. 01, 2014 6:30 pm-kor volt itt.